Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mapek, nie wiem czy pomysł z HP2 będą brać pod uwagę, ale w nim było tak ze jedną trase można było przejechać na 4 sposoby - a to dużo zmieniało, inny bieg pod innym kontem należało wchodzić w zakręt itp.... Były to trasy: pd przodu, od tyłu, od przodu z odbiciem lustrzanym, od tyłu z odbiciem lustrzanym. Nie wyczytałem nigdzie że taki system będzie w tej odsłonie, ale może jakaś niespodzianka się szykuje ;).

 

 

 

Mam nadzieję, że nie będzie takich zagrywek ze strony twórców. Niech się wysilą i zrobią RÓŻNE trasy. To, że takie rozwiązanie jest złe widać chociażby po Dirt2.

 

Też bym chciał ale to co było w HP2 też mi sie podobało może nie jestem za bardzo wymagający ;)

Odnośnik do komentarza

HP2 miał akurat spory wybór tras (ten na PS2, bo reszta jak wiadomo to syf, malaria i korniki) i były bardzo ciekawe. Na wszystkich były jakieś rozjazdy, skróty itp

Póki co jestem jednak pozytywnie nastawiony na tego NFS'a. Ciekawy jestem tylko modelu jazdy, ale to sprawdzi się 26., jak wyjdzie demko :)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

HP2 miał akurat spory wybór tras (ten na PS2, bo reszta jak wiadomo to syf, malaria i korniki) i były bardzo ciekawe. Na wszystkich były jakieś rozjazdy, skróty itp

Póki co jestem jednak pozytywnie nastawiony na tego NFS'a. Ciekawy jestem tylko modelu jazdy, ale to sprawdzi się 26., jak wyjdzie demko :)

 

a co takiego specjalnego miała wersja na PS2, czego nie miały inne wersje?

Odnośnik do komentarza

Kawałki, które usłyszymy w nowym NFS'ie:

 

The Resist Stance ? Bad Religion

Cinema ? Benny Benassi feat. Garry Go

Conscience Killer ? Black Rebel Motorcycle Club

Opposite of Adults ? Chiddy Bang

Sofi Needs A Ladder ? Deadmaus feat. Sofi

All The Same ? Does It Offend You, Yeah?

Giant Song ? Funeral Party

Live Like You Wanna Live ? Greenskeepers

Bombshock ? Hadouken!

Get A Rise ? Killa Kela

Echoes ? Klaxons

Twin Flames ? Klaxons

Stronger ? Lazee feat. Dead By April

Big Weekend ? Lemonade

Shining Down ? Lupe Fiasco feat. Matthew Santos

Groove Me ? Maximum Balloon feat. Theophilus London

Born Free ? M.I.A.

Yeah Yeah Yeah ? New Politics

Watercolour ? Pendulum

Nothing From You (Redanka Remix) ? Pint Shot Riot

Stay Too Long (Pendulum Remix) ? Plan B

Devil?s Music ? Teddybears

Superbad (11:34) ? Travie McCoy

Divisive (Tom Starr Remix) ? We Have Band

Bigger Than Us ? White Lies

Ruling Me ? Weezer

 

http://www.ppe.pl/news-3332-Sciezka_dzwiekowa_do_Hot_Pursuit_ujawniona.html

Odnośnik do komentarza

Kawałki, które usłyszymy w nowym NFS'ie:

 

The Resist Stance ? Bad Religion

Cinema ? Benny Benassi feat. Garry Go

Conscience Killer ? Black Rebel Motorcycle Club

Opposite of Adults ? Chiddy Bang

Sofi Needs A Ladder ? Deadmaus feat. Sofi

All The Same ? Does It Offend You, Yeah?

Giant Song ? Funeral Party

Live Like You Wanna Live ? Greenskeepers

Bombshock ? Hadouken!

Get A Rise ? Killa Kela

Echoes ? Klaxons

Twin Flames ? Klaxons

Stronger ? Lazee feat. Dead By April

Big Weekend ? Lemonade

Shining Down ? Lupe Fiasco feat. Matthew Santos

Groove Me ? Maximum Balloon feat. Theophilus London

Born Free ? M.I.A.

Yeah Yeah Yeah ? New Politics

Watercolour ? Pendulum

Nothing From You (Redanka Remix) ? Pint Shot Riot

Stay Too Long (Pendulum Remix) ? Plan B

Devil?s Music ? Teddybears

Superbad (11:34) ? Travie McCoy

Divisive (Tom Starr Remix) ? We Have Band

Bigger Than Us ? White Lies

Ruling Me ? Weezer

 

http://www.ppe.pl/news-3332-Sciezka_dzwiekowa_do_Hot_Pursuit_ujawniona.html

 

 

Bieda, gdzie te czasy OST-ów z Underground. :)

Odnośnik do komentarza

Też mam nadzieję że demo mnie zachęci do zakupu bo GT5 odjeżdza i dług go nie zobaczymy, choć sprzydalby się tytuł wykorzystujący kierownicę bo tu jakoś tego nie widzę.

 

polecam f1 jezeli nie grales jeszcze, na kierownicy wypas , a kazdy kolejny przejazd dostarcza duzych wrazen :)

 

a co do nfs , wyjdzie demo to sie przekonamy czy jest na co czekac, czy tez nie.

Odnośnik do komentarza

Jutro demko zgodnie z planem ;].

Sprite Ty zawsze podawałeś godziny, o której jest aktualizacja US store?

 

Ja się tylko modlę i proszę o jedno. Mianowicie chciałbym żeby te demo należało do kategorii "urywacza jaj" ;p to znaczy żeby w pełni spełniało nadzieje pokładane w nowym NFS czy możej raczej Burnoucie :turned: (joke) . Żeby po demie człowiek od razu chciał złożyć pre order, żeby to nie był żaden stary build. No żeby urywało czachę i tyle ;].

 

A tak w ogóle to co dostaniemy w demie? Jaki tryb, jaką furę/y? Jaką trasę/odcinek?

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro demko zgodnie z planem ;].

Sprite Ty zawsze podawałeś godziny, o której jest aktualizacja US store?

 

Ja się tylko modlę i proszę o jedno. Mianowicie chciałbym żeby te demo należało do kategorii "urywacza jaj" ;p to znaczy żeby w pełni spełniało nadzieje pokładane w nowym NFS czy możej raczej Burnoucie :turned: (joke) . Żeby po demie człowiek od razu chciał złożyć pre order, żeby to nie był żaden stary build. No żeby urywało czachę i tyle ;].

 

A tak w ogóle to co dostaniemy w demie? Jaki tryb, jaką furę/y? Jaką trasę/odcinek?

 

O Boże, na śmierć bym zapomniał że jutro demko nowego NFS'a. Dzięki że mi przypomniałeś :thumbsup:

 

A co do aktualizacji to zawsze wypada ona około 23/24 naszego czasu ;)

 

Co do demka to sądzę, że dadzą nam dwa tryby, jedną trasę i kilka fur. W jednym z trybów będzie uciekać,a w drugim będziemy gonić uciekającego - zabawa w policjantów i złodziei :P

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie chyba lepiej poczekać na europejską aktualizację pss, bo nie wiadomo czy te nagrody i statystyki z us dema będzie szło przenieść do polskiej pełnej wersji. Jak sądzicie? Ale strasznie fajnie, że dają multi i będzie można od razu pościgać się ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...