Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

No, pewnie będzie miasto wielkości centrum Paradise City i w cholere gór, pustyń, lasów naokoło. Ja tam się cieszę, że otwarte tereny będą i mogłyby być nawet podczas wyścigów, gdyż dla mnie patent sprawdził się BP, a do idei Hot Pursuit pasuje jak ulał.

 

Model jazdy jednakże powinien odbić od serii Burnout w kierunku troszkę mniejszego arcade, bo po prostu do klimatu nie pasuje (dopałka widoczna na filmikach też mnie razi).

 

Ale generalnie tak sobie myślę, że fani wyścigów na PS3 sa rozpieszczeni jak nikt inny, bo w zasadzie mamy wszystko czego nam trzeba. Szutry, off roady, arcade'y, poważniejsze wyścigi, łajpałty, a i nawet wyścigowe simsy w postaci TDU 2 się pojawią.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

" Wersja limitowana zawiera odblokowany dostęp do 6 samochodów: Alfa Romeo 8C Competizione, Ford Shelby GT500, Audi TT RS Coupé, Chevrolet Camaro SS, Porsche Cayman S and Dodge Challenger SRT8. Z tego dwa :Alfa Romeo 8C Competizione, Ford Shelby GT500 są dostępne wyłącznie w tej edycji. Pozostałe 4 można odblokowac podczas gry także w wersji zwykłej. "

Odnośnik do komentarza

Jak narazie ten trailer przekonuje mnie do tego zeby zamówić pre order :), narazie czekam na 26 października (bodajrze wtedy demo wychodzi), ale patrząc na te zrywki nasuwa mi się jedna trasa "Coastal Parcland" (nie wiem czy ta trasa się dokłądnie tak nazywała w HP2 - trochę czasu minęło od ostatniej mojej rundki w ten tytuł), i pierwsza 20 na świecie w ASAC-u przez długi czas.

 

 

 

 

Co do mapek, nie wiem czy pomysł z HP2 będą brać pod uwagę, ale w nim było tak ze jedną trase można było przejechać na 4 sposoby - a to dużo zmieniało, inny bieg pod innym kontem należało wchodzić w zakręt itp.... Były to trasy: pd przodu, od tyłu, od przodu z odbiciem lustrzanym, od tyłu z odbiciem lustrzanym. Nie wyczytałem nigdzie że taki system będzie w tej odsłonie, ale może jakaś niespodzianka się szykuje ;).

 

 

 

 

Tylko jak złoże w Pre-orderze na PSX-ie i nie dojdzie na czas ta gra tak jak ostatnio to stracicie chyba kilka klientów (bo gry zamawiam nie tylko dla siebie). 

 

 

 

 

Edit:

 

 

Mam pytanie jeszcze wersje limitowaną zamawianą w pre-order. Dostaje się niby dodatkowe auta i bronie dla policji. Ale czy w czasie trwania kariery nie będzie można ich odblokować? Czy w tej wersji chodzi o to że od samego początku będę miał do nich dostęp a nie dopiero od jakiegoś fragmentu gry?

 

Dzięki za odpowiedź.

 

 

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza

Da się w ogóle taką kupić w czasie premiery?? W ogóle dwa z tych 6. odblokowanych aut nie będą do odblokowanie w karierze, a skoro jeden z nich to mój ulubiony: Ford Shelby GT500 (drugi to Autdi TT RS Coupe), więc nie pozostaje mi nic innego jak zamawiać limitkę.

 

W ogóle ładny bullshit nam pociskają twórcy, najpierw chwalą się że HP będzie 4 razy większy niż BP, a wyszło na to, że w Burnout Paradise jest 250 mil, a w HP będzie "tylko" 100 mil.

Odnośnik do komentarza

Da się w ogóle taką kupić w czasie premiery?? W ogóle dwa z tych 6. odblokowanych aut nie będą do odblokowanie w karierze, a skoro jeden z nich to mój ulubiony: Ford Shelby GT500 (drugi to Autdi TT RS Coupe), więc nie pozostaje mi nic innego jak zamawiać limitkę.

 

W ogóle ładny bullshit nam pociskają twórcy, najpierw chwalą się że HP będzie 4 razy większy niż BP, a wyszło na to, że w Burnout Paradise jest 250 mil, a w HP będzie "tylko" 100 mil.

 

Będzie 4x większy jak kupisz wszystkie dodatki DLC ;)

Odnośnik do komentarza

 

Co do mapek, nie wiem czy pomysł z HP2 będą brać pod uwagę, ale w nim było tak ze jedną trase można było przejechać na 4 sposoby - a to dużo zmieniało, inny bieg pod innym kontem należało wchodzić w zakręt itp.... Były to trasy: pd przodu, od tyłu, od przodu z odbiciem lustrzanym, od tyłu z odbiciem lustrzanym. Nie wyczytałem nigdzie że taki system będzie w tej odsłonie, ale może jakaś niespodzianka się szykuje ;).

 

 

 

Mam nadzieję, że nie będzie takich zagrywek ze strony twórców. Niech się wysilą i zrobią RÓŻNE trasy. To, że takie rozwiązanie jest złe widać chociażby po Dirt2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...