Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jasnosc/oswietlenie kokpitu widac mocno uzależnione od trasy, pory dnia, zachmurzenia.

 

Szejdj - dźwięk ogólnie wymiata, ale nie jest idealny, np GT-R brzmi lepiej w GT5 bardziej łagodnie bliżej rzeczywistemu, ale w ogolnym rozrachunku dźwięki sa duzo lepsze pozostałych

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Czekam na analizę DF bo wygląda na to, że gra zgodnie z zapowiedziami trzyma stałe 60FPS i 0 tearingu.

Bigdaddy pisal, ze beda niemalze wszytskie trasy z 1,2,3ki +nowych poza jakimis tam, wiec jestem ciekaw ile jest lokacji, bo chcialbym porownac z trojka.

Odnośnik do komentarza

Pogralem w demko. Fajne. Naprawde fajne. Ale gry nie kupie, bo jazda na padzie to porażka

 

chyba graliśmy w inne demo - fizyka + waga auta jest tak genialnie oddana że jazda na padzie jest dużo łatwiejsza niż w fm3 ( którą objeździłem na krzyżaku bo na gałce nie dawałem rady)

?? O kurczę, jestem pełen podziwu dla Ciebie :) Ten krzyżak to największa porażka MS. Jakie czasy kręciłeś jeżdżąc na krzyżaku? Kompletnie sobie tego nie wyobrażam :D

Odnośnik do komentarza

Czekam na analizę DF bo wygląda na to, że gra zgodnie z zapowiedziami trzyma stałe 60FPS i 0 tearingu.

Bigdaddy pisal, ze beda niemalze wszytskie trasy z 1,2,3ki +nowych poza jakimis tam, wiec jestem ciekaw ile jest lokacji, bo chcialbym porownac z trojka.

nic nie pisałem o fm1, będą wszystkie trasy z fm2/fm3 + DLC bez NYC i Sidewinder, lokacji będzie 28 może trochę więcej, tras ok 150

 

 

po 25 recenzjach gra ma średnią 93% :blink:

http://www.metacriti...za-motorsport-4

sądziłem że za kolejny brak nocnych wyścigów gra zostanie zjechana, widać że jest na tyle dobra że i broni się bez tego. Kolejny mega killer po GOW3 w tym roku.

 

ps. limited i boban przegrali wojne, będzie ciekawie

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czekam na analizę DF bo wygląda na to, że gra zgodnie z zapowiedziami trzyma stałe 60FPS i 0 tearingu.

Bigdaddy pisal, ze beda niemalze wszytskie trasy z 1,2,3ki +nowych poza jakimis tam, wiec jestem ciekaw ile jest lokacji, bo chcialbym porownac z trojka.

nic nie pisałem o fm1, będą wszystkie trasy z fm2/fm3 + DLC bez NYC i Sidewinder, lokacji będzie 28 może trochę więcej, tras ok 150

 

 

po 25 recenzjach gra ma średnią 93% :blink:

http://www.metacriti...za-motorsport-4

sądziłem że za kolejny brak nocnych wyścigów gra zostanie zjechana, widać że jest na tyle dobra że i broni się bez tego. Kolejny mega killer po GOW3 w tym roku.

 

ps. limited i boban przegrali wojne, będzie ciekawie

 

Raczej recenzenci rozumieją, że nie można jednych ficzerów wrzucać kosztem jakości całej gry.

 

To nie jest kwestia mocy konsoli. Gdyby w Forza 2 dali te ficzery i utrzymali stałe 60FPS to w Forza 3 i 4 też by one były tylko grafika nie wyglądałaby tak dobrze jak teraz. Coś za coś, efekt zamkniętej architektury.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...