Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo
na pewno będą w przyszłości trasy w DLC

 

imo, 28 lokacji z 150 trasami to bardzo dobry wynik ale zawsze chce się więcej ;]

Zwlaszcza, jak 23 jezdzilo sie 80 godzin w FORZA 3...

Czy trasy z DLC beda dodawane do kariery?

 

Wiadomo, że auta będą. I to tyle. Nie ma żadnych oficjalnych informacji, że będą DLC z trasami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to jest dziwne, że inne tory oni skanują, są praktycznie identyczne, a Nordshleife robią trochę na odwal.

 

Choć przyznam że mnie ta wersja z FM wystarcza w zupełności.

 

Czasem jeżeli coś wymaga wielu poprawek to czas pracy wynosi więcej niż kiedy coś się robił od nowa. Myślę, że to jest decydujący czynnik w tym konkretnym przypadku.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

tryb z autami przeszkadzajkami to jakaś pomyłka - nie dość że jeżdżą jedną wyznaczoną linią to do tego niezależnie od naszej prędkości zawsze znajdują się w tym samym miejscu

A wg mnie to dobry pomysł. AI jedzie w miarę optymalną linią co wymusza kombinowanie przez gracza. Fajna odskocznia od ciągłego trzymania się idealnego toru jazdy no i u mnie prawie nigdy nie znajdowali się w tym samym miejscu a dodatkowo się wyprzedzają :D

Odnośnik do komentarza

 

3 grosze Jeremiego to jest cos pieknego, jakbym ogladal Top Gear :) Przepiekna sprawa. Tylko teraz pytanie dla tych co graja, widze ze jak wchodzimy w inne info na temat pojazdu to mowi jakis polski lektor, czy w wersji angielskiej mowi dalej Clarkson czy juz inny mizerny jak ten polak anglik?

Odnośnik do komentarza

3 grosze Jeremiego to jest cos pieknego, jakbym ogladal Top Gear :) Przepiekna sprawa. Tylko teraz pytanie dla tych co graja, widze ze jak wchodzimy w inne info na temat pojazdu to mowi jakis polski lektor, czy w wersji angielskiej mowi dalej Clarkson czy juz inny mizerny jak ten polak anglik?

 

Gdzies czytalem, ze Clarkson jest zawsze w oryginalnej wersji i sa tylko polskie napisy, w innych przypadkach jest polski lektor.

Odnośnik do komentarza

Hmm, poczytałem trochę postów i nie rozumiem jednej rzeczy. Mianowicie narzekania na ciemne kokpity. No kurczę. Kokpit jest oświetlony tak, jak pada światło. Skoro pada od przodu, to logiczne, że będzie ciemno. Moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze i uwierzcie, że tam gdzie będzie słońce padać z boku/tyłu, będą pięknie oświetlone zegary. Nie podoba mi się animacja kierowcy. Jego ruchy są jakieś sztywne, zarówno jeśli chodzi o zmianę biegów, jak i o kręcenie kierownicą. Nie zmienia to faktu, że progres względem Fm3 jest ogromny, nie mogę się doczekać aż zagram.

Odnośnik do komentarza

orion50 - nie jest to normalne nawet jak nie pada światło czy słońce zeby kokpit był praktycznie czarną plamą, i nie było widać nic poza wskaźnikami na licznikach, narzekania są wszędzie na zagranicznych forach równiez co ktoraś to osoba o tym tez wspomina.

Nie powiesz ze nie jest troche za ciemno na tym filmiku :) oczywiscie na trasach typu Nurb GP, Road Atlana jest wszystko tak jak powinno, takze coś drobno spaprali z oświetleniem.

http://www.youtube.com/watch?v=aqkW40vvOi4

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Hmm, poczytałem trochę postów i nie rozumiem jednej rzeczy. Mianowicie narzekania na ciemne kokpity. No kurczę. Kokpit jest oświetlony tak, jak pada światło. Skoro pada od przodu, to logiczne, że będzie ciemno. Moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze i uwierzcie, że tam gdzie będzie słońce padać z boku/tyłu, będą pięknie oświetlone zegary. Nie podoba mi się animacja kierowcy. Jego ruchy są jakieś sztywne, zarówno jeśli chodzi o zmianę biegów, jak i o kręcenie kierownicą. Nie zmienia to faktu, że progres względem Fm3 jest ogromny, nie mogę się doczekać aż zagram.

A jechałeś kiedyś samochodem ? ;) Tak w życiu, nie w grze. Ja rozumiem, że dynamiczne oświetlenie w kabinie wygląda fajnie i jest realistyczne, ale podejrzewam, że wynika to z tego, że w widoku z wnętrza nie ma czegoś takiego jak oddanie efektu przechodzenia światła przez szybę, więć cienie padają dokładnie tak samo jak na zewnątrz auta zaciemniając momentami zupełnie deskę. Generalnie oczywiste jest, że nie interesuję ludzi widok nawiewów czy faktury na desce rozdzielczej, ale wypadałoby, żeby chociaż było zegary widać, po coś są daszki nad zegarami, żeby przy pierwszym lepszym słońcu było je widać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...