Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Z jednej strony Camino wygląda zayebiście, z drugiej trochę szkoda, że zmienili całe tło bo poprzednie góry też miały swój unikalny charakter - mokry sen to dwie alternatywne wersje Camino :)

 

Będzie mi trochę brakowało tych "kłębiastych" białych skał.

 

h9pCD.jpg

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chyba nici z DLC z trasami. Season Pass do Forza 4 będzie zawierał 6 DLC z autami.

 

Fajnie zmontowany ten "trailer".

 

Ciekaw jestem jakie będą dostępne układy na Indianapolis. Mam nadzieję, że będzie ten z zakrętami, a nie same kółko bo to (pipi), a nie wyścig. Dobrze, że wepchnęli Nascar do gry.

 

PS. Czekamy na gify.

PS2. Jest 6 lokacji z alternatywną porą dnia (w tym Camino) - jest dobrze. Ciekawe czy jeszcze jakaś lokacja się załapie, liczyłbym na N-ring.

PS3. Dan się chyba dzisiaj obudził, otworzył oczy i krzyknął "NA(pipi)IAMY !!" ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=gBDCB0apgl4&feature=player_embedded#!

 

http://uk.xbox360.ign.com/articles/119/1196010p1.html

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pamiętam jak przed premierą GT5 jako jedna z większych zalet była wskazywana licencja Top Gear. Teraz oglądam takie materiały jak ten z Forza 4 i stwierdzam, że życie potrafi być śmieszne :P

 

Co do samego filmiku. Cały czas bardzo zachowawczo, ale cieszy opinia o najbardziej zróżnicowanej karierze na rynku nawet jeśli jest to na razie tylko ich opinia. Mogli coś beknąć o fizyce.

 

 

Mglista pogoda na Top Gear O_o Kolejna trasa z alternatywą :) Chyba, że tak było od początku ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=xpG2iDEnHS0

 

 

A ten filmik z za kierownicy sprawia, że żałuję braku kiery w domu :P Ktoś na neogaf odnośnie tego filmu fajnie napisał: "Chyba jeszcze nie widzieliśmy prawdziwej Forza 4".

 

Moje oczekiwania zostały przebite już drugi raz ;)

 

PS. Magik, nie wiem jak wytrzymujecie z tymi PS-owymi zyebami na gameonly - robią po nogach, że GT5 nie dostaje żadnych rozszerzeń, a jak Forza 4 ma dostać DLC to "zdzierstwo". Rodzice powinni przestawać kupować dzieciom PS3 na święta, tylko krzywdę im robią...

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...