Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

bmw m5 z 1988

 

http://forzamotorsport.net/en-us/wir_9-16/

 

Take next week, for example. On Friday, Sept. 23, you can expect a glut of Forza 4 stories, screens, and videos to hit the online world, as that’s the day our preview embargo lifts. Turn 10 creative director Dan Greenawalt has been on a multi-week worldwide tour, showing off a near-final version of Forza 4 both to American press in San Francisco and Los Angeles, as well as to a multitude of outlets both in the UK and Europe. Expect to see in-depth reports on Forza 4 from all over the world. We’ll be doing our best to keep up with all of the stories online but you should keep your Web browsers open and your eyes peeled because there should be a virtual mountain of awesome Forza stuff to comb through on Friday.

nareszcie i oficjalnie, w piątek kończy się embargo i będzie sporo nowych materiałów, pewnie z tymi 500MB skate-zilla pomylił się o tydzień.

Odnośnik do komentarza
Nahajpowałem się na więcej ogłoszeń odnośnie torów, dostałem jedynie Hockenheim i mało znany (choć nie mówię że zły) Infineon. Liczyłem na różnorodność w karierze, a jednak okaże się że znowu będę jeździł do obrzygania po tych samych trasach co w FM2 i FM3.

 

Liczyłem na Bathurst, Monzę, Spa albo Imolę, tak samo na jakieś rimejki z FM1. Nic nie ma z tego :/ I jestem zawiedziony.

Mam takie samo zdanie. Liczylem na troche wiecej i uwazam, ze T10 troche polecialo nie dodajac prawie zadnych nowych tras, poza tymi dwoma!

Odnośnik do komentarza

To w takim razie nie rozumiem skad narzekania...nie sledze calego tematu, ale jak dostane wiekszosc tras z 3 ki plus 5 nowych, w takiej oprawie i jeszcze lepszym modelem jazdy to jednak cofam, co powiedzialem strone wczesniej :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To w takim razie nie rozumiem skad narzekania...nie sledze calego tematu, ale jak dostane wiekszosc tras z 3 ki plus 5 nowych, w takiej oprawie i jeszcze lepszym modelem jazdy to jednak cofam, co powiedzialem strone wczesniej :)

 

Kto narzeka ten narzeka :P Gra usprawniona i wzbogacona w każdym możliwym aspekcie.

 

Chociaż zamiast tych 100 aut więcej to bym wolał ze 2-3 dodatkowe lokacje. I przy 400 autach wybór był aż za duży.

 

Jeśli na neogaf mieli rację z tymi lokacjami jako DLC i że będzie to implementowane do kariery to będzie super. Przynajmniej byśmy wiedzieli, że się pojawią. Teraz wszyscy przycinają na DLC gdzie się tylko da. Chociażby Gears of War 3, wszyscy wiemy, że mają prawdopodobnie gotowych 20 map, a w grze jest 10, a już zapowiedziano DLC z 4...

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

To w takim razie nie rozumiem skad narzekania...nie sledze calego tematu, ale jak dostane wiekszosc tras z 3 ki plus 5 nowych, w takiej oprawie i jeszcze lepszym modelem jazdy to jednak cofam, co powiedzialem strone wczesniej :)

będą wszystkie trasy fm2, fm3 + DLC poza 3 (NY, Sidewinder i długa wersja Amalfi) + 5 całkowicie nowych w serii. Narzekania są bo od czasu E3 nie ma nowych porządnych nowych materiałów z gry, jakieś screeny jedynie i szczątkowe fragmenty gameplay-u, ten filmik z Laguna Seca nie jest nawet w HD tak samo podobny co był tu kiedyś z RA.

Liczyliśmy na TGS a uja pokazali, na szczęście w piątek mija embargo więc powinno być sporo materiałów :)

 

aha to co cieszy to że fm4 raczej bankowo dostanie kilka tras w DLC, w pełnej wersji fm4 będzie przynajmniej 28 lokacji i 150tras.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja pie*dolę O_o Jak wyciągnięte z Gears of War 3 :D Wygląda na to, że na Camino będzie alternatywna pora dnia. Narzekaliście na brak nowych lokacji to proszę, Camino wygląda jak zupełnie nowa trasa :P

 

 

 

 

Przepraszam...

 

 

 

 

JA PIE*DOLĘ O_O

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...