Skocz do zawartości

MGS: Snake Eater 3D


Rekomendowane odpowiedzi

olaboga.jpg

 

i stało sie. jedna z lepszych gier osadzonych w uniwersum metal gear solid zostanie powtórnie wydana na konsole Nintendo 3DS z obsługa 3D! cieszycie sie? xD

 

w sumie nic nie wiadomo... znana jest tylko nazwa gry i platforma.

 

oficjalna strona http://www.konami.jp/kojima_pro/e3_2010/mgs3d/en/

 

Uwaga.

dostepne sa screeny

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Litości. Dostał do ręki rewolucyjną konsolę, a jedyne co mu przyszło do głowy, to zrobić remake z trójwymiarowymi wężami i aligatorami.

 

Grigori , uwielbiam czytać twoje posty ^_^

Kurczę , już myślałem że wchodząc do tego tematu dowiem sie , że robią remake MGS3 na PS3. A tu ni choya :(

Era Kojimy przeminęła.............

Odnośnik do komentarza
Litości. Dostał do ręki rewolucyjną konsolę, a jedyne co mu przyszło do głowy, to zrobić remake z trójwymiarowymi wężami i aligatorami.
Grigori, zdarzyło Ci się ostatnio napisać cokolwiek co nie byłoby usilnym marudzeniem? Odnoszę wrażenie, że nie ważne jaki nowy MGS by nie był to i tak będziesz niezadowolony. No chłopie, weź się w garść bo to się nudne robi.

 

Ja natomiast sugeruję zwrócić na podtytuł gry - The NAKED Sample. Coś mi się wydaje, że to tylko pokazówka możliwości konsoli, a właściwy Snake Eater tak naprawdę na 3DS nie wyjdzie. Może to być tylko taka reklama aby przykuć uwagę graczy na E3 (co się udało), podczas gdy do produkcji trafi zupełnie nowa odsłona serii.

 

Ale niektórzy pewnie i tak będą niezadowoleni, niezależnie od tego co wyjdzie i na co ;).

Odnośnik do komentarza

Serio, nikogo nie ekscytuje możliwość zagrania w odświeżoną najlepszą część MGS na handheldzie w 3D? Ja już bym złożył preordera na bundla z konsolką. ;p

 

Serio, nikogo nie ekscytuje możliwość zagrania w odświeżoną najlepszą część MGS na handheldzie w 3D? Ja już bym złożył preordera na bundla z konsolką. ;p

 

Serio, nikogo nie ekscytuje możliwość zagrania w odświeżoną najlepszą część MGS na handheldzie w 3D? Ja już bym złożył preordera na bundla z konsolką. ;p

Odnośnik do komentarza

Ta konsola dopiero zaczyna zyc, a juz zapowiedziano na nia takie cuda jak Dragon Quest 9, MGS3D, Ninja Gaiden, Dead or Allive. KTORA, powtarzam, KTORA konsola miala na starcie taki line-up?

 

Zeby nie offtopowac: mysle, ze dla kogos kto nie mial nigdy w lapach MGSa, bardzo spodobala by sie mozliwosc zagrania z poprzednie czesci, a nie wskakiwania od razu do 3.

 

@Gri: ja mysle, ze jestes perfidnym faboyem PS3. W poscie nie wspomniales nawet o MGSach na PSP, wiec z tego co rozumiem: poki MGS jest na konsoli Sony, wszystko jest ok. Klamiesz jak mowisz inaczej. Rzeklem.

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Przecież trójka zaczęła całą historię...

 

 

@Gri: ja mysle, ze jestes perfidnym faboyem PS3. W poscie nie wspomniales nawet o MGSach na PSP, wiec z tego co rozumiem: poki MGS jest na konsoli Sony, wszystko jest ok. Klamiesz jak mowisz inaczej. Rzeklem.

 

Zanim coś napiszesz przeczytaj posty tej osoby do której piszesz. Naprawdę stajesz się męczący no, ale może zaczepianie to Twoje hobby.

Odnośnik do komentarza

@Grigori

 

Honor to pojęcie przereklamowane w dzisiejszych czasach - powinieneś to wiedzieć.

 

MGS4 nie miał być ostatnim MGSem. Miał on zakończyć historię zapoczątkowaną w pierwszym Metal Gear Solid. I zdaje się, że to uczynił. Cała reszta to spin-offy i side-story. Lepsze i gorsze.

 

Kojima słowo łamie non-stop. Jeśli faktycznie byłeś miłośnikiem serii i człowiekiem honoru to powinieneś się krzywić już po premierze MGS3. Od tego momentu minęło natomiast mnóstwo czasu, więc dziwię się, że jeszcze Ci nie przeszło.

 

Światem rządzi pieniądz, więc też nie dziw się, że ze znanej marki twórcy chcą wycisnąć ile się da. Sam byś to robił na ich miejscu - nie oszukujmy się. Kojima miał odejść od serii ale zrobił jeszcze jeden projekt w postaci Peace Walkera. Całą resztę przejmie już Kojima Productions. Nigdzie jednak nie było powiedziane, że seria przestanie istnieć. A póki (jeszcze) trzyma jako taki poziom to niech sobie istnieje. Nigdzie też nie jest powiedziane, że nie wyjdzie na prostą z biegiem czasu.

 

O MGS Rising nie będę już dyskutował, ale zwróć uwagę na to co powiedziałem przy okazji poprzedniego posta. Bardzo prawdopodobne, że MGS 3D to tylko reklamówka dla E3, a Konami zaoferuje na konsolę coś ciekawszego. No ale rozumiem - dla Ciebie MGS jest martwy jako marka. Może tym samym lepiej zwyczajnie zignorować cały dział na forum i zająć się czymś innym, a nie jeszcze bardziej denerwować? ;)

 

EDIT: http://www.konami.jp/kojima_pro/e3_2010/mgs3d/en/ - ok, może jednak nie będzie to tylko reklamówka. Ale MGS3 złą grą nie był, więc narzekać nie będę ;).

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Litości. Dostał do ręki rewolucyjną konsolę, a jedyne co mu przyszło do głowy, to zrobić remake z trójwymiarowymi wężami i aligatorami.

To jest demo, prezentacja tego co mógłby zrobić, ale niekoniecznie zrobi, nie ma się co napinać. Pewnie miała być po prostu pokazówa graficzna i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja komercji nie zaakceptuje. Taki ze mnie urodzony romantyczny naiwniak.

Ale przecież cały świat kręci się wokół komercji - w mniejszym lub większym stopniu. Może dlatego chodzisz taki zdenerwowany na wszystkich cały czas?
Niestety, ale obierając te gry z jej skóry, wyraźnie ciężko o nich powiedzieć coś dobrego, biorąc pod uwagę, że zamiast to robić, skupiasz się na wytykaniu mi że jestem marudny.
Tak się składa, że o dotychczasowych spinoffach mogę powiedzieć wiele dobrego, może poza Portable Ops. Natomiast nie mogę powiedzieć wiele dobrego o MGS3D oraz Rising z tego samego powodu dla którego nie mogę powiedzieć o nich niczego złego - prawie nic o nich jak na razie nie wiemy. A ja jak już zaznaczyłem w innym temacie wole swoją opinię podpierać konkretnymi argumentami, a nie obiecankami jakiegoś szurniętego japońca czy własnym widzimisię.
Suavek, krótka piłka. Taką mam opinię i śmiem sądzić, że wolno mi ją wyrazić.
Wolno. Mnie też wolno wyrazić własną opinię, a mianowicie to, iż o ile można pozwolić sobie zarówno na pozytywne jak i negatywne wypowiedzi, tak narzekanie i marudzenie co krok dla zasady z biegiem czasu staje się nudne z punktu widzenia czytającego. Sprawdź swoje posty ostatnie a może zrozumiesz o czym mówię.

 

Grigori, tak jeszcze na marginesie. Nie mówię tego wszystkiego aby się Ciebie czepić, gdyż jak już dzisiaj wspomniałem w innym temacie, pamiętam, że miałeś dużo mądrych rzeczy do powiedzenia na różne tematy. Niestety odnoszę wrażenie, że coraz więcej Twoich postów to krytyka nie tylko danego tworu, ale także użytkowników - często urozmaicona niecenzuralnymi zwrotami. Nie raz udowodniłeś, że inteligentna z Ciebie osoba, ale ostatnimi czasy jakoś nie dajesz tego po sobie poznać. Zwróć na to uwagę, serio, bo rozmowę można poprowadzić bez zbędnych wybuchów emocji.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ten remake Snake Eater zafunduje kilka małych nowości i nie będzie taki sam jak oryginał z PS2 (jakieś małe nowości w fabule, nowy content, bronie, wrogowie). Grafika na zdjęciach jest nawet niezła. I średnio lubię ten wizerunek Big Boss'a z Peace Walker'a (tutaj jest troszkę młodszy ale to ten sam koncept co w PW). Wolałbym taki sam jak w MGS3 ewentualnie w Portable Ops. Trochę przykro jest patrzeć jak Hideo Kojima chce wyeksploatować sukces produkcji, dzięki którym kiedyś miałem do niego duży szacunek. Czy ciężko jest wymyślić i wyprodukować nową markę?

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Nawet nieźle to się porusza. I motyw z pszczółkami też był fajny. Co ciekawe to tym razem możemy jeszcze przez chwilę uciekać, na PS2 już załączyłby się przerywnik filmowy. I helikopter u dołu.

 

 

No na PS2 w ogóle nie było czegoś takiego z pszczółką w formie gameplay'u. Mocny jest ten 3DS, bo oprawa rzeczywiście jest na poziomie tej z PS2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.