Skocz do zawartości

Sly Cooper Collection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

The Sly Collection będzie kosztowało $39.99 !!!

 

News pochodzi od oficjalnego, amerykańskiego blogu PlayStation.

 

PS3 Site PS.BLOG

____________________________________________

 

Rewelacyjna cena :) ,spodziewałem się dużo wyższej kwoty,za trylogie na PS2 trzeba wybulić min.150zł bo te gry są już unikatowe i mają swoją cenę, a tu otrzymujemy za niższą cenę wszystko na jednym dysku BR w HD, z trofeami i bonusami - Bomba :thumbsup:

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Za taką cenę aż wstyd nie brać. U nas pewnie 159, tyle za ile GoW Collection, ale i tak niezła cena (za trzy gry) . Kiedy premiera?? I oby tym razem Europa dostała równo z USA dry.gif .

 

 

Data premiery- listopad 2010 (dokładnego dnia jeszcze nie podano). Ja łykam tą gierkę z miejsca. Dobrych platformówek nigdy dość thumbsup.gif .

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W 4 lata to chyba nie najlepszy wynik biorąc pod uwagę wcześniejsze generacje sony.

 

Bo teraz nie ma popytu na takie tytuły. Bo obecnie albo musi być coś dziecinnie proste, dla casuali, albo napakowane akcją, wybuchami i krwią, dla hardcorowców, aby była odpowiednia sprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Oj jest popyt, zobacz na wynik sprzedaży, Ratcheta ToD lub LBP, raczej nie ma mody.

 

Obstawiam, że nowy Jak jak :) by powstał to 3 mln bym zrobił , ale co prawda to prawda jakiś dobry, rozbudowany platformer to na pewno większe ryzyko niż cover system i litry niuchy, ot takie czasy, więc trzeb się cieszyć z każdej platformówki (vide SLy Collection).

Odnośnik do komentarza

Oj jest popyt, zobacz na wynik sprzedaży, Ratcheta ToD lub LBP, raczej nie ma mody.

 

Obstawiam, że nowy Jak jak :) by powstał to 3 mln bym zrobił , ale co prawda to prawda jakiś dobry, rozbudowany platformer to na pewno większe ryzyko niż cover system i litry niuchy, ot takie czasy, więc trzeb się cieszyć z każdej platformówki (vide SLy Collection).

 

Właśnie nowy Ratchet nie sprzedał się dobrze (myślisz dlaczego w zapowiedzianym Ratchet taki nacisk położono na kooperację). A LBP to inna trochę bajka. Bo tam główny nacisk położono na wspólną zabawę, edytor i całą tą onlinową otoczkę.

 

I właśnie przy takich reedycja platformówek Sony liczy na tych starszych fanów, osoby które z sentymentu kupią tytuł w który kiedyś się zagrywali, a nie na casuali czy amerykańskich nastolatków z adhd.

 

A z Jak to jest inna sprawa bo go by robiło ND, a oni wszystko zamieniają w małe growe arcydzieła.

 

P.S. Premiera Sly to listopad, dokładny dzień jeszcze nie znany.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

No Ratchet ToD 2 mln się sprzedały, więc nienajgorszy wynik , a pewno wyprodukowanie to nie są koszty Uncharted 2 czy Killzone 3.

 

Ratchet CiT trochę gorzej bo ponad bańka poszła, ale tam koszty produkcji zapewne jeszcze mniejsze niż w ToD bo mieli dużo gotowego materiału.

 

Dobra kończe ten temat bo nam się mały OT zrobił

 

 

pozdro

 

 

MERCI IREK DŻELEŃ :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nareszcie na PS3 pojawią się jakieś dobre platformery. :whistling:

 

Nie przesadzasz? A Ratchet i LBP??

 

 

LBP wyleciało mi z pamięci. Mój błąd.

 

Natomiast Ratchet jest dobry, ale ta seria najlepsze lata ma już za sobą, każda część przynosi niewielkie zmiany, no i trudno Ratcheta nazwać platformerem takim prawdziwym. Za dużo tam strzelania.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie tego co Balon pisał też mi się zdaje, że taki Jak4 sprzedałby się oj sprzedałby się.

 

 

W głowie nie mieści mi się jak przekurevsko dobrze wyglądałby Jak4 na PS3 i jak cholernie dobrą grą by był.

To by był hit nad hitami ;p

 

 

 

Co do Sly wygląda świetnie, mastering do HD wyszedł mu na dobre. Pewnie przez cell shading sprawia tak dobre wrażenie graficznie.

Z ręką na sercu mógłbym powiedzieć, że to gra na PS3.

 

Z miłą chęcią ogram ponownie Sly-je.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

a PL wersja bedzie?

 

Pewnie tak jak było z GoW Collection. W Polsce wszędzie będzie łatwo dostępny, ale w wersji europejskiej. W tym news'ie SCEP nie podało Sly w Lokalizacjach 2.0. Choć piszą tam że ta lista będzie rosła (choć pewnie chodziło im o tytuły z 2011 - iF2 i tak dalej). Bo w sumie musieliby aż trzy gry lokalizować, a pewnie by im się to nawet nie zwróciło (bo raczej mało jest osób chętnych na ten tytuł, tym bardziej że w listopadzie wychodzą takie tytuły jak LBP2, ACB, GT5, NfS). Więc jestem na 95% pewny że nie bedzię wersji PL. Ale chciałbym się miło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza

Jedynkę przeszedłem swego czasu na PS2, dwójkę rozpracowałem tak do połowy, a trójki nawet nie ruszałem. W dodatku grałem w nie już tak dawno, że zdążyłem już wszystko pozapominać :) . Kolekcja zapowiada się naprawdę dobrze, zwłaszcza jak to będzie kosztować w granicach 160 złotych. Zagrałbym w jakąś platformówkę na PS3, więc Sly Cooper Collection zapewne wciągnę z miejsca :) .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...