Skocz do zawartości

Sly Cooper Collection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

trailer

 

- 720p

- trophy

- obsługa PS Move

- 3D

 

Niedługo zabraknie miejsca na pudełkach od gier. W spisie informacji co będą zawierać, co będą obsługiwać gry na Ps3 ;]

 

Cieszy mnie Sly zaje.biście ale z drugiej strony dziwi. Czemu na drugi ogień "kolekcji" akurat szop poszedł.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja się też bardzo cieszę, że powstaje nowy Sly na ps3. 3 pierwsze części już dawno przeszedłem i z wielką chęcią zanurzę się z powrotem w ten oryginalny świat. Dobrych platformówek, nigdy za wiele :thumbsup:

 

Oby zaczęli robić co raz więcej "starych" nowych gier. Ja chętnie widziałbym Jaka 1-3.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Owszem, Jaka też bym przytulił, gdyż jakimś cudem mimo posiadania PS2 przez 8 lat ominęła mnie ta seria, SLy zresztą też, ale jakoś tak nie ciągnie. Nie mam z kolei żadnego parcia na GTA Collection, po prostu tyle jest gier, że na tak czasochłonne pozycje z dawnych lat nie miał bym czasu,dlatego też nie ściągam Finali z PSS, a MK II i Crashe jak znalazł na szybkie posiedzenie.

Odnośnik do komentarza

Podobno Sony zrobiło ankietę (gdzie!?) jaką grę ludzie chcieliby zobaczyć najbardziej w zremasterowanej wersji.

 

No i padło na Sly ;]

Nie dostałeś maila z ankietą?

 

W sumie Sly to dobry start dla PS Move obok tej gry o hirosach z platformowek Sony ;) Liczyłem jednak na ICO Collection bo SOC zaliczyłem na czarnulce, ale (tak, tak, blame on me) ICO nie :P

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam od siebie, że platyny nie będą wcale takie łatwe ;] Niech Was nie zmyli kolorowa grafika, Sly był zawsze wymagający. To znaczy mnóstwo i masa rzeczy do roboty na 100%. Platformer pełną gębą.

No chyba, że dadzą jakieś pierdołowate trofea.

 

A co do tego filmiku, wygląda dobrze. Szczerze to lepiej niż obecne crapy, takie crapy przez duże C.

 

Ja tylko chciałbym żeby w przeciwieństwie do GoW: Collection dali 5.1. ;/;/;/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

KILKA FOTEK Z SLY Collection HD

 

 

http://www.ppe.pl/news-1673-The_Sly_Collection__pierwsze_fotki.html

 

 

 

http://www.ppe.pl/news-1673-The_Sly_Collection__pierwsze_fotki.html

 

 

 

 

 

Link do PPE i porównania tych samych fotek z wersją na PS2! PPE SLY

 

_____________________________________________________________________________

Jak dla mnie wypas!! widać ogromną poprawę strony wizualnej do wersji z czarnulki,wygląda to lepiej od GoW: Collection ??? dla mnie chyba tak, choć po 3 screenach nic nie można poważnego stwierdzić.

Odnośnik do komentarza

 

 

_____________________________________________________________________________

Jak dla mnie wypas!! widać ogromną poprawę strony wizualnej do wersji z czarnulki,wygląda to lepiej od GoW: Collection ??? dla mnie chyba tak, choć po 3 screenach nic nie można poważnego stwierdzić.

 

 

Może nie tyle, że wygląda lepiej co GoW 1/2, ale na pewno widać większą różnicę po remasteringu w poprawie oprawy. Oczywiście na plus szopa w tym aspekcie.

 

Biorę tą kolekcję w dniu premiery, nie ma bata.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

 

 

_____________________________________________________________________________

Jak dla mnie wypas!! widać ogromną poprawę strony wizualnej do wersji z czarnulki,wygląda to lepiej od GoW: Collection ??? dla mnie chyba tak, choć po 3 screenach nic nie można poważnego stwierdzić.

 

 

Może nie tyle, że wygląda lepiej co GoW 1/2, ale na pewno widać większą różnicę po remasteringu w poprawie oprawy. Oczywiście na plus szopa w tym aspekcie.

 

 

Zle się wyraziłem, chodziło mi właśnie o to że Sly jest ładniejszy ale pod względem różnicy wersji PS2 do PS3 wygląda to wyraźnie lepiej niż różnica poprawy grafiki GoW z PS2-PS3,wydaje się że trylogia The Sly będzie pięknie zremasteringowana.

 

Ja również z najmilszą chęcią łykam Trylogie szopa w dniu premiery! :) Nawet dla posiadaczy PS2 i PS3 to dobra oferta bo części "Slaja" na PS2 to już unikaty i to w wysokiej cenie.

Oby cena była ciut niższa od zwykłych nowości :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

A dla osoby która nigdy nie miała styczności z tą serią, to jak zachęcilibyście do zakupu?? O co w ogóle w niej chodzi? Platformówka, co nie? Taki Ratchet, tak??

 

Bo tak widzę że każdy "łyka" w dniu premiery, a ja w sumie nie wiem czemu.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

No raczej nie taki Ratchet bo Ratchet to bardziej strzelanka ;p

 

Osobiście jeżeli miałbym przyrównać do czegoś Sly to do Gex-a. Moim zdaniem najbliżej mu do jaszczura i to pod względem humoru, różnorodnego gameplayu i ogólnej zaje.bistości ;]

Typowy platformer z krwi i kości.

 

Btw odnośnie tych screenów jak dla mnie różnica jest kolosalna. Gdyby nie to, że liczba detali jest dość słaba (widać, że Ps2) to bym powiedział, że to gra robiona na PS3.

Sweet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...