Skocz do zawartości

Sly Cooper Collection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi kto pomoze ze sly3? Szukam skarbu w misji "rumble down under" i dochodze do momentu, w ktorym mam zrobic 28 krokow od wielkiej ciezarowki. Niestety nie moge dokonac tej sztuki, bo za kazdym razem dwunasty krok jest wejsciem w pochodnie i urywa mi sekwencje. Szlag mnie trafia, bo to ostatnia rzecz, jaka mi do platyny brakuje. Szukalem troche po zagranicznych forach i yt i widzialem, ze pare osob ma podobny problem, ale odpowiedzi nie znalazlem, wiec moze tu sie uda;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko, jestem w 2 "rozdziale" w Sly 1 i zbieram te butelki, w 1 rozdziale przy uzyciu L1 zakładałem gogle i widziałem mniej więcej gdzie są(były takie celowniki jakby) a w 2 da się to jakoś odblokować czy coś ?

 

 

W każdym rozdziale trzeba najpierw zdobyć taką modyfikację dla gogli.

Modyfikacja ta jest w jednym z sejfów, więc chcąc nie chcąc musisz najpierw sam pozbierać butelki i trafić na właściwy sejf :)

Odnośnik do komentarza

W Sly 2 w tym egipskim jakby chapterze, jest misja gdzie muszę szukać poszczególnych części garderoby. Za ch.uja nie moge znaleźć. Gubię się w tym domu i nie wiem gdzie byłem gdzie nie. Jakieś wskazówki? Albo jest jakiś filmik gdzie pokazują gdzie tu ciuchy są ukryte?

 

Jak się gubisz to najlepiej po wejściu do budynku iść cały czas tak by mieć ścianę po prawej stronie , zaliczając po kolei każdy pokój...

A ciuchy są chyba w każdym pokoju, po prostu rozwalaj co się da jeśli dobrze pamiętam...

 

Ale w razie czego proszę bardzo

Odnośnik do komentarza

A macie jakieś rady dot. zbieranie tych coinsów? Bo jestem w przedostatnim chapterze i mam 400 monet i 4 rzeczy musze kupić ~ 4k coinsów. Problem polega na tym że w jednej misji zdobywam jakieś 100, czasami mniej tych pieniążków. Da się jakoś cofnąć do innych chapterów czy misji żeby napier.dolić tych pieniąchów? Gdzie można zdobyć najwięcej tych coinsów? Bo troche boję się teraz grać, grę przejdę a zostanie mi pare pierdół do platyny i będę musiał drugi raz przejść :teehee:

 

E; Mowa o Sly 2 jakby co.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

A macie jakieś rady dot. zbieranie tych coinsów? Bo jestem w przedostatnim chapterze i mam 400 monet i 4 rzeczy musze kupić ~ 4k coinsów. Problem polega na tym że w jednej misji zdobywam jakieś 100, czasami mniej tych pieniążków. Da się jakoś cofnąć do innych chapterów czy misji żeby napier.dolić tych pieniąchów? Gdzie można zdobyć najwięcej tych coinsów? Bo troche boję się teraz grać, grę przejdę a zostanie mi pare pierdół do platyny i będę musiał drugi raz przejść :teehee:

 

E; Mowa o Sly 2 jakby co.

 

 

Można się wracać, co do Coinsów to ja np ni musiałem się martwić wszystko kupowałem od razu praktycznie (raz chyba musiałem dociułać), ponieważ na każdym głównym levelu są poukrywane skarby, które należy donieść (często w kreślonym czasie, bez zranienia) do kryjówki, jest to naprawdę potężny zastrzyk gotówki.

 

ps z tego co pamiętam w Sly 2 do platyny nie trzeba nie kupionych wszystkich zdolności i przedmiotów.

Odnośnik do komentarza

A macie jakieś rady dot. zbieranie tych coinsów? Bo jestem w przedostatnim chapterze i mam 400 monet i 4 rzeczy musze kupić ~ 4k coinsów. Problem polega na tym że w jednej misji zdobywam jakieś 100, czasami mniej tych pieniążków. Da się jakoś cofnąć do innych chapterów czy misji żeby napier.dolić tych pieniąchów? Gdzie można zdobyć najwięcej tych coinsów? Bo troche boję się teraz grać, grę przejdę a zostanie mi pare pierdół do platyny i będę musiał drugi raz przejść :teehee:

 

E; Mowa o Sly 2 jakby co.

 

 

Można się wracać, co do Coinsów to ja np ni musiałem się martwić wszystko kupowałem od razu praktycznie (raz chyba musiałem dociułać), ponieważ na każdym głównym levelu są poukrywane skarby, które należy donieść (często w kreślonym czasie, bez zranienia) do kryjówki, jest to naprawdę potężny zastrzyk gotówki.

 

ps z tego co pamiętam w Sly 2 do platyny nie trzeba nie kupionych wszystkich zdolności i przedmiotów.

 

Faktycznie... pamiętam że nie zbierałem tych skarbów a często je widziałem ;)

 

Wiem, wiem że nie trzeba wszystkich :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ma ktoś save z Sly 2 z chapteru 6 lub 5 ? Mój się skaszanił a nie chce mi się od nowa przechodzić :confused: Po przejściu gry mogę wracać do zaliczonych misji jak w jedynce ?

 

w dwójce możesz wrócić do światów żeby butelki i skarby pozbierać. ale nie można misji powtarzać.

 

w końcu wiadomo czemu Sly poszedł na remastering... Sanzaru chciało się wykazać i dostać bilet na Sly4.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

mam problem techniczny z gra.

kiedyś po takim zgłoszeniu usłyszałem, ze jestem piratem, więc zacznę od tego, ze oryginał a konsola nieprzerobiona ;)

 

sly 1, drugi świat. w miejscu gdzie stoi mi. auto na lewarku, gdzie są trzy kłódki, jest taka droga ciagnaca się serpentyna do góry. po drodze pies krecacy kula na łańcuchu, a na końcu mur i materac na ziemi. hyc na materac, wybija mnie ponad mur na platformę. zeskakuje z niej i... katastrofa. konsola sie wiesza, obraz cały czarny. słychać tylko zapetlony dźwięk czegoś tlukacego się. mogę tylko ratować się wyłączeniem konsoli, bo nawet xmb nie chce się pokazać. 3 razy to się stało. reklamować grę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...