Skocz do zawartości

Sly Cooper Collection


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nowy gameplay z TGS:

 

http://www.gametrail...-the-sly/704629

 

Bardzo fajnie się to prezentuje :)

 

Gra może fajna, ale dziadek chyba nie kumał co miał zrobić.

 

P.S. Dziwi mnie, że GT akurat to wrzuciło, już mogli sobie darować.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Sly nic się nie postarzał, cel-shadingowa oprawa daje radę, oby Capcom zrobił tak samo z Okami bo tam potencjał jest jeszcze większy.

 

No właśnie, ja bym powiedział nawet, że cel shading zakonserwował SLY hehe. No bo jakby nie patrzeć graficznie jest ładnie jak na grę (gry) z PS2 to właśnie zasługa cel shadingu.

O wiele brzydsze gry wychodzą obecnie, tworzone z myślą o PS3/XO.

 

Jestem ciekaw tylko kiedy nasze sklepy wystawią pre ordery i ile sobie będą życzyć. Beniek chyba dawał kiedyś linka, że w USA czy tam w Anglii gra będzie stać po około 140, 150 zł jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oficjalna europejska premiera -> 1 GRUDNIA.

 

Choć czy po premierze CoD, NFS, AC:B i GT5 będzie to kogoś obchodziło :ermm:. Nie mogli tego w październiku wydać??? Tak to trylogia będzie musiała poczekać przynajmniej do wiosny/wakacji, przynajmniej u mnie.

 

A. I jeszcze wygląd pudełka. Bardzo stylowy swoją drogą:

 

 

5166698796ee3e6c3b9a.jpg

 

 

źródło: PS eu blog

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Doszedł dzisiaj do mnie Sly i najkrócej pisząc jest MEGA ;]. MEGA dla fanów platformówek i trophy hunterów ;p

 

Ale po kolei najpierw mały zgrzyt tak jak przy GoW Collection gra chodzi w stereo nie obsługuje 5.1. Co śmieszne jak się poruszamy po menu to chodzi w dts 5.1. :turned:

Jeżeli chodzi o trophy to jest grubooo bo mamy aż trzy platyny z dużą ilością srebnych i złotych trophy. Ale co mnie zaskoczyło jest również czwarty komplet trophy do wyrwania (około 10) za mini gry dla PS Move. Tylko już bez platyny, z menu głównego wybieramy Sly jedynkę, dwójkę lub trójkę i jako bonus właśnie zestaw mini gier dla Move.

 

Tylko niestety mini gry obadam dopiero w styczniu jak zakupię PS Move. Aha kolejne "gierki" odblokowują się z tego zerknąłem to za postępy w pełnych grach Sly.

 

Co do samej gry, na razie jadę jedynkę wiadomo po kolei. Należę do szczęśliwców którzy zaliczyli trylogię na PS2 ale dwie pierwsze części ledwo pamiętam więc bawię się przednio ;]. Kto grał temu nie trzeba zachwalać a kto nie to: PLATFORMER pełną gębą, świetna przygodowa platformówka z ciekawymi postaciami, bossami, cholernie zróżnicowanym gameplayem, masą questów i rzeczy do roboty. To tak w skrócie, dla mnie Sly na łeb na szyje bije serie Ratchet zresztą zaraz za Jakiem and Daxterem to najlepsza platformówka z poprzedniej generacji dla mnie.

 

Dziwi mnie czemu ta gra nigdy nie miała większego rozgłosu itd. No ale może teraz się uda poza tym ci co nie grali a grali w Infamous to zobaczą parę, nie wiem jak to napisać. Hmmm zobaczą skąd Cole nabył niektóre ruchy, zagrania czy nawet postawę ;]. Można powiedzieć, że szop to taki "protoplasta" Cole/Infamous w niektórych aspektach.

 

Jeżeli chodzi o grafikę to Sony odpierdziela kawał dobrej roboty przy rimejkach (nie licząc braku 5.1.). Porównując do takiego PoP-a który jest przegięciem jako rimejk tak Sly właśnie wygląda jak powinien rimejk wyglądać. Graficznie wygląda ładnie, bajkowo jak typowa platformówka, wcale się nie postarzał, nie odrzuca. Broń Boże gdyby nie słabe tekstury i przerywniki to śmiało można powiedzieć, że to gra na Ps3 (bez wodotrysków). Wygląda lepiej niż nie jeden crap czy średniak. I do tego chodzi płynniutko.

 

A to mówię o pierwszej części póki co.

 

Podsumowując idealny prezent na gwiazdkę dla dzieci, dla starszych graczy, dla fanów Sly, dla ludzi którzy nie ograli "szopa" na PS2. Dla ludzi którzy chcą odpocząć chwilowo od kolejnego fps-a ;] i przede wszystkim dla fanów Sly.

 

Za około 130 zł dostajemy 3 gry plus zestaw mini gier na PS Move. Czyli w zasadzie 3,5 gry na dziesiątki dobrej zabawy i mastering.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, nie nic nie dorzucają.

 

Ale tak nawiasem mówiąc to okładka, instrukcja jest śliczna ;p. I przede wszystkim twarde, mocne pudełko nie te shity co Sony pakowało w nie GoW3 ;/.

Co do animacji tak, tak jest stała.

 

Sprite nie ma, nie ma się nad czym zastanawiać. Brać i dziękować za taką kolekcję ;].

 

PS. A gdzie niby jest ten trailer Sly 4 bo szukam go i nigdzie nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy nie skusze się na Gwiazdkę, bo jeszcze leży u mnie do zaliczenia R&C: Crack in Time a dobrych platformerów na PS3 raczej brak. Jeśli jest tak jak piszesz Słupek, to nie ma się chyba nad czym zastanawiać?

 

Gra jest w polskiej wersji? (jakieś napisy, czy coś?) Nie przeszkadza mi to oczywiście, tak tylko z ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza

Nie, niestety nie. A powiem szczerze, że przydałyby się, że już nie wspomnę o dubbingu z którym sam bym chyba grał.

Wtedy to już w ogóle jak znalazł dla dzieciaka - prezent.

 

 

Ale na szczęście nie ma skomplikowanej fabuły heh, dialogi są proste no i najważniejsze są napisy (angielskie).

 

@Maggort

 

Aaaaa thx.

Odnośnik do komentarza

Słupek, a powiedz mi no ino czy jest w Sly wybór poziomu trudności bo szczerze to nie pamiętam z PS2, no i jak jest to czy mamy trophy za hard (ew. jakiś najwyższy poziom), no i czy można od razu na nim działać (platformówki to jedyny gatunek gdzie z urzędu odpalam na hard).

 

p.s Poszło zamówienie w Ultimie :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nie ma harda, nie ma poziomu trudności choć nie pamiętam jak to w dwójce było. Ale chyba też nie.

 

A co do trophy na razie gram w jedynkę więc z niej mi się wyświetlają tylko trophy no i z racji braku poziomu trudności to nie ma pucharków za harda ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Skusiłem się parę dni temu na tą gierkę o muszę przyznać że powoli zaczyna mnie denerwować. Najbardziej irytuje mnie jedno życie. Raz się pomylisz i przez przypadek coś dotkniesz to jesteś trup :/ W Ratchecie i Jak & Daxter lepiej było to rozwiązane. Graficznie bardzo ładnie. Gra chodzi chyba w full hd.

 

Hee no Danonek zapomniałeś jak to było za czasów PSX, Sens i wcześniej (ja ostatnio tak się na nawkur.wiałem w nowym Donkey Kongu na Wii, że małą bania, jednak człowiek odzwyczaja się od wymagających gier, w których trzeba się choć trochę skupić), po za tym w Sly są często do zdobycia podkowy, które dają ochronę na 3 uderzenia (3 życia), dla mnie giera / kolekcja genialna, oj wpadną 3 platyny.

 

Dla każdego fana platformówek totalny must have - 3 bardzo dobre gry z 130 zł ! jak nic znalazła na święta i okres przed świąteczny.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem! :D

 

Przegapiłem Sly'a za czasów PS2, także dla mnie to zupełnie nowa gra (gry, aż TRZY! :woot:).

 

Mam ogromna ochotę na platformera - zawód nie wchodzi w grę :thumbsup:

 

Od razu na wstępie radzę zbierać wszystkie butelki i otwierać sejfy na każdym poziomi (pewno i tak byś tak robił:) ), nie dość, że frajda większa z eksploracji, to jeszcze dostajemy za to bardzo przydatne umiejętności (m.in. ochronę przed wodą), bez których byłoby czasami frustrująco.

 

Kolekcja genialna biorąc jakoś, czas gry (3 części) do ceny, to mocne 9 / 9 + dla osoby spragnionej platformera lub miłośnika gatunku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...