Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do Plusa - coś mi wczoraj odwaliło (chyba ten upał) i zakupiłem sobie Plus'a. I nie wiem dlaczego od razu po zakupie na listę Downloads wskoczyło mi kilka pozycji (min. Burnout™ Paradise PSN, Streets of Rage 2, Magic: The Gathering — Duels of the Planeswalkers, James Pond 2 : Codename Robocod, i minisy BABEL The King of the Blocks,The 2D Adventures of Rotating Octopus).

Mam się "cieszyć" z bonusu czy te gry są normalnie w ramach Plusa też dawane?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy jeśli gry posiadaja polską lokalizację to zawsze gra ściągnieta z PSN bedzie miała polską wersję czy np. może być tak że w PSN będzie tylko jej anglojęzyczna wersja????Jest na to jakaś reguła albo jest to gdzieś wyjaśnione???

Nie wszystkie opisy gier w PSN zawierają info o wersjach językowych.

Odnośnik do komentarza

nie ma na to reguly, choc mozna zauwazyc jakis tam schemat ze gry sony (ea chyba tez wiekszoc albo nawet wszystkie) sa w polskich wersjach jezykowych ale juz taki ubisoft ma gry w wersji angielskiej (nie wiem czy wszystkie) mimo ze sa polskie wydania np.assasin creed I i II czy tez nowy ghost recon. najlepiej jednak przed zakupem to po prostu popytac albo poszukac na forach bo ludzie robia takie listy

z tymi opisami gier na psn(sen) to bym powiedzial ze przytlaczajaca wiekszosc to nie ma niestety zadnej informacji. tego brakuje bardzo tak samo jak infformacji ile dana gra "wazy". na stanach jest a juz w europie sie tego nie dalo wprowadzic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nabyłem tego plusa na trzy miesiące, pobrałem gry, wszystko działa i jestem zadowolony. Ale jeden drobiazg nie daje mi spokoju - przenośny identyfikator, a konkretnie motywy dla plusowiczów. Za nic w świecie nie mogę sobie takiego motywu ustawić. Wyskakuje komunikat "zaloguj się do PlayStation Plus aby pobrać te motywy". I tutaj przestałem kumać. Może ktoś miał ten sam problem i mi wytłumaczy, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam kilka pytań w związku z psn+ i darmowymi grami:

1. Czy jest gdzieś lista darmowych gier na psn+?

2. Czy te gry są na zawsze, czy tylko przez jakiś okres darmowe?

3. Czy jak skończy się abonament to ściągnięte gry z okresu posiadania abonamentu nadal działają?

4. Jeśli ściągnę grę miesiąca i usunę z dysku to czy później będę ją mógł ściągnąć za darmo (jak już nie będzie grą miesiąca)?

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam kilka pytań w związku z psn+ i darmowymi grami:

1. Czy jest gdzieś lista darmowych gier na psn+?

2. Czy te gry są na zawsze, czy tylko przez jakiś okres darmowe?

3. Czy jak skończy się abonament to ściągnięte gry z okresu posiadania abonamentu nadal działają?

4. Jeśli ściągnę grę miesiąca i usunę z dysku to czy później będę ją mógł ściągnąć za darmo (jak już nie będzie grą miesiąca)?

 

ad 1. w pss w zakładce ps+

ad 2. niektóre są na zawsze ale mogę się mylić, później jest rotacja między nimi czyli niektóre są zastępowane innymi grami

ad 3. nie działają

ad 4. możesz później ja jeszcze raz ściągnąć w "view download" w pss

 

A ja mam pytanie czy jak kupie plusa z bratem to przy jego psn id pojawi sie + i odwrotnie cz tylko na tym koncie co kupimy ?

 

tylko na tym koncie co kupisz

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Dzięki za szybką odpowiedź. Kolejne pytania.

 

1. Czy jest gdzieś lista darmowych gier na psn+?

ad 1. w pss w zakładce ps+

 

Nie mam jeszcze ps3 :-) - miałem na mysli czy są gdzieś w internecie takie listy?

 

 

3. Czy jak skończy się abonament to ściągnięte gry z okresu posiadania abonamentu nadal działają?

ad 3. nie działają

 

A jeśli wykupię abonament ponownie to gry, które ściągałem w poprzednim abonamencie będą dostępne?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za szybką odpowiedź. Kolejne pytania.

 

1. Czy jest gdzieś lista darmowych gier na psn+?

 

Nie mam jeszcze ps3 :-) - miałem na mysli czy są gdzieś w internecie takie listy?

 

 

3. Czy jak skończy się abonament to ściągnięte gry z okresu posiadania abonamentu nadal działają?

 

A jeśli wykupię abonament ponownie to gry, które ściągałem w poprzednim abonamencie będą dostępne?

ad.1.

Na oficjalnym blog playstation (EU) jak się pojawia jakiś news związany z updatem Plusa, to dodatkowo jest w nim napisane jakie gry są jeszcze ciagle w nim dostępne. Tu masz najnowszy taki news: http://blog.eu.playstation.com/2012/08/16/heads-up-playstation-plus-gamescom-update-16th-august-2012/

 

ad.3 TAK

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...