Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Beta R&C załoga Q dla plusowcow

 

http://blog.eu.plays...plus-members-2/

 

ale chyba nie dla wszystkich będzie dostępna:

"I’m pleased to inform you that the beta will be made available for a limited time to some lucky PS Plus members from 4.00pm GMT today, Wednesday 29th August.

Odnośnik do komentarza
Jeśli wiesz o niesamowitych rabatach, wspaniałych grach i ekskluzywnych ofertach dostępnych co miesiąc dla subskrybentów PlayStation Plus i chcesz włączyć się do akcji, nie możesz przegapić tej niesamowitej oferty specjalnej.

 

Od 5 września 2012 możesz otrzymać ogromny, 25-procentowy rabat na roczną subskrypcję. Oznacza to, że możesz mieć dostęp do wszystkich korzyści płynących z uczestnictwa w PlayStation za jedyne 146,25 zł. Możesz bezpłatnie otrzymywać gry, takie jak Red Dead Redemption, a także korzystać z przechowywania w chmurze online, automatycznych aktualizacji oraz innych dodatków dostępnych często dla subskrybentów PlayStation Plus na ich systemy PlayStation 3.

 

25-procentowy rabat obowiązuje tylko do 19 września 2012 roku, więc skorzystaj z tej oferty, której nie wolno przegapić - dowiedz się, jak dokonać subskrypcji PlayStation Plus pod adresem eu.playstation.com/playstationplus.

http://pl.playstatio...ayStation-Plus/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na blogu jest już informacja o aktualizacji w tym miesiącu:

 

Gra miesiąca:

Red Dead Redemption

7928644616_89026ffcd0.jpg

 

5 września:

Machinarium

7928644912_9e0e052e88.jpg

 

12 września:

Scott Pilgrim vs. The World

7928644428_8960a34985.jpg

 

Double Dragon Neon

7928645064_7ab262670d.jpg

 

 

http://blog.eu.plays...-4th-september/

 

Hm, nie ma nic o zniżce na DLC do Red Dead Redemption. Mam nadzieję, że jednak będzie bo chciałem kupić Undead Nightmare.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, jednak będzie zniżka na DLC:

 

Legends and Killers Pack

Was – €9.99/£7.99 Now – €4.99/£3.99

 

Liars and Cheats

Was – €9.99/£7.99 Now – €4.99/£3.99

 

Undead Nightmare

Was – €9.99/£7.99 Now – €4.99/£3.99

 

Undead Nightmare Collection

Was – €19.99/£15.99 Now – €9.99/£7.99

 

http://blog.eu.plays...tarts-tomorrow/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

mam pytanko jak z przedluzeniem plusa przed końcem czasu,mam po prostu kupić plusa z poziomu pss czy jakoś inaczej?

No inaczej nie da się kupić jak przez PSS, nie? Chyba że masz wybrane auto odnowienie - jeśli będziesz mieć srodki na karcie to sami Ci pobiorą opłatę. Ale imo opłacać się będzie od 5 września już przedłużyć jeśli planujesz w ogóle to robić - na rocznnego plusa będzie rabat 25% od jutra.

 

@kubanczyk: nie, nie ma co liczyć - ta gra nigdy nie miała PL napisów.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nie to, żebym miał coś do Machinarium (oprócz tego, że gra wyszła na pc ponad 2 lata temu i kosztuje śmieszne pieniądze), ale będąc szczerym, liczyłem po cichu na małą rekompensatę z strony Sony i darmowego CS'a w plusie.... o ile sieroty z Europejskiego PSN, kiedyś ogarną temat :P Fajnie chociaż, że tego 12.09 Dają Scotta Pilgrima i Double Dragon. Scotta zawsze chciałem dłużej ograć. Teraz jest świetna ku temu okazja, gdyż ostatnio doczekał się patcha pozwalającego na wspólną grę po sieci, a DD rozważałem nawet zakup :)

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Ross'a wywalili z Sony czy przenieśli na inne stanowisko? Dziwna sprawa bo chłop miał genialne podejście do klientów czyli nas, odpisywał na każde pytania, bawił się w te podchody na twitterze itp a przede wszystkim nadzorował to by europejczycy mieli najlepszego plusa

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...