Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już rozpiska na ten miesiąc:

 

 

3 października - Hell Yeah! Wrath of Dead Rabbit

10 paździenika - Bulletstorm, Resident Evil 5 Gold Edition,

 

Zniżki:

 

3 października: Spelunker HD – 50% off the full game and 50% off various DLC packs for two weeks

10 października: Derrick the Deathfin – 30% off

17 października: Dogfight 1942 – 50% off a bundle including the full game and two DLC packs

24 października: Hell Yeah! Wrath of Dead Rabbit – 20% off DLC packs

 

http://blog.eu.playstation.com/2012/10/02/playstation-plus-your-october-content/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

bulletstorm - ps plus mnie kocha, znowu gierka którą chciałem zaliczyć(co miesiąc mam fakt,że wpada jakiś staroć którego chciałem ograć i nigdy nie miałem okazji)

re5 - praktycznie wymasterowany do platyny, do tego najlepsza gra na move, może jednak się zdecyduje by dobić te parę pucharków i mieć platynkę...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Residencie swego czasu platynkę szło łatwo wbić, korzystając w dużej pomocy z ludzi online. I potem to się tak fajnie nakręciło, że jak już miałem platynkę, to sam pomagałem ludziom w jej zdobyciu, a pewnie oni potem kolejnym...

Ogółem to jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gra na coopa w tej generacji.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche w Hell Yeah i musze przyznac ze jestem pozytywnie zaskoczony.

Przyjemna platformowko-strzelanka, w swietnej oprawie 2d (na poziomie Rayman Origins a momentami moze i lepszej) i z odjechanym humorem (chociaz ten akurat nie kazdemu pewnie podejdzie). Ogolnie swietna gierka na krotkie sesje, odprezajaca i zabawna. Trofea tez ma stosunkowo proste.

Odnośnik do komentarza

Tak, wystarczy :)

 

E: Jak chcesz to pisz(cie) w tamtym temacie - po to zostawiłem go otwartego żeby korzystać do woli. Jak jakieś uwagi albo nieścisłości się pojawią to śmiało pisać.

 

 

Z tego co widzę to Bulletstorm i RE5:GE już są na PSS. Szkoda że Bulleta mam w kolekcji a RE już dawno splatynowany :confused:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

jak wiadomo sklep przeszedł małą przemianę. problem w tym, że po wejściu do niego nie odczytuje, że posiadam ps+ (zostało mi ok. 300 dni subskrypcji). też tak macie?

 

edit:

 

znalazłem coś takiego

 

The new “user friendly“ PlayStation Store went live in Europe today, and promptly broke for a number of users.

Common user complaints about the updated PlayStation Store include; slow loading, PlayStation Plus members not being recognized, failure to download purchases, and the inability to add funds to the wallet (which is the most shocking of all, because you would think that the one thing Sony would make sure worked 100% was the ability to take your money).

 

Sony is aware of the errors and promised on their Twitter account that everything “will be fixed in the next couple of hours”.

 

Hopefully SCEA will take a few notes from the European launch of the updated PlayStation Store and make the necessary corrections prior to its North American launch on October 23rd.

 

Source: Destructiod

 

 

Read more at http://wegotthiscove...VWyFB2JqLXWL.99

 

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

W All Games widzę np. że są dostępne gry których już nie ma w PS+ (a przynajmniej nie powinno być) - np. widziałem Dead Space 2 i RDR. Coś im trochę nie poszła ta aktualizacja sklepu.

Co do problemów z subskrypcją - to na szczęście tylko sklep ma problem z odczytem - gry działają - tak samo jak wejdziemy w Zarządzanie Kontami - Transaction Managment - Services List - też jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...