Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że to Sony zgłasza się z ofertą do wydawców czy wydawcy do Sony? Ciekawi mnie jak ten cały plus działa z biznesowego punktu widzenia. Kto, komu i na jakich zasadach płaci.

 

Pewnie podobnie to wygląda jak ze wszystkim innym czyli: najpierw Sony żebrało u byle kogo o byle ochłapa czy choćby zniżkę, żeby wypełnić ramkę. Ze wzrostem popularności PS+ i realnych z niego zysków dla wydawców (niekoniecznie tylko jako czysta forsa) stali się mu bardziej przychylni i chętni do współpracy choć kasa nadal płynie od S. Kolejny krok: wydawcy będą na kolanach przychodzić do Sony, błagać o miejsce w Plusie i jeszcze płacić za nie, żeby ktoś inny im go nie zabrał :P

Odnośnik do komentarza

(...)Kolejny krok: wydawcy będą na kolanach przychodzić do Sony, błagać o miejsce w Plusie i jeszcze płacić za nie, żeby ktoś inny im go nie zabrał :P

Skoro każda gra z "plusa" posiada mikropłatności, czy tam inne DLC, na których można zarobić, to możliwe że tak właśnie jest :) Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jest szansa, że line- up będzie znany przed 20stym? Bo z lekka biję się z myślami- niby miałem nie przedłużać abonamentu, ale promocja kusi i ewentualne wrześniowe tytuły mogłyby stanowić mocny argument.

Swoją drogą nic nie sugeruję, ale z reguły do oferty trafiają gry, które właśnie nabyłem w pudełkowej wersji, a kilka dni temu kupiłem Sleeping Dogs  :whistling:

Odnośnik do komentarza

Oferta Plusa na rok + 3 miechy gratis, kusi, ale co będzie za te 15 miesięcy? Sam miałem brać, ale wyszło mi dużo nieplanowanych wydatków, no i trza mieć GOTY w dniu premiery, więc wezmę plusa na trzy miechy...,a co potem? Może Vita pójdzie na sprzedaż (a na PS3 "plus" aż tak nie jest potrzebny - zwłaszcza kiedy wyjdzie GTA5), także olewam chyba tą promocję, bo i za 15 miechów planuję już nie grać na konsolach :).

Zresztą po tym czasie PS3 i PSV będą już martwe.

Odnośnik do komentarza

Przetłumaczy ktoś?O6DAYVx.png#.UjdOqz_-Exg

 

Przetłumaczone przez Google Translate:

 

 

 

Far Cry 3 będzie dostępna od października

 

Nie chcemy, aby przegap palystationplus nic, więc oferujemy Państwu dodatkowy miesiąc wolnego z członkostwa 90 dni.

 

nie przegap - teraz skorzystać z tej oferty na wyłączność

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

O, bardzo mocny zestaw. Wiedziałem że dogadają się z Capcom w sprawie DD, FC 3 też można było się spodziewać że kiedyś wyląduje sądząc po tym, że Sony zrobiło kiedyś mega promocję na ten tytuł (co jest efektem dobrych relacji Sony z Ubisoftem od dłuższego czasu), no i Giana Sisters - ok. Vita także dostała mocny line up, są to rozpoznawalne marki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...