Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Skyward Sword


django

Rekomendowane odpowiedzi

-długie intro

-mnóstwo zapchajdziur, byle tylko wydłużyć czas gry

-pusty świat

-Fi, która traktuje gracza jak debila (w jednym dungeonie podchodziłem do drzwi z kluczem, a nagle wyskakuje Fi i mówi "No panie, na tych drzwiach możesz spróbować użyć klucza)

 

Z drugiej strony, sterowanie jest bardzo dobre (ale opinie są podzielone), no i sekcja na pustyni to jedna z lepszych fragmentów we wszystkich Zeldach.

Odnośnik do komentarza

Pełna zgoda z Ragusem. Nie klei się ta gra, za długa jest no i te powtórki z bossami, nie fajne. TP imo dużo lepsza. Na plus soczyste kolorki, no i ogólnie pomysł z niebem, lataniem. Lokacje w większości super. Sterowanie mi nie przeszkadzało, czasem się wkurzałem przy bossach.

Odnośnik do komentarza

SS to strasznie nierowna odslona. Ma w sobie chyba tyle samo dobrych i swiezych patentow co takich ktore doprowadzaja do zgrzytania zebami. Te dwugodzinne intro na Skyloft, brrr.

 

A mi sie sterowanie nie podobalo, a przynajmniej nie walka mieczem bo uzywanie przedmiotow bylo swietne. W przypadku walki o wiele czesciej walczylem ze sterowaniem ("no (pipi)a jak to niby bylo krzywo jak napierdalam prosto jezusmarja") niz z przeciwnikami.

Odnośnik do komentarza

Najgorsza jest Fi, która jest tak w(pipi)iająca, że sie człowiekowi odechciewa grać.
Na drugim miejscu zapchaj dziury i łażenie w kółko po tych samych lokacjach (nie,nie dlatego, żeby pozbierać sekrety, tylko dlatego, że ci każą)
Z jednym bossem walczymy chyba ze 4 razy. Po prostu przeciąganie jak cholera. Mogli zrobić z tego gierke na 20 godzin i byłby mesjasz, a tak to ciągnie się i ciagnie i już człowiek ma dość po prostu.

Dungeony mi tylko dwa zapadły w pamięć, reszta taka standardowa.

Ogólnie tak jak ktoś powyżej napisał, mnóstwo fajnych patentów i równie dużo chvjowych.

Np irytujące jest to, że jak zbierzesz nowy przedmiot po raz pierwszy, to dostajesz informacje czym on jest. Np, zbierasz pierwszą swoją rupie i wyskakuje okienko, że to jest rupia, zbieraj je, kupuj za nie rzeczy i bla bla. Ale problem jest taki, że PO KAŻDYM włączeniu gry to wiadomości się resetuja i wyskakują OD NOWA. Doprowadzało mnie to do szewskiej pasji.

Twilight Princess jest 10x lepsze, a SS to chyba najgorsza zelda w jaką grałem. Pamiętam jak gejspot dał jej 7.5/10 i parsknąłem śmiechem po zobaczeniu tej oceny. Po ograniu widzę, że mieli racje.
 

Odnośnik do komentarza

W TP nie gralem za duzo, ale nie przypominam sobie aby taki w(pipi)iajacy patent byl w WW chociazby. Straszne to jest, potwierdzam.

 

Miejscowka na pustyni (podczas zabaw z krysztalami czasu) GOTY, reszta meh. A zalany las to juz w ogole zrobiony byl na od(pipi) chyba.

 

Tak jak cały overworld. Trzy czy tam cztery wyspy na ktorych mozna cos zrobic a reszta pusta. Osom.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy zignorowali moje pytanie co do jakości dungeonów :P

 

Lepsze niż w Wind Wakerze, ale OoT i tak ma lepsze.

 

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, że jeżeli chodzi o Zeldy 3D, to każda może co najwyżej lizać stopy Ocarinie (nie grałem w MM, więc tutaj nie wiem)? Dla mnie to jest jedyna Zelda w 3D, o której z czystym sumieniem mogę powiedzieć: "Tak, to jest zaje.bista Zelda, do której nie potrafię się przyczepić". I to właśnie chyba Ocarinę mogę umieścić w moim top 3 Zeld, za ALBW i przed Link's Awakening.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zamowilem sobie :)

Jestem weteranem okaryny (mialem na premiere i szkoda, ze jako gó.wniarz wszystkie boxy puscilem zydowi, mialbym teraz sporo w stanie idealnym :<). Ciekawe czy mi podpasuje. Jara mnie to siekanie mieczem 1:1.

 

Jestem dosyć pewien, że kiedyś pisałeś, iż masz tę grę. I to koło premiery.

Odnośnik do komentarza

 

Zamowilem sobie :)

Jestem weteranem okaryny (mialem na premiere i szkoda, ze jako gó.wniarz wszystkie boxy puscilem zydowi, mialbym teraz sporo w stanie idealnym :<). Ciekawe czy mi podpasuje. Jara mnie to siekanie mieczem 1:1.

 

 

 

Jestem dosyć pewien, że kiedyś pisałeś, iż masz tę grę. I to koło premiery.

Mialem na dysku, ale koniec koncow chyba mi sie nie uruchomila (nowe zabezpieczenia).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...