Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nieprawda. Do tekkena 6 też wypuścili patcha, który nic nie pomógł. Koniec końców namco żałośnie rzekło, że ludzie mają słabe łącza bo u nich multi śmiga wszystko zajo także (pipi)ć. Następnie, jak można mówić, że developer nie był przygotowany? Wyobrażasz sobie, żeby activision zrobiło padnięte multi na premierę nowego CoD'a? No właśnie. Albo się umie pisać kod sieciowy albo się tego nie umie (i albo ma się na to kase albo nie :). Nowy MK rozwalił mnie demem ale natychmiast w mojej głowie zawitała myśl: 'czy online da rade?'. Rozumiem, że obecnie coś jest słabo z PSN ale mówienie, że trzeba poczekać aż się online 'przegryzie' albo, że ma się zrobić miejsce dla tych co chcą grać na serio mnie po prostu nie przekonuje. Nie dam zarobić komuś kto żeruje tylko na sentymencie fanów do serii a nie skupia się na NAJWAŻNIEJSZYM aspekcie bijatyk (albo nawet gier w ogóle )XXI wieku.

przyklad tekkena nie ma tu wiele do rzeczy bo ja tylko mowie ze na poczatku czesto bywaja problemu, ktore potem moga zniknąć (zwykle znikają, chociaz jak widac po tekkenie nie zawsze)

 

a wlasnie COD jest super przykladem bo to mega popularna gra i super sie sprzedaje a mimo to na samym poczatku w multi była masa gówna i co chwile wyrzucalo z gry i nie dalo sie grac (ja po tygodniu sobie darowalem bo nie chcialo mi sie zastanawiac czy patch wyjdzie jutro czy kiedy, i ile sie jeszcze namęcze, w miedzyczasie doszli piraci i cheaterzy. teraz chyba jest juz ok ale nie chce mi sie wracac:P)

Odnośnik do komentarza

Aaa...

Ale wiesz, że po kupieniu stroju w Krypcie trzeba go jeszcze "odblokować" w Nekropolis? Po prostu w Nekropolis wciśnij x na postaci dla której kupiłeś strój, wyskoczy odpowiedni komunikat (nie dotyczy tych z dlc).

Dopiero wtedy możemy go wybierać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ponawiam pytanie - kupilem w media. gdzie powinien byc kod na skorpiona ten drugi kostium i fatal? bo nie widze, chodzi o ten online pass co jest na ulotce wewnatrz?

 

 

gra jest swietna i jak dla mnie troche trudna, ale ja jestem straszny cienias w bijatyki :D na medium sie niezle narzucalem ku.rwami przy shao khanie.

 

 

gierka na lata, 10/10.

Odnośnik do komentarza

no bo Shao to jest boss z prawdziwego zdarzenia z jajami tak dużymi, że niewolnice same klękają do berła :rolleyes:

 

jak PSN wstanie (jutro albo pojutrze, tak mówią) to założymy polski room i się trochę pokopiemy 1vs1, tagteamy sreamy, king of the hille, trzeba wyciskać wszysttko z tej pozycji :diablo:

 

---

 

:excl: temat do zbierania się na online sparingi, dopisujcie się :excl:

http://www.psxextreme.info/topic/95223-mortal-kombat/

 

---

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem story mode. Zajęło mi to dobre kilka godzin, ogólnie jest bardzo dobry, chociaż ma kilka takich scen, że łapałem się za głowę, co za tandetę Boon ze spółką wrzucił

potworki wylatujące na miasto i walczące z nimi oddziały specjalnej troski, które potem ratuje cyber Sub-Zero, albo Sindel w pojedynkę rozpieprzająca ekipę "dobrych"

Są też i znacznie lepsze jak

pokazanie co się stało z łapkami Jaxa, historyjka Kabala, starcie Scorpiona ze starszym Sub-Zero, spotkanie młodego Suba z braciszkiem Noob Saibotem i wymiana zdań, skręcenie karku Kung Lao przez Kahna, czy konfrontacja Raidena z Liu Kangiem

 

 

Konówka całkiem ciekawa i zobaczymy jak to rozwiną w kolejnej części...

 

Scorpion to straszy przydupas tego łysego pionka (Quan Chi), który jak zwykle stoi w centrum wydarzeń. Beznadziejna postać.

Odnośnik do komentarza
Nie dam zarobić komuś kto żeruje tylko na sentymencie fanów do serii a nie skupia się na NAJWAŻNIEJSZYM aspekcie bijatyk (albo nawet gier w ogóle )XXI wieku.

Wątpię, że developer w ogóle odczuje i zauważy, że "nie dałeś mu zarobić". Od żerowania specjalistami są goście od Call od Duty, które przytaczasz, a to prawdopodobnie najlepszy Mortal, spełnienie marzeń fanów. Najważniejszym aspektem bijatyk jest klasyczny versus, online wciąż pozostaje w tym gatunku tylko dodatkiem.

Odnośnik do komentarza

Taa ta scenka z

z Jaxem i jego łapami dobra, hah najbardziej mi się rzuciła w oczy.

Ja już jestem przy samej końcówce i dokładnie podobne wrażenia czasami ekstra, a czasami zajedzie totalną wiochą. Ale i tak tryb jest elegancki a gdyby były obrażenia to w ogóle byłoby świetnie ich braku przeboleć nie mogę.

 

Tak samo dzisiaj odpaliłem na chwilę Challenge tower i znowu pozytywny szok. Co prawda zaliczyłem 34 zadania z 300 :turned: ale są świetne i zróżnicowane, ekstra "odpoczynek" od zwykłego versusa czy kampanii.

 

No i kolejna rzecz której nie ogarniam, gdzie niby wpisuje się te kody co zdobywamy w kryptach :blink: ?

 

PS. Kitana tnie jak przecinak ;p ale mi się nią ekstra gra :rolleyes:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

prosta takta na Shao dla Scorpiona :

 

uciekać na koniec areny i czekać na jego taunty, jak rzuca włócznia to kucać jak młotem to jump do przodu, jak zacznie tauntować to łapiemy na sznurek i wsadzamy jakieś proste combo (->+/\ [] O) nie za długie bo lubi je przełamywac breakerem ; po każdym trafieniu odleci daleko możemy spróbowac sznurka jak tylko wstaje, czesto sie łapie ; generalnie ciagle trzymać dystans, będzie srał swoimi włóczniami aż mu się znudzi, wyczekujemy jego tauntów, jeśli do nas idzie to trzeba go postraszyć kilkoma sznurkami :teehee:

 

repeat x10 i Shao sklepany

 

PS. jak odkryć wszystkie postaci + secret battles

http://www.ripten.com/2011/04/21/mortal-kombat-chara-mauler/

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie tak go wczoraj pokonałem tylko że Sub'em (który został chyba w ogóle nie zmieniony od dema). Jak zobaczyłem ile bierze X-ray Shao Kahn'a to aż się przestraszyłem, bo mój brał 1/6 tego :confused: Ale jako boss jest fajnie dopakowany.

I powiedzcie mi czy tylko mi się wydaje, że w Drabince postacie prezentują się lepiej niż w Story ? Ogólnie Story straszy wykonaniem przerywników (chociaż narazie przezedłem tylko dwa rozdziały).

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie story totalnie rzadzi, jest naprawde klimatycznie i zgrabnie scenki komponuja sie z kolejnymi walkami. Jedyny minus ktory zaobserwowalem narazie, po 8rozdzialach to to, ze prawie ciagle mamy ten sam schemat: 2walki turniejowe, 2walki po drodze i walka z dwoma przeciwnikami naraz. Ale to taki szczegolik, story odpalilem wczoraj jako pierwsze na sprobowanie i spedzilem przy nim caly wieczor:) tak btw to íle jest chapterow?

 

Odnosnie sposobow na shao, jeszcze nie mialem przyjemnosci z nim walczyc, ale chyba zastosuje inny tani sposob ktory do tej pory wchodzi w nowym MK podobnie jak za dawnych czasow - uppercut, uppercut, rzut x3 pozniej x-ray i gotowe. Ciekawe czy i na shao sie uda.

 

Ogolnie po pierwszych trzech godzinach wszystko jest pieknie jak za czasow starych mortali a kitana i jade nadal sa boskie (one chyba nie maja zębisk a'la mileena, prawda?:) )

 

ponawiam apel o wspolne granie, gdy juz online wroci. Podrzucajcie requesty na Aem_PL

Odnośnik do komentarza

panowie mega lamerskie pytani. wlaczylem sobie tutka zeby pouczyc sie i zawiesilem sie kiedy mamy tagowanie przeciwnika z lao i cage. ma wcisnac trojkat, kolko + l1 ale mi nie wchodzi, co robie zle bo zaraz jobla dostane tak samo zauwazylem ze wczesniej mialem cos wcisnac naraz i poprostu weszlo fartem. czy stoje w zlej odleglosci czy jak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...