Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Na Ścierze ;p w końcu to alien hehe.

 

Ale szczują dzisiaj tym 3D najpierw MS: A teraz MK. (pipi)a fatal w 3D, bryzgająca krew przecież to musi być genialne.

 

Ściera to by wyprowadził szybką contrę hehe. Podobno ludzie na sali odchylali głowy od latającego kapelusza :lol:. Efekt 3d na bank niesamowity.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Sony nie pomyślało o tym przed premierą GoW 3. Bo tam ten efekt z bryzgającą krwią byłby chyba jeszcze lepszy, a momentów takich nie brakowało.

 

Teraz tylko czekać na ten nowy gameplay z MK.

 

Może coś na TGS? Ja z wielką chęcią chciałbym znać już cały skład fighterów w nowym MK i zobaczyć jakieś nowe fatality w wykonaniu jednego z nich :thumbsup:

 

Ale mnie grzeje nowy MK. To jest prawdziwy powrót do korzeni.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Sony nie pomyślało o tym przed premierą GoW 3. Bo tam ten efekt z bryzgającą krwią byłby chyba jeszcze lepszy, a momentów takich nie brakowało.

 

Teraz tylko czekać na ten nowy gameplay z MK.

 

Może coś na TGS? Ja z wielką chęcią chciałbym znać już cały skład fighterów w nowym MK i zobaczyć jakieś nowe fatality w wykonaniu jednego z nich :thumbsup:

 

Ale mnie grzeje nowy MK. To jest prawdziwy powrót do korzeni.

 

Nie no na pewno wypłynie jakiś nowy gameplay z GS. Trzeba przy czymś nowym się fapować ;]

 

Już nawet pomijając powrót do korzeni ale nowy MK nawet jako osobna gra jawi się wyśmienicie. Czuję te samo zajaranie jak za gówniarza gdy czekałem/dostawałem na dyskietkach swojego pierwszego MK i MK2 ;]. Potem na podwórku lataliśmy i wybieraliśmy kto kim jest haha ;p.

 

Meritum głupawki z Mortalem to film i MK Trilogy na PSX-a. W sumie czwórkę też lubiłem i to bardzo.

 

Minęło tyle lat a nowa gra z pod znaku smoczej serii nadal robi ;].

Odnośnik do komentarza

To kicha będzie straszna jak nie wrzucą Kabala, Strykera, Shang Tsunga, Baraki czy Quan Chi ;/

 

Za to wrzucili cały komplet ninja gdzie tylko Scorpion, Sub-Zero i Reptile coś znaczą.

Taki Smoke, Noob czy Rain to anonimy nic nie znaczące tak tak IMO ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To kicha będzie straszna jak nie wrzucą Kabala, Strykera, Shang Tsunga, Baraki czy Quan Chi ;/

 

Za to wrzucili cały komplet ninja gdzie tylko Scorpion, Sub-Zero i Reptile coś znaczą.

Taki Smoke, Noob czy Rain to anonimy nic nie znaczące tak tak IMO ;]

 

Heh, Noob Saibot według historii MK to starszy Sub-Zero ten z MK1, Ermac też od czasów MK 3 jest dobrze kojarzony i wrzucają go do większości części. Z Rainem bym się zgodził i jeśli będzie to raczej jako DLC. Smoke to chyba będzie ten robot na miarę Sektora, czy Cyraxa, albo zrobią jak chyba w Deception, gdzie przybierał też formę ludzką.

 

No i pewnie pojawi się ktoś z czterorękich, bo w każdej części była tego typu postać - stawiałbym na Goro.

Odnośnik do komentarza

No właśnie jeszcze Goro już bark Shivy przeżyję, cholera no dużo brakuje jeszcze postaci. Btw jestem cholernie ciekaw wyglądu Goro :wub:

A ile niby jeszcze miejsc zostało?

 

(pipi)a i rzeczywiście będzie tak jak Balon napisał - dlc ;p.

 

Co do ninjy, Zwyrol to tylko mój chory pogląd dlatego napisałem IMO ;] a wiem, że mają dużo fanów.

Nigdy nimi nie grałem (tymi co wymieniłem) itd. jedynie o Ermacu zapomniałem, fakt on ujdzie.

 

Zresztą niech będzie jak najwięcej zawodników ale niech nie zapomną o tych co wymieniliśmy ;].

 

PS. Jeszcze Motaro choć go mogą nie wrzucić albo dać jako dlc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie wychodzi, że jeszcze tylko 9 (a odjąć w sumie z tego już kilka można, bo nie wyobrażam sobie by nie było Shang Tsunga, czy Baraki), pozostałe to pewnie będą DLC (i tutaj też pewnie wytną kogoś znanego, bo kto by kupił mniej popularnych fighterów). Mało już tych wolnych miejsc, a dobrych postaci jest więcej. To przy okazji pokazuje jak kiedyś dobre postacie projektowali, później od MK4 zaczął się napływ Jarków, Kaiów, Reiko itp gówien.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...