Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mnie też;f. Gleba i dobre koło to podstawa.

 

BMW%20Stance%20-%2007.jpg?m=1374798417

 

 

jak widze tę fotę to od razu w uszach brzmi "Cztery 18tki w moim samochodzie" i widzę oczami wyobraźni targ warzywny w niewielkiej miejscowości typu Wierzbanowa w wojewódzrie małopolskim, na którym Pan Ryszard wyładowuje z tej bety 240kg ziemniaków na handel. 

 

 

Rozumiem, co chcesz powiedzieć, ale takie coś można zrobić na dwa sposoby - tak, jak opisałeś, ale też tak jak na fotce - z sercem i pasją, poświęcając swój czas i  często też wydajac duże pieniądze.

btw, dzis widziałem właśnie golfa III z wiejskim tjuningiem, wiadoma sprawa, komentarz zbędny. 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

widać, że sami się gubicie w zeznaniach  :yao:

 

 

takie samochody są już youngtimerami, taki tuning nie zwiększa ich wartości (w przeciwienstwie do przywracania ich do stanu nowości), wygląd wizualny to też kwestia indywidualna i większej ilość osób się gleba nie podoba.

 

Ja chciałbym mieć taką Beemkę ale w oryginale, na oryginalnych częściach, żółtych tablicach, a nie takie o.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

mowie ze nikt nie lata takimi projektami jakich przyklady sa wyzej, bo jest to zwyczajnie nieoplacalne - nie po to ktos wpakowuje w samochod worek pieniedzy kupujac markowe fruty, zeby pozniej przyj,ebac zderzakiem w bande toru

 

jak wyglada obnizone e36 zrobione w stylu stance, ktore regularnie jest upalane:

ollie-young-e36-m3-wide-body-felony-form

 

a jak e36, ktore jezdzi tylko na zloty/jest uzywane jako daily i nie wie co to upalanie

alex-yoshioka-rotiform-bmw-e36-title.gif

 

drift to mega kontaktowy sport i nie da sie uniknac wgniotek/polamanych zderzakow/czegokolwiek, wiec malo kto majac mega doinwestowany projekt jesli chodzi o wyglad decyduje sie ryzykowanie uszkodzenia chocby jednego elementu, zeby polatac bokiem. rozumisz?

Odnośnik do komentarza

Jazda bokiem obniżonym autem... Co ja czytam. Lancer Evo ktorego katowaliśmy ma prześwit jak seryjne Daewoo Lanos a jeździ sie pieknie

 

Banny pasja i hajs nie musza iść w parze z gustem, vide cygańskie domy, rosyjskie pałace czy tunnig aut przez szejków z Arabii Saudysjkiej Jest pasja, jest kasa, ale z gustem i klasą słabiej

 

Szejdj trafnie w punkt

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Uczepiliscie sie klasykow,a nowe auta? To tez klimaty Wierzbanowej? :D

Pierwsze lepsze auto, 5s szukania na YT. Ale i tak powiecie,ze jest chu.jowe

 

Szejdj, pokaz mi osobe, ktora modzi auto by zwiekszyc jego wartosc, co to w ogole za argument.

W sumie zabawnie się składa, bo właśnie miałem pisać, że widziałem dzisiaj na parkingu w Galerii Krakowskiej dokładnie takie A4, dokładnie tak zglebione. No różnica była taka, że tamto miało założone inne felgi. Wyglądało to komicznie i paskudnie IMO :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To tez klimaty Wierzbanowej? :D

 

 

nie, to klimaty Wiśniowej, bo Wiśniowa to miasto powiatowe, bogatsze. 

 

Gleba ma sens, jeśli ma sens (Yano stajl). Glebienie aut z półki aut rodzinnych lub limuzyn to dla mnie wiejski tunning pozbawiający ich ładnego, elitanego sznytu. A glebienie aut z kategorii SUV powinno już w ogóle karalne. 

 

Łebi obniżaj Subaru Forestera, bo będzie piękne. lol

 

Po prostu wyznajemy inny styl i co innego uważamy za ładne, podobnie jedni uznają kobietę za ładną, inni za przeciętną a inni zdążą zwalić 3 razy podczas jak tamci myślą. 

 

 

 

EDIT

to auto wygląda ładnie przed pneumatycznym obniżeniem - wygląda na ładnych felach, elegancko, z fajną linią na ładnym niskim profilu. Po uruchomieniu pneumatyki wygląda jak by było uszkodzone :(

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

Po prostu wyznajemy inny styl i co innego uważamy za ładne, podobnie jedni uznają kobietę za ładną, inni za przeciętną a inni zdążą zwalić 3 razy podczas jak tamci myślą. 

 

Czyli to co napisałem na początku dyskusji - każdy ma swój gust, nie sensu sie licytować i przekonywać kogoś, że coś jest ładne jak i tak mu sie nie spodoba.

 

Ale… - jest jakiś kanon piękna:). Dajmy na to, Salma Hayek:

Salma%2BHayek%2BGraphics%2B%25252821%252

 

No za(pipi)ista. Oczywiście, nie dla wszystkich. Tylko kto traktuje ich opinie poważnie… 

 

; )

Odnośnik do komentarza

to był mojej mamy :)

 

sprzedał się w parę dni od wystawienia za 5500,- także całkiem dobrze. 

 

fajnie się nim jeździło, niby tylko 75km ale malutki, leciutki, koła na krawędziach nadwozia jak w gokarcie, układ kierowniczy bardzo precyzyjny, skrzynia również. Jakby miał klimę i trochę mocniejszy motor to bym go odkupił sam :D

Odnośnik do komentarza

byłem na drugim przeglądzie Opelkiem. Miałem niby jechac na 2 lata lub 60k km, ale pojechałem na 55k bo skończyłem klocki z przodu (i jak się okazało i tarcze). W czasie serwisu zrobiłem przegląd tradycyjny, do tego wymiana płynu hamulcowego (zagotowałem go) oraz tarcz i klocków przód. Do czego zmierzam - zmieniłem ASO. Po tamtych perypetiach pojechałem w inne miejsce i jestem w szoku. Wszystko elegancko, na bieżąco do mnie dzwonili (!) co robią z autem i ceny jakieś milsze. Najlepsze na koniec, wpadam po odbiór, dostaję kluczyki, idę na parking - nie ma auta. Szukam chodzę, wreszcie zacząłem patrzeć po rejestracjach i okazało się, że w ramach przeglądu umyli auto i odkurzyli w środku i nie poznałem że to mój

 

0___o

 

i tak to ja mogę mieć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...