Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie kupiony dzisiaj Burnout Paradise. To najlepsza ścigałka w jaką grałem od czasów... Burnouta Dominatora! Inna sprawa, że w wiele takich nie pykałem. Jeno Motorstorm się zbliża, ale to inny typ rozrywki...

 

tęskniłem za tym driftem, muzyką, klimatem Barnałtowym... A byłem taki nieprzekonany. Pograłem chwilę kiedyś na PC i strasznie się zawiodłem. Ach, konsole <3

Odnośnik do komentarza

Dokladnie po co to robisz jak Cie to wku'rwia?

 

 

btw tez mam tak, ze gry czasem na PC nie podobają mi się potem odpalam na xie i jest zupełnie inny feeling (magia joł)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Dokladnie po co to robisz jak Cie to wku'rwia?

 

 

sa rzeczy które cię wkur.wiaja ale sukces w nich daje ci satysfakcję. Trofea mogą byc przykładem :)

 

 

 

wkur.wia : to, ze rozgryzłem mechanikę PES 2012 w multi i nie jestem zadowolony

 

patche na które czekają fani gry a które psują rozgrywkę- obcinac jajka powinni

 

brak informcji o PES 2013 i fifie 13

Odnośnik do komentarza

Dokladnie po co to robisz jak Cie to wku'rwia?

 

 

sa rzeczy które cię wkur.wiaja ale sukces w nich daje ci satysfakcję. Trofea mogą byc przykładem :)

 

no dobra jak wymagaja skilla to wtedy tak a nie ustawiania się i robienia w kólko tego samego besęsu

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Czyli.

 

Mam gre A ktora mi sie nie podoba.

Kupuje ja drugi raz na konsole.

Podoba mi sie.

 

Dayum. Lece po żydboksa i GTA IV.

 

Mam cos takiego. Mass Effect na PC nie podszedl mi w ogole, natomiast na x360 bawie sie swietnie.

No bo w wersję PC trzeba grać na klawiaturze. Dopiero na konsoli można normalnie pograć na joypadzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

cieszy: nabralem zajawki na granie. Niczym wiagra zadziałało...ukoncznie paru gier na hardzie. Przypomniały sie strare czasy i satysfakcja po ukonczeniu levelu. Granie na normalu, gdzie polygonalne kukiełki udają, że nam przeszkadzają nie daje tej radosci

 

 

wkur.wia i to bardzo: gdy ktos mnie pyta jak bym ocenił dany tytuł to nie wiem czy podac mu ocenę w skali jaka powinna byc czy jaka obowiązuje

 

 

przyklad : ukonczyłem ostatnio Fear 2. W skali jaka powinna byc to 6/10 , w skali jaka obowiązuje to -8

 

Lol ale tak to działa

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pokój gracza ukończony. Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłem. Będę mógł napisać sentymentalny list do PE w stylu "całe lata przeglądałem rubrykę HC Room i zazdrościłem ludziom fajnych pokojów, aż wreszcie przyszedł czas na wielki remont i nowe meble". Brakuje jeszcze plakatów w antyramach i Xboxa Slim, ale to już w kwietniu. Za oknem wiosna, Ninja Gaiden i Silent Hill lada moment zakręconą się w napędzie, chce się żyć (pipi)!

 

Złości mnie że brakło mi kaski na piękny "The Art of Mass Effect" i znając życie nakład się wyczerpie nim będę miał kaskę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

cieszy kilka nowych gier (tzn nowych w sensie , że dopiero wpadły mi w łapki) : Crysis 2 (jaram sie), Bulletstorm (jestem sceptyczny, z ciekawosci bardziej) Dragon Age (jestem zaintrygowany, moze byc..róznie...niby system walki gorszy ale sie obaczy)

 

czyli optymistycznie :)

 

a złosci...krótka doba, kiedy to wszystko ogarnąc :/

Odnośnik do komentarza

ostanio co mnie zlosci to pre-ordery a zwlaszcza sytuacja z max payne 3 :verymad:

 

kiedys bylo normalnie skladasz pre-order w sklepie ktory ci najbardziej pasuje i wszystkie dodatki za zlozenie preordera otrzymasz,

 

a teraz ? podzial na sklepy w jednym masz jedna mape, w nastepnym zestaw broni, kolejny sklep daje koszulke i jeszcze jest jeden co daje pierwsze platne dlc za free i w sumie to chyba najlepsza opcja ;) bez sensu

Odnośnik do komentarza

Ostatnia walka z hordami w Dante's Inferno na PSP, to w zasadzie końcówka gry i tego nie lubie. Cała gra niezbyt trudna, ginąłem głównie przez wyjątkowo zje.baną kamerę, ale teraz mam ochotę rzucić PSP w stronę okna :confused: Ja pie.rdolę, już wiem nawet jak sobie pomyśleli twórcy: "Ok, to koniec, więc na koniec doje,bmy tak dużo że ch.uj będzie się meczył dwa dni". Do tego stopnia ku.rwa doje.bali, że przy ostatniej fali hordy nie dość że już ledwo żyjesz, to wychodzi tylu wrogów że... PSP się dławi i laguje :confused: Ku.rwa co za poje.by to zrobiły.

Odnośnik do komentarza

Ten rok to jak na razie straszna spierdolina, ograłem tylko Resident Evil Revelations i Alan Wake AN. Do czasu MP3 nie widzę na horyzoncie żadnych interesujących mnie gier, zresztą później będzie tak samo krucho. No jest niby Ninja Gaiden 3 i nowy Silent Hill, ale to nie są jak dla mnie gierki warte pełnej ceny i łyknę je dopiero za grosze. Trzeba jeszcze długo czekać na potencjalne hity Tomb Raidera, RE6, Bioshocka, Hitmana...

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Nom, rok temu na rozkładzie były już między innymi LBP 2, Portal 2, DeadSpace 2, Killzone 3, Bulletstorm i cośtam jeszcze o czym pewnie zapomniałem. W tym roku jest na razie beznadziejnie.

Cieszy mnie to, że nie zaprzątam sobie tym głowy i nadrabiam zaległości. I to że lubię grać w średnie gierki. Przed uruchomieniem nastawiam się, że szału nie będzie, więc nie mam uczucia zawodu. Teraz ogrywam Red Faction: Armageddon i się całkiem fajnie gra. Jakiś czas temu sobie spisałem gierki w które mógłbym zagrać i wyszło ponad sto gierek, masakra :) A na półce i na dysku mam z dziesięć tytułów, tylko czasu brak :(

Odnośnik do komentarza

Nowe info o GTAV, mnie jara. Małe bo małe ale wystarczyło żeby euforia uderzyła do głowy.

Ciężko mi sobie wyobrazić co to będzie za te kilka miesięcy. Kiedy szczegółowe newsy o GTAV będą się pojawiać w ilościach hurtowych - wieczny orgazm i stare czasy jak przed poprzednimi częściami, fak jeeeee.

 

Poza tym cieszą mnie niecałe 2 miechy (56 dni) do premiery Maxa (a co za tym idzie, bliżej do GTAV haha). I zamówiony poradnik, omomomom.

 

@Qstra

 

W opcjach możesz sobie zmienić na poprawione celowanie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...