Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

złości mnie... nie, nie złości... WKU.RWIA Skate 3. Dawno nie grałem w tak denerwujący tytuł. W tak... w tak bardzo próbujący mnie wkurzyć tytuł. Nie wiem, może to ja jestem kaleką i nie umiem grać czy coś, ale tam nawet czasem popierdółkowate zadanie potrafi mnie wyprowadzić z równowagi.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

złości mnie... nie, nie złości... WKU.RWIA Skate 3. Dawno nie grałem w tak denerwujący tytuł. W tak... w tak bardzo próbujący mnie wkurzyć tytuł. Nie wiem, może to ja jestem kaleką i nie umiem grać czy coś, ale tam nawet czasem popierdółkowate zadanie potrafi mnie wyprowadzić z równowagi.

wlącz se na easy : D

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

no karwa przecież, że grałem dla tej serii kupiłem konsole i do tej pory gram w jedynke. Przecież tam było tutorali masa (zresztą świetnie zrobiony) gdzie i jak trzeba krecić gałką itp. Btw. odpal na hardkorze wtedy dopiero się zabawa zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Na hardcorze fizyka ludka i deski jest dużo bardziej pociągnieta w strone realizmu (można nie skleić flipa :wub:) No takie niby story jest, ale masz jeszcze sporo wyzwań (np. crew skaterskie itp) Hmm...

W Skate (jedynke) nalepiej się grało w czasach premiery (mega rewolucja zwłaszcza patrząc jak legenda Tony Hawka w sensie gry upada) , ale nadal to jest znakomita gra z ciekawym miastem i swietną muzyką. (pamietaj, że w tej części nie można schodzić z deski i kolizje są dość drewniackie)

Skate 2 to spore rozwinięcie jedynki, ale własnie tylko rozwinięcie (można wreszcie schodzić z deski, ale jest to mega drętwe w porównaniu do 3). Miasto jest teoretycznie to samo, ale w jedynce zostało zniszczone i w 2 jest przebudowane, pozmieniane itp (zmienila sie kolorystyka i wiele innych rzeczy). Muzyka i grafika nadal niezły poziom chociaż wydaje mi się, że dwójka wygląda najsłabiej (do tego ziomek mi mówił, że na ps3 jest tragiczny framerate, ale nie wiem ile w tym prawdy). Mimo wszystko warto obie czesci zgarnąć bo nadal to świetne gry i kosztują grosze.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Cieszy, heh cieszy to za mało powiedziane.

 

Aktualizacja PSstore i nowa oferta PSS+ to mistrzostwo świata. 200 złote które wydałem na Plusa już dawnooo mi się zwróciły, a teraz po paru miesiącach dostałem kilka konkretnych gier które miałem na liście o.O

 

I tak co miesiąc, no ja pierdziele <3 nawet przeżyje, że te gierki będę miał na dysku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie Skyrim, nie lubie tzw. epic fantasy ale mialem ochote na gre z otwartym swiatem i pomyslalem ze sprobuje. Klimat mi bardzo odpowiada i nie rozumiem ludzi ktorzy graja inaczej niz nordem nastawionym na walke wrecz. Jak na razie po 35h gry mam chyba tylko jeden zarzut, nie ma chyba ani jednego naprawde duzego miasta. aha, no i wkurza czasem to, ze latwiej jest pokonac smoka niz jakiegos tam "herszta" trzyosobowej grupy bandytow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...