Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

O dzisiaj równe półtora miesiąca - 45 dni do premiery MP3. Teraz powinno już lecieć jak z górki, oczywiście to mnie cieszy.

 

A druga sprawa również związana z Maxem to już orgazm. Cenega jednak (a jeszcze niedawno przeklinałem) sprowadziła Edycje Specjalne MP3 i to w cenie bijącej na łeb, na szyję zavi i wszystkie inne sklepy. Miałem sobie ją darować ale w takiej cenie... <omomommomomo>

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie to, ze z powodu rozmowy, ktora jakos niedawno wywiazala sie w Console Wars na temat serii ME (i tego czy jest lepsze od GeoW) postanowilem kupic wlasny egzemplarz i sprawdzic na wlasne oczy o co chodzi w tym Action RPG. Sklonila mnie do tego rowniez zblizajaca sie premiera ME3, ktory byl wszedzie - a przeciez zwykle (czyt. srednie) gry nie sa tak promowane (pomijam kilka wyjatkow :)). No i przez to doswiadczylem chyba najwspanialszej przygody z grami wideo w moim zyciu. Nie pamietam, aby jakas inna seria gier (oprocz Heavy Rain) wywolala we mnie tyle emocji, zmusila do podjecia naprawde trudnych decyzji, po ktorych mialem ochote udezyc piescia w stol, czy zakonczenie tej sagi, ktore nie daje mi spokoju przez caly dzisiejszy dzien.

 

Wkur.wia natomiast to, ze zamiast grac w inne, swietne gry, ktore kurza sie na polce od dawna (np. nowy Deus Ex, czy Batman:AC, albo Uncharted 3) - ja mam ochote przejsc dziela BioWare raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie demo Mass Effect 3, które dzisiaj ściągnąłem oraz które przekonało mnie do tej serii. Niestety poczekam trochę aż zagram w tę historię, bo zanim kupię X360, a następne ME 1... I nie, nie mówcie mi o tym, że w dwójce jest krótkie streszczenie. Walę to, chcę grać normalnie, po kolei, chłonąć tę fabułę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

18 kwiecień = został już "tylko" równy miesiąc/30 dni do premiery Maxa Trzeciego, jaram się.

 

Z kolei jutro 19 kwiecień (no co ty), co prawda nie ma co otwierać jeszcze szampana. Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jutro padnie zapowiedź nowego Krejtosa Czwartego. Jaram się!!! Gorzej jak to zapowiedź na Vite :(

 

A w(pipi)ia "59" aktualizacja psstore i nadal brak GTA. Nie wiem jak ten jebany esrb niby klasyfikował VC i Trójkę :confused:

Odnośnik do komentarza

18 kwiecień = został już "tylko" równy miesiąc/30 dni do premiery Maxa Trzeciego, jaram się.

 

Z kolei jutro 19 kwiecień (no co ty), co prawda nie ma co otwierać jeszcze szampana. Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jutro padnie zapowiedź nowego Krejtosa Czwartego. Jaram się!!! Gorzej jak to zapowiedź na Vite :(

 

 

Fear not! Chodzi o grę na PS3, oto dowody:

 

Kanał PS Vita na Youtube: http://www.youtube.com/user/psvita

Kanał PS3 na Youtube: http://www.youtube.c...er/PlayStation3

 

<detektyw>

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...