Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

no gacka sztywniutko się nosiło dzięki tej rączce. ja to jeszcze miałem taką kozacką torbę z bundla

 

s-l225.jpg

 

od góry się wsadzało konsolę (był otwór na rączkę nawet), w przednią przegrodę kable, po bokach pady no i memorkę 256mb :cool: :czesc:

 

kurczę przytuliłbym zestaw gacka z metroidem prime. po co ja to sprzedawałem ehhhhh

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ta torba bardzo spoko, ja wrzucałem do plecaka bo trochę przypał było chodzić po osiedlach z konsola za rączkę xD

 

Tez żałuje sprzedaży mojego fioletowego gamecube :/ najgłupsza rzecz jaka zrobiłem, a miałem dużo kozackich gierek, oryginalny rgb, karty 251,1019 i wavebird :/

Kiedyś myślałem żeby na nowo odbudować sobie kolekcje, ale na chęciach się skończyło

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

O jezu nie chodzi o to, czy się fizycznie da, bo do plecaka turystycznego to ja cały pokój konsol zapakuję, chodzi o gabaryty tych zabawek w porównaniu do tego co było. No chyba, że żyjemy w różnych wymiarach i w tym Waszym PS2 slimka zajmuje tyle samo miejsca co X360 z zasilaczem, to wtedy przepraszam bardzo :usmiech:

ty sam kur.wa jesteś turystyczny 

 

każda konsola wejdzie bez problemu do normalnego plecaka :lapka: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nawet nie powiem że mnie to złości.. bardziej już śmieszy i staje sie powoli żałosne. 

Obejrzałem własnie troche gameplayu z COD 4 Remaster - to jest jak kiepski żart.

Branża AAA teraz to już nawet nie tasmowo produkowane sequele, już nawet nie " bardzo do siebie podobne " gierki - teraz wypuszcza sie stare gierki z podbitą rozdziałką za pełną cene i zgrywa sie wielkiego tfurce i developera.... 

 

Kreatywność w tej branży UMARŁA, kazdy kto twierdzi inaczej jest ślepym idiotą .. 

Odnośnik do komentarza

Inaczej. Podobnie jak w kinie kreatywnosc masz w offie, tak tu w indorach. Tak byc musiało.

No własnie nie bo w kinie wali sie chociaż sequele.. Nikt masowo nie wypuszcza w kinach tych samych filmów w wyższej rozdziałce ... 

 

Poza tym mówie o branzy AAA - indyki są za(pipi)iste ale same indyki nie utrzymaja tego biznesu. 

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

 

Inaczej. Podobnie jak w kinie kreatywnosc masz w offie, tak tu w indorach. Tak byc musiało.

No własnie nie bo w kinie wali sie chociaż sequele.. Nikt masowo nie wypuszcza w kinach tych samych filmów w wyższej rozdziałce ... 

 

Poza tym mówie o branzy AAA - indyki są za(pipi)iste ale same indyki nie utrzymaja tego biznesu. 

 

 

Tak jak mówi Unitra.

 

Ojciec-chrzestny-Trylogia-4-Blu-ray_Fran

 

51TARxahH8L._SY445_.jpg

 

vhs-godfather-collection-with-the-final-

 

ciekawe kiedy wersja UHD

Odnośnik do komentarza

Dodrukowane okładki do gier PS4 - co to za nowa moda? Kupiłem gierkę na Alle przez telefon, zapłaciłem, potem sprawdzałem na kompie i wypisz wymaluj coś jest nie tak. Dzwonie do typa, pytam o szczegóły - "Panie to jest nowa ze sklepu". Przychodzi przesyłka, po grafice i papierze od razu widać, że dorabiana. Kop się teraz z koniem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Shen, ale przecież w Diablo można grać w singlu tak samo.

Strzelanki oczywiście je,bać, to się zgadzam.

 

W każdym razie, cieszy mnie jak cholera, że wreszcie skończyłem Mass Effect i teraz w nagrodę mam ten miodny gameplay z dwójeczki. Tak naprawdę nie jest to nic specjalnego, ale po totalnym drewnie jakim była jedynka to gameplay z dwójki jest 11/10. Fabuła i klimat były fantastyczne, no niemniej sekcje strzelane to do niczego się nie nadają jak do śmieci już dzisiaj. W dwójce nawet czerpie się z tego przyjemność. Taka nagroda za wytrwałość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...