Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszą mnie nadchodzące dema Enslaved i nowej Castlevanii :thumbsup:

 

Wpis, wpis, wpis ;]

Ponadto oczywiście demo PeS-a 11, TFU2 i paru innych gier ale zapomniałem już jakich ;p.

 

Dalej cieszy mnie, że jeszcze "trochę" i zacznie się wysyp hitów.

Cieszy mnie nowa Castlevania która zapowiada się prześwietnie wraz z Enslaved.

 

A w(pipi)ia mnie dalej trophy w Pes10 już rzygam tą grą.

No i w(pipi)ia mnie Mafia 2 na PS3.

Odnośnik do komentarza

A w(pipi)ia mnie dalej trophy w Pes10 już rzygam tą grą.

 

no trofea jeśli chodzi o BaL to przegięcie. też mnie to w(pipi)ia, bo mam najwięcej bramek, asyst i najwyższe noty, a nadal nie dostałem nagrody, zbicie :/ podobno trzeba zagrać 3 sezony bez symulacji :mellow:

 

Sorry za mały offtop ale w końcu ktoś z tym samym problemem ;p.

 

Nie podobno a na pewno i nie 3 sezony a nawet 5 ;] to tak dla pocieszenia hehe. Na pierwszym sejvie zagrałem 8 sezonów dosłownie z 3-5 pominiętymi meczami i (pipi)a NIE ZALICZYŁO MI.

 

Dowiedziałem się z dobrego źródła, że trzeba zagrać 4-5 sezonów (w 3 sezonie powinieneś dostać tytuł za najlepszego europejskiego gracza a w 4 lub 5 za najlepszego światowego) bez symulacji, z notami za mecz 8.0, z największa liczbą bramek i asyst (w lidze, w pucharach, w UEFA i co najważniejsze w mistrzostwach świata i Europy) no i musisz zdobywać w każdym/prawie meczu tytuł najlepszego zawodnika.

 

Ja dzisiaj powinienem dobić do 4 sezonu (jutro muszę oddać znajomemu) jak nie wpadnie to ............ trzeci raz nie zaczynam ;].

 

Jedno z najbardziej po(pipi)ionych osiągnięć jak "zdobywałem".

 

Które właśnie strasznie mnie w(pipi)ia a zarazem jak sobie pomyślę, że w końcu wpada to ... ;]

 

PS. Powodzenia.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Sry za mały offtop, ale strasznie wkurza mnie, że jutro już trzeba iść do szkoły..ehh :/

 

 

+1

 

A już myślałem że tylko mnie ten problem spotkał. Najgorzej że jesień = masa nowych gier :confused: A takie tytuły jak FIFA 11, PES 2011, F1 2011 czy GT5 nie da się ograć w weekend :confused:

Odnośnik do komentarza

w(pipi)ia mnie to co tutaj przeczytałem o trofeach w pesie. ja jebie, tyle czasu poszło się jebać, a tego trofea zapewne i tak nie zdobędę. zostało jeszcze jakieś 1 i 1/4 sezonu, zmieniłem długość meczu do 5 minut, jak nie wpadnie to złamię płytę.

 

denerwuje mnie to, że po najlepszym sezonie musiałem sprzedać dwóch najlepszych grajków i conajmniej pół sezonu będę grać dwójką młodziaków w napadzie. awansu w tym sezonie nie będzie. chodzi mi oczywiście o FM'a 2009

 

edit: strasznie optymizia mnie to, że jednak zdobyłem to głupie trofeum. ostatnie dwa sezony to dokładnie 100 meczów, ponad 200 bramek, niecałe 100 asyst i jakieś 80 razy gracz meczu. dementuję to, że nie można symulowac meczów. przez pierwsze 3 sezony symulowałem mecze co jakiś czas, bo grajek nie wytrzymywał kondycyjnie. w 5 zagrałem jakieś 3/4 sezonu, później symulowałem aż do połowy następnego i jakoś wpadło :D

dwa trofea zostały i druga platynka wpadnie

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Cieszą mnie działające avatary na forum.

 

Ponadto zapowiedź gry na PSN/XLA "Powrót do przyszłości" i news dnia, że niedługo zapowiedzą RE6.

Oby na TGS i oby to był w końcu ten "Resident Evil" ten prawdziwy z zombie itd. ;].

 

Aha i nowy PSX choć słaby numer.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ponadto zapowiedź gry na PSN/XLA "Powrót do przyszłości" i news dnia, że niedługo zapowiedzą RE6.

Oby na TGS i oby to był w końcu ten "Resident Evil" ten prawdziwy z zombie itd. ;].

 

Teraz sie dowiedzialem, szal. Zeby tylko to byl powrot do korzeni...

 

... ale Inafune powiedzial:

 

"Zważywszy na to jak wielki sukces odniosła piąta odsłona Resident Evil, chcemy, aby Resident Evil 6 trafiło na rynek tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Możecie być pewni, że już wkrótce Capcom wyda stosowną informację..."

 

Wiec kierowani sukcesem tego gniota, moga zaserwowac taki sam pasztet, tyle ze np w buszu z aborygenami ;/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak panie Psyko ;]. Też na to liczę a nawet po cichu w to wierzę ;p.

Ale w wywiadach po RE5 mówili, że ma być powrót do korzeni, restart serii itd. Z drugiej strony może tak być, że pójdą za sukcesem 4 i 5 i znowu dostaniemy shootery bez klimatu (znaczy czwórka była klimatyczna).

 

Może w końcu dadzą możliwość strzelania podczas chodzenia :turned:

 

Aha cieszy mnie jeszcze wypłata w końcu uzupełnię konto na PSN ;].

 

+ Dodał MODERATOR
wracajcie do wlasciwego tematu lub przeniescie dyskusje do odpowiedniego tematu... -C.

btw. RE6 ma byc resetem serii wiec co bedzie w sobie zawierac... jest wielka niewiadoma.

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Złości mnie, że jak chcę nabyć wszystkie 3 fabularne dodatki do ME2 i Limbo to muszę kupić 4200 MSP i po transakcji zostanie mi (pipi)a 1180 MSP, a nowe gry kosztują 1200 MSP. W(pipi)ię się to kupię te lewe MSP z Allegro i będzie spokój... Z tymi punktami to ciągle w plecy, robili specjalne kody na Shadow Complex to czemu nie mogą robić na resztę gier i dodatków.

 

Cieszy mnie reset Resident Evil.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wkur** mnie polityka Microsoftu, który nie ma mocnych "eksklusiwów". Gówniane (moim zdaniem) Gears of War 3, versus Killzone 3 + darmowy net. Dodać do tego Uncharted 2 i poziom mojej złości się podnosi. Sam za to mogę kupić kamerkę za 650 zł i głaskać tygryska.

 

Wstyd mi też za kumpla, któremu doradziłem jakieś dwa lata temu Xboxa, bo pad lepszy i gry wieloplatformowe wyglądają lepiej (vide R.E.5), a sam teraz myślę o zakupie PS3 i powstrzymuje mnie tylko konieczność grania na innym padzie.

 

Chciałbym też MGS4 na tym białym gównie, które stoi u mnie pod telewizorem, ale nie będę wyzywał Hideo, bo on może nawet napluć na moją konsolę. ;)

Edytowane przez No5o
Odnośnik do komentarza

Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wkur** mnie polityka Microsoftu, który nie ma mocnych "eksklusiwów". Gówniane (moim zdaniem) Gears of War 3, versus Killzone 3 + darmowy net. Dodać do tego Uncharted 2 i poziom mojej złości się podnosi. Sam za to mogę kupić kamerkę za 650 zł i głaskać tygryska.

 

Wstyd mi też za kumpla, któremu doradziłem jakieś dwa lata temu Xboxa, bo pad lepszy i gry wieloplatformowe wyglądają lepiej (vide R.E.5), a sam teraz myślę o zakupie PS3 i powstrzymuje mnie tylko konieczność grania na innym padzie.

 

Chciałbym też MGS4 na tym białym gównie, które stoi u mnie pod telewizorem, ale nie będę wyzywał Hideo, bo on może nawet napluć na moją konsolę. ;)

 

 

cudowny post, napawa mnie on optymizmem :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mam PS3 :yes:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

bulwersuje mnie, niesamowicie bulwersuje fakt, ze demo PES a juz za tydzien...ale tylko dla posiadaczy PS+

 

co za tania zagrywka, hooj w doope konami , ładnie zaczeli odbudowe zaufania wśród konsumentów.

 

No w końcu jakieś przywileje powinny dla nich być.

 

Napawa mnie jak ch.uj że już niedługo nowa FIFA, nowy PES, mega zaje.bista F1 i przede wszystkim PS Move

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że ostatnia nie ma "dnia" w którym nie zapowiedzieli by nowej gry (ostatnio Duke, nowy-stary Abe na PS3, Powrót do Przyszłości).

 

Za chwilę zacznie się wysyp gier a to i tak nic przy tym co się będzie działo w 2011 - szykuje się przełomowy rok dla current genów (bijący na łeb 2007) a w szczególności dla PS3 (choć to w 2010 wychodzi GT5 hehe). I to mnie jara.

 

No i cieszą mnie zbliżające się TGS a wraz z nimi nowe zapowiedzi, informacje, gameplaye itd. Może zapowiedź RE6, DMC5.

 

Denerwuje mnie wyrzucenie L.A. Noire na 2011 to było pewne ale ... i tak w(pipi)ia.

 

A najgorzej denerwuje mnie albo inaczej może nie denerwuje co dołuje brak zapowiedzi nowego GTA. Niby mnóstwo gier wychodzi w tym roku i 3 razy więcej w przyszłym roku na które czekam ale GTA to GTA.

GTA ma pierwszeństwo przed każda grą choćbym miał 10 nowości - hitów.

 

Bez owijania w bawełnę normalnie po ludzku tęskno mi do GTA taki już poryty jestem. Spałbym spokojniej gdybym chociaż wiedział, że jest zapowiedziane o czym będzie itd.

 

W ogóle "milczenie" Rockstar, brak pokazu, brak na E3 i GC, brak konferencji denerwuje mnie ;/.

 

Brak Agenta, MP3...

 

;[

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ostatnio, zainspirowany dyskusją o gołębiach w GTA IV ...postanowiłem je pozbierac. Nie dla trofeum (choc miło bedzie jak wpadnie) tylko tak, by się powłóczyć, pooglądac LC..i powiem wam, ze to niesamowite - ukonczyłem gta IV dwukrotnie ale ile miejscówek nie widziałem , ile fajnych zakamarków umkneło to głowa mała. Napawa mnie ten powrót do LC;-)

 

no a wkurza brak zapowiedzi nowego GTA...GTA w Europie , to byłoby coś...ostatecznie San Andreas byłoby niezłe. Vice City to jak dla mnie najgorsza częśc serii wiec ...oby nie to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...