Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Złości mnie brak nowego GTA na horyzoncie.

 

Taa mam to samo od jakiegoś/sporego czasu ;/. Szczególnie jak od kilku dni toczy się rozmowa o nowym GTA to aż żal dupę ściska ;/.

Do tego w(pipi)ia mnie brak jakichkolwiek informacji odnośnie Agenta czy takiego Bully 2.

 

A cieszy mnie nadchodząca Castlevania w piątek o ile kurier nie zamuli.

Odnośnik do komentarza

A CDP to juz mi podnosi cisnienie na maxa: dzwonie do nich by sie zapytać WTF, czemu nie ma PESa w skelpach to zgłasza sie jakaś niedohustana baba , która anie nie wie co to PES (pół biedy) ale mówi, ze nie moze mnie połaczyc z kims kto wie (skandal kur.wa, Polska 2010 r)

 

i jak sprawa wyglada? Ludzie zamówią PESa z agranicznych sklepów, tudzież kupią od tych , którzy z nich sprowadzili a wałki z CDP bedą stratne juz na starcie (bo tylu klientów przepadło)i by odbic sobie te strate beda sprzedawać gre po 240 zł.

 

A w takiej cenie to mało kto kupi 9do tego premiera ponoc po 20 !) to...bardzo mało sprzedadza. I ogłosz Konami ile to sztuk zeszło w Polsce, Japonczycy zas pomysla ze dalej w Polsce jest czarna dziura i inwestowac sie nie opłaca

 

Ech, CDP , Cenega i Lem- jak te "firmy" padna otworze szampana :diablo:

Odnośnik do komentarza

W(pipi)ia mnie brak kuriera = brak Castlevani a akurat weekend mam wolny nosz (pipi)a chciałem zaoszczędzić 16 złoty i dupa kosztem takim, że zagram po weekendzie.

 

A jakby tego było mało polskie sklepy, markety to parodia u nas do daty premiery danej gry trzeba doliczyć, że pojawi się dopiero za parę dni. A jak już jakimś cudem się pojawi na czas to za kosmos cenę vide Pes11 (u mnie w Kerfurze Pes10 stoi po 189 zł SERIO)

 

Co za debile wpadli na pomysł żeby premiery gier w Polsce odbywały się w piątek rozumiem np. w takiej Anglii gdzie gry i tak mają na kilka dni przed i je sprzedają + dorzucają różne fanty ale u nas ;/.

 

Co za kraj wszystko przeciwko ludziom.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

A jakby tego było mało polskie sklepy, markety to parodia u nas do daty premiery danej gry trzeba doliczyć, że pojawi się dopiero za parę dni. A jak już jakimś cudem się pojawi na czas to za kosmos cenę vide Pes11 (u mnie w Kerfurze Pes10 stoi po 189 zł SERIO)

 

 

 

ale masz w carefurze PES 11 - bo dzis szukałem i u mnei nie ma:/ ty piszesz o PES 10, ten akurat u mnie mieli juz w platynie-ale jak pisałem strone wczesniej- takie U2 maja dalej za 239 zł. No ja je.bie :blink:

Odnośnik do komentarza

skonczyłem dzis dantes inferno. Fajna gra, polecam btw- strasznie niedoceniana.

 

Przy ostatnim bossie zmieniłem poziom na easy, padł bez pierdniecia. Na normalu był jak dla mnie trudny , moze nie tyle trudny co strasznie mozolnie ta walka przebiegała, Dante kroił bydlakowi strasznie mało energi, walczyło sie 10 minut by przegrać- i tak w kółko kolejne próby. I zmieniłem na easy...co odebrało mi sporo satysfakcji....

 

...kur.wa nie lubie jak mozna zmienic poziom trudnosci podczas gry, ba , zginiesz kilka razy pod rząd i gra ci to zasugeruje. mam słaba wole i ulegam pokusom (wszelakim kur.wa :confused: ) , wolałbym by zmienic nie było można, bym posiedział dwie godziny i bym go rozklepał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...