Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie złości, a w zasadzie wkurwia mnie to, co Capcom chce zrobić z RE. O ile plotki się potwierdzą. Zamiast zrobić prawdziwy powrót do najlepiej klimatu pierwszej części, oddają grę jakimś zjebom i znowu nastawiają się na multi. Źle się z nimi dzieje, od kiedy odszedł Mikami, Kamiya, czy Inaba.

 

To tak jakby nowe Uncharted, czy Gears Of War Naughty Dog i Epic oddali jakimś przeciętniakom.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie cholernie że w tym miesiącu wychodzi - CoD: Black Ops, NFS: Hot Pursuit i Assassin's Creed: Brotherhood. Będzie co robić.

 

+ cieszy mnie jutrzejszy meczyk, no ale to nie o grach.

 

Na minus GoW: Ghost of Sparta. Meczę go już od tygodnia. No właśnie - męczę. Nie zrobili nic w stosunku do Chains of Olympus. Nudy, nudy, nudy. Czyli powoli standard w God of War.

Odnośnik do komentarza

Niemiłosiernie w#%rwia mnie wadliwość najnowszej konsoli Sony, pod nazwą Playstation 3. Jakie to jest gó'wno, to po prostu nie idzie tego wyrazić słowami. W ciągu trzech lat dwa razy musiałem wymieniać ten sprzęt, a już zapowiada się trzeci - badziewie pochodziło 4 miesiące i już szwankuje...najnowszy model, konsola za dobre tysiąc zeta (co dla biednego studenciaka stanowi równowartość naprawdę wielu ciężko przepracowanych godzin w śmierdzących fast-foodach). Ja je'bię, chyba przenoszę się do obozu Mirosoftu, bo naprawdę szkoda kasy i nerwów na te japońskie ścierwo...

Odnośnik do komentarza
PSX - 10 lat, żadnej awarii, PS2 - 8 lat

U mnie było podobnie z poprzednimi plejakami. W tym odniesieniu, to jeszcze bardziej wnerwia mnie krótka żywotność PS3.

 

A na marginesie, to możesz sobie co najwyżej pomarzyć, że chlebak pochodzi Ci tak długo. Szykuj się powoli na pierwszą awarię, bo ta wciągu pierwszych dwóch, max trzech lat jest nieunikniona! Takie badziewia teraz produkują w chińskich fabrykach drogi panie...

Edytowane przez Renton
Odnośnik do komentarza

Wierzę na słowo, bo sam nigdy żadnej ich konsoli nie miałem.

 

 

Aha, właśnie sobie robię full formata PS3 i zagiął mnie czas trwania tegoż procesu. 15 GODZIN, a i tak nie wiadomo czy w ogóle coś to da, a w dodatku wszystko z dysku idzie się walić (najważniejsze rzeczy sobie przeniosłem, ale kilka obszerniejszych z racji braku pendrive'a poszło pod nuż).

 

W sumie jestem teraz trochę zdenerwowany, bo kilka godzin temu wystartował mój weekend i najchętniej pograłbym w nowego Fallouta....ale nie mogę, bo mój sprzęt do grania składa się z odpadków z wysypiska złomu i zaczyna się sypać....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...