Skocz do zawartości

Tales of Graces


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poczekam do premiery europejskiej lub Graces'a zamówię trochę póżniej z USA, bo na razie znalazłem w normalnej cenie Abyss'a na 3DS'a, i tę grę wybrałem jako piorytet..

 

 

To twoje pieniądze, ale wybrałeś bardzo źle.

 

A mogłbyś mi wyjaśnić, co w tym złego że wybrałem akurat najpierw Abyss'a, bo ja tego nie uwarzam za zły wybór. Seria Tales of to jedna z moich ulubionych serii gier, więc u mnie nie ma złych wyborów. Jestem świadomuym klientem, i wiem w co inwesatuje.

Szczególnie, że z Abyss'em mogę mieć póżniej jeszcze większy problem, niż obecnie, natomias z Grace F jeszcze jak nie załapię się na edycje USA, to załapię się na wydanie europejskie...

 

Abyss na 3DS'a to tani, niedorobiony port( nic znaczoncego niedodali, nic niepoprawili), a jego cena ciągle spada( amazon znów dał obniżke). Graces f jest 1 grą od Team Destiny wydaną po angielsku( a ich gry dla fanów Talesa są lepsze niż gry od Team Symphonia)i jest to tytuł który będzie decydowal czy dostaniesz jeszcze jakieś inne Talesy po angielsku.

 

A grałeś, że już wszystko wiesz na temat tego portu?

Ja nie miałem przyjemności grać w tego Tales'a na PS2, nie bawiłem się w żadne przeróbki konsol swap magic'y, wieć jeśli ktoś postarał się go choćby wydać na 3DS'a (nawet bez żadnych zmian), to postanowiłem to docenić swoim portfelem. A że wiele dobrego słyszałem o tej odsłonie zacnej serii, choćby od strony fabularnej, to ją kupiłem.

I nie bój się Grace'a mam zamiar kupić również (miałem go zamiar kupić już na Wii, gdy by się ukazał), bo wiem, że inwestycja w każdego Tales'a, nie zależnie czy to Abyss, czy Grace, to wyrażny sygnał dla Namco, że jest zainteresowanie tą serią po za granicami Japonii...

Odnośnik do komentarza

45h i gra skonczona? wow sakiu,niezly "speed run". Ja mam 70h obecnie i nie dotarlem jeszcze nawet do

Fodry

,nie wiem ile gry jeszcze przede mna ale zakladam ze przynajmniej 25% fabuly zostalo. Gram narazie na Evil i czekam na odblokowanie Chaosa,o ile zwykle walki spokojnie ida to juz bossa na Evil ubic to super zabawa,po 30 minut walki trwaja,trzeba uzywac elixirow itp ale jaka satysfakcja za zabicie go :)

 

Czy ja wiem? przez ten czas zrobiłem 50 questów .... teraz idę new game+ na chaos z dmg x10 :) do wyrobienia sobie umiejętności uciekania przed atakami bo 1 strzał od czegokolwiek kończy się zgonem :D

Jak to skończę to zacznę nową grę bez udziwnień, no może wezmę jakieś limity w grade shopie przed rozpoczęciem gry...

 

 

EDIT:

Ostatni boss pokonany na Chaos .... miałem jakoś lvl 109, a pokonałem go z dmg x10 we wszystkie strony. Trwało to około 3 minut lol i kolo zabijał mi każdego członka zespołu jednym ciosem. Trzeba było mu wymierzyć kilka dziesiąt-set hitowych combosów zakończonych special artem...

 

Idę teraz FA na tych ustawieniach, a potem od nowa sobie puszczę na chaos, ale z maks x2 dmg coby za długo nie musieć bić zwykłe obdartuchy.... true gentleman może niedługo padnie...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A co znasz Japoński? :)

 

Rozumiem, że są preferencje, ale angielski dub jest super i jeśli nie zagrałeś w całą grę to nie powinieneś go zaraz skreślać -_- ..... Mimo, że kupiłem wersję US i w cholerę DLC :D to chyba raczej na pewno kupię sobie tę limitkę :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ok wygląda na to, że trzeba czytać newsy bezpośrednio u Namco... to nie jest żadna limitka, ale day one edition, czyli wszystkie preordery, lub przynajmniej duża ich część będzie taką edycją w cenie normalnej gry :)

 

Ultima przyjmuje zamówienia jakby co.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Ok wygląda na to, że trzeba czytać newsy bezpośrednio u Namco... to nie jest żadna limitka, ale day one edition, czyli wszystkie preordery, lub przynajmniej duża ich część będzie taką edycją w cenie normalnej gry

W ultimie też jest ta one day edition? Bo jak wchodziłęm to nie widziałem, żeby pisali o jakiś dodatkach a z chęcia bym kupił.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ok wygląda na to, że trzeba czytać newsy bezpośrednio u Namco... to nie jest żadna limitka, ale day one edition, czyli wszystkie preordery, lub przynajmniej duża ich część będzie taką edycją w cenie normalnej gry

W ultimie też jest ta one day edition? Bo jak wchodziłęm to nie widziałem, żeby pisali o jakiś dodatkach a z chęcia bym kupił.

 

Ja jak zwykle zamówiłem na amazonie, jeśli mają, jak nie mają to inny sklep umiejscowiony w Anglii. Po prostu w przypadku takich gier to u nas trudno z dostępnością, więc szukam gier zagranicą...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dziś na PSN dostępne DLC:

Tales of Graces F

  • Chain Capacity +1 (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Double Enemy Item Drops (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Double Skill Points (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Dualize Discount (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Level Up +5 (£2.39/€2.99/AU$4.95)
  • Mixophile’s Set (Free)
  • Quick-Costume Set: Asbel (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Quick-Costume Set: Hubert (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Quick-Costume Set: Malik (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Quick-Costume Set: Pascal (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Quick-Costume Set: Sophie (£1.59/€1.99/AU$3.45)
  • Tough Kids Clothing Set (Free)
  • Upgrade Eleth Mixer (£1.59/€1.99/AU$3.45)

 

Wszystko to do zdobycia normalnie grając.

Odnośnik do komentarza

Zaraz tam znienawidzieć ;)

 

Co do strojów to mam prawie wszystkie z Kanadyjskiego sklepu, jakiś czas temu robiłem showcase dla Przyjaciółki bo nie była pewna czy brać czy nie... jak ktoś chce może zerknąć...

 

Pokazuje prawie wszystkie stroje DLC i story mode oraz właśnie tę muzyczkę z uniform ubranka :D

Spoilerów brak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...