Skocz do zawartości

Tales of Graces


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam czy któryś z użytkowników zamówił sobie kopię z ameryki. Niestety tylko w ameryce gra jest dostępna a nie ma podanej jeszcze daty premiery w europie a możemy poczekac jeszcze z 2 lata. I tu mam pytanie jeśli ktoś z was zamawiał to mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak jest najlepiej zamówić wiem że jest możliwość ebaya bądź amazon. Ale co do zamówienia to niewiem co i jak???. Albo znacie jakiś sklep z konsolami w Warszawie który realizuje takie zamówienia, bardzo zależy mi tym tytule.

Odnośnik do komentarza

kurcze no i klops pisałem do robsona i na dzień dzisiejszy nie mogą zamówić tego tytułu szkoda wielka. Tak sobie myślałem może któryś z użytkowników z warszawy będzie jeszcze ten tytuł zamawiał to mógłby jedną kopię dodatkowo zamówić to chętny byłbym na kupno w warszawie oczywiście, jeśliby była taka możliwość, Velius co o tym myślisz?Sam bym zamówił ale nie znam procedur a po drugie nie jestem zameldowany nigdzie w stolicy więc będzie naprawdę ciężko. Byłbym bardzo wdzięczny. Zastanawiam się ile zapłacicie za swoje kopie gry 199 zł to cena gry a z przesyłką pewnie wyjdzie z 230-240 zł ?

Edytowane przez Davis18
Odnośnik do komentarza

Ja poczekam do premiery europejskiej lub Graces'a zamówię trochę póżniej z USA, bo na razie znalazłem w normalnej cenie Abyss'a na 3DS'a, i tę grę wybrałem jako piorytet...

 

Ale Ci co dostaną grę wcześniej to mam nadzieje, że podzielą się wrażeniami...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Trzeba zaznaczyc, ze to moze byc kwestia gustu, wiec nie ma "zlego" wyboru w kwestii Tales'ow ;) Chyba, ze ktos sugeruje sie stronami takimi jak Gametrailers gdzie ToGf dostalo 6.7/10 jezeli sie nie myle.

 

Ps. Chcialbym zauwazyc, ze temat powinien nosic nazwe Tales of Graces F(moze i sie czepiam, ale ubostwiam ta serie i chialbym aby bylo wszystko jak nalezy ;) )

Odnośnik do komentarza

Dobra właśnie kupiłem Graces F z VGP ..... cholera to chyba naprawdę mój ostatni import bo cenowo na poziomie Catherine, 200zł przekroczone....

 

A do tego trzeba doliczyć jeszcze za jakiś czas PSN 20$ na DLC do niej ;p ehhhh.....

 

EDIT:

BTW nie ma JP Voice Overa... mi to akurat nie przeszkadza, ale widzę już ten rage ;p

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja poczekam do premiery europejskiej lub Graces'a zamówię trochę póżniej z USA, bo na razie znalazłem w normalnej cenie Abyss'a na 3DS'a, i tę grę wybrałem jako piorytet...

 

Ale Ci co dostaną grę wcześniej to mam nadzieje, że podzielą się wrażeniami...

 

Gdzie ten abyss w normalnej cenie? bo tez szukam

 

A tales of graces F czeka az skoncze valkyria chronicles...tylko teraz to takie granie typu "aby szybciej skonczyc bo chce juz talesy ograc"

Odnośnik do komentarza

System walki w sumie(IMHO) najlepszy z wszystkich serii "Tales of" :) Tak jak w poprzednich czesciach tlo fabularne zapewne zostanie zapomniane(same w sobie nie jest zle, ale sa to raczej sprawdzone powielane w pewnym sensie schematy), ale jak zwykle bohaterowie sa swietni( szczegolnie Sophie i Pascal XD). "Skits" pelny voice acting(czasami boki zrywac z ich pogaduszek jak i z kwestii wypowiadanych po walkach((znowu w szczegolnosci Sophie i Pascal XD)), graficznie widac, ze jest to port Wii, chociaz sam wyglad postaci mi sie podoba, Jrpg pelna geba ;)

Trzeba podkreslic, ze jezeli nie przypadly wczesniejsze Tales'y do gustu to i ta czesc pewnie tego nie zmieni.

Ja tak jak i Velius jestem fanboy'em tej czesci( ba, calej serii Tales) i dla mnie najlepszy jrpg, ktoremu poswiecam kazda wolna chwile (ponad 35h na liczniku, a jeszcze gram "main arc"...heh a FFXIII-2 juz by byl dawno po napisach koncowych :P)

Jak ja sie modle by przetlumaczyli Xillie...a i InnocenceR, takze nie pogardze.

 

Ps. Jedyne co mnie martwi to wyniki sprzedazy 120 tys. w pierwszym tygodniu. W sumie to nigdy jakis oszalamiajacych wynikow nie bylo z ta seria(nie liczyc Xillii), a nie wiem jaki jest prog "oplacalnosci" wydawania Tales'ow w US i EU. Oby NB bylo usatysfakcjonowane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...