Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika może być. Najważniejsze żeby poprawili błędy z BC 2:

- w zeszłym tygodniu zawiesiło mi się 4 razy i dwa raz straciłem dźwięk.

- za każdym razem jak sam wyjdę z rozgrywki to pokazuje mi lvl 1 i muszę resetować grę

- statystyki uaktualniają się kiedy chcą ( teraz i tak znacznie szybciej, bo wcześniej miałem update raz w tygodniu średnio )

Odnośnik do komentarza

Grafika może być. Najważniejsze żeby poprawili błędy z BC 2:

- w zeszłym tygodniu zawiesiło mi się 4 razy i dwa raz straciłem dźwięk.

- za każdym razem jak sam wyjdę z rozgrywki to pokazuje mi lvl 1 i muszę resetować grę

- statystyki uaktualniają się kiedy chcą ( teraz i tak znacznie szybciej, bo wcześniej miałem update raz w tygodniu średnio )

 

Takie bledy to sobie moga zostac. Detekcja kolizji jest najwazniejsza. Magicznie wchodzace i niewchodzace noze, typki biegnacy dalej po 3 strzalach z shotguna. Powaznie statystyki sa takie wazne? Poza tym co zlego jest w tym, ze pokazuje lvl 1? Ja mam caly czas lvl 1 w statach i czasem na scoreboardzie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja się trochę zawiodłem oprawą BF3... Tak, jest świetna, ale od 2007 roku w grafice gier zmienia się naprawdę niewiele... ;/ Liczyłem na prawdziwy przełom, a taki Crysis, wydany prawie 4 lata temu, z pomocą fanowskich modów wygląda nawet lepiej niż BF ( lepiej też niż Crysis 2 ;p):

http://www.youtube.com/watch?v=shZzYkpl5Nk

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak oni to zrobili, ale wyglada to kapitalnie.I do tego nie trzeba poteznych kart graficznych. Ja tu widze tylko bardzo dynamiczna, szalejaca kamere oraz bron, ktora lata po calym ekranie. Reszta to Crysis na wysokich ustawieniach. Chcilabym aby zrobili kiedys Predatora, z gameplay jak powyzszy filmik :)

 

Lista zyczen BF3 multi.... btw: Chce DLC w klimatach II wojny swiatowej :potter:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wIH0ZILUkCY&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=_7wQUd-HgFs&feature=watch_response

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

 

Lista zyczen BF3 multi.... btw: Chce DLC w klimatach II wojny swiatowej :potter:

 

 

O tak !

 

 

Me too! Takiej miary, jak Vietnam.

 

Ooooołłł takkkk !!!

 

 

 

bf 1942!

Kursk,Berlin,market garden, El Alamein, itp :D

 

 

Ołłl szit fack !!! yES, yES,yES !!! Jestem 3 razy na tak !!!

 

 

P.S. I niby ktoś pieprzył(Activision ?) że II wojna światowa wszystkim sie już przejadła :nea:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dla mnie statsy są ważne bo nas opisują,ale nie tak by cały czas latać na Atacamie i nabijać kille.

 

Dokladnie.Wystarczy porownac staty moje i litwina.Widac ze litwin gra bardziej na Ratio i czasem pomaga druzynie. ja z kolei gram bardziej pod punkty/miejsce na swiecie i staram sie pomagac druzynie. Staty pokazuja jaki mamy styl gry,wiec licze ze beda bardziej dopracowane w bf3.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

to zobaczcie jakie ja mam statsy, najlepsiejsze przez co mam największy rispect na psn'nie, wiem co muwie

Tez grasz pod Ratio :). Licze ze Dice bedzie dawac wiecej nowych map,nie zmienionych z rush na conquest tylko calkiem nowe mapy. i nastepny bf nie predzej niz jesien 2013

Odnośnik do komentarza
Dla mnie statsy są ważne bo nas opisują,ale nie tak by cały czas latać na Atacamie i nabijać kille.
Dokladnie.Wystarczy porownac staty moje i litwina.Widac ze litwin gra bardziej na Ratio i czasem pomaga druzynie. ja z kolei gram bardziej pod punkty/miejsce na swiecie i staram sie pomagac druzynie. Staty pokazuja jaki mamy styl gry,wiec licze ze beda bardziej dopracowane w bf3.

 

Prędzej bym napisał ze jak drużyna mi się dobra trafi to gram zespołowo,do tego nie gram dla ratio bo mam słabe,gram jako uprzykczacz tyłów.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chcial, aby koles grajacy wszystkimi klasami z ratio 1.2, mial wiekszy skill niz ten latajacyh setkami godzin Apachem, z ratio 2.8. :whistling:... Ja przed awaria konsoli mialem skill 610, lecz jedna ambitna nocka przeciwko ekipie ze znaczkami PL, zrujnowala moj skill do 377. Niewiarygodne, przez 500h nigdy tak nisko nie spadlem <_<. Prawda jest taka, ze jak choojow nam idzie, to spiepszamy z serwa, tym samym ratujac swoje statsy

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja bym chcial, aby koles grajacy wszystkimi klasami z ratio 1.2, mial wiekszy skill niz ten latajacyh setkami godzin Apachem, z ratio 2.8. :whistling:... Ja przed awaria konsoli mialem skill 610, lecz jedna ambitna nocka przeciwko ekipie ze znaczkami PL, zrujnowala moj skill do 377. Niewiarygodne, przez 500h nigdy tak nisko nie spadlem <_<. Prawda jest taka, ze jak choojow nam idzie, to spiepszamy z serwa, tym samym ratujac swoje statsy

Taki juz jest Bf.Jak twoj team jest beznadziejny to nic nie poradzisz. 4 osoby z hs wygraja jesli sa ogarniete,no chyba ze juz ma sie totalnego pecha i trafi sie na klan z hs to nic tylko sie powiesic. 6x zoom dla snajpera :angry: na cholere wogole daja zoom,sama luneta powinna byc i tyle,znowu beda kamperzy lerzec godzinami w jednym miejscu.Co do pomagania druzynie zawsze klade apteczke/amunicje/naprawiam pojazdy,raz to pomaga innym dwa ekstra punkty,niema nic tak wkur.wiajacego jak ludzie nie dajacy apteczek/amunicji lub inzynierowie ktorzy nie naprawaja pojazdu. Dice powinno zaprojektowac wlasna strone ze statystykami podobna jak bfbcs.com

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zawsze naprawiam,leczę,daje ammo ale jak widzę ze drużyna słaba to nie poświęcam się z rozbrajaniem.Co do uciekania z meczu to nigdy,nie wyszedłem nawet jak byłem sam na 8.

 

 

I na tym skończcie offtopa, przypominam że jesteście w temacie BF3. /Square

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...