Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

 

i mój ulubiony tekst: "flashlight best weapon in the game" :D

 

Latarki to jakieś nieporozumienie. Idziesz sobie tunelem, nagle przez drzwi wlatuje snop światła na 3/4 ekranu [normalnie macie biało przed oczami] ,i mimo że nie chcesz, to idziesz w stronę światła i giniesz. Czułem się jak ćma która leci do żarówki ;)

 

A i jeszcze jedno, na pleju też granaty wylatują z brzucha? :D

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojawiła się dość długa wypowiedź doświadczonego niemieckiego gracza z ESL, mówi o tym co na tą chwile jest źle z perspektywy osoby która z BFem jest od początku i ma na koncie kilka osiągnięć esportowych w BFy :

 

 

Za malo zycia. Pada sie na trzy-cztery kulki. A z sv89 w głowę lub korpus pada sie na hita, czego miało nie być ( mialo byc tylko HS= 1hit1kill ) . Ale "podobno" DICE myśli nad patchem do bety z podniesieniem poziomu życia.

 

Druga sprawa, latarka jest OP (overpowered), wystarczy ze celujesz mniej-wiecej w glowe przeciwnika zeby go oślepić, nie trzeba precyzyjnego celowania po oczach.

 

Trzecia jest taka ze na mapach bez pojazdow, powinno byc mniej rpg. Bo sa 4 strzaly i ludzie wala na oslep po infanterii. Co prawda Admini na PC mogą kickowac jak w BC2 ale wygodniejszy byl by limit na niektorych mapach/trybach bo na konsolach nikt nikogo z serwera nie kicknie.

 

Czwarta sprawa, Bipod w LMG. LMG samo sobie jest dosc mocne, ale ma duzy recoil i strzelanie z tego to bardzo trudna sprawa. No ale gdy rozkładamy bipoda recoil znika o jakies 80% a LMG wtedy to Kosiarka, obejsc takiego gracza da sie tylko za pomocą snipera lub rpg/granata...

 

To tyle jeśli chodzi o rzeczy do patchowania. Pózniej zaczął chwalić audio i ogólny gameplay , balans broni jest ok ale trzeba poprawic to i owo. Sa crashe ( jak to w becie ) i lagi bo wszystkie servy sa zawsze full lub sa full po 15 sec.... ogólnie powiedział ze szykuje sie najlepszy BF i dal mu gruba 9itke (co mnie osobiście mocno zdziwiło :P)

 

Jak sie czyta fora, portale esportowe to widac ze feedback jest pozytywny, co mnie też troche dziwi hehe.

 

Większość narzeka na rzeczy ktore sa do naprawy patchem, niema nic co by bylo "game-braking" no moze oprócz niskiego zycia.

 

BTW oglądając wczoraj streama z PC koleś mówił ze gral na ps3 i mozna podlaczyc klawe i myszke do USB (say wut?) , ktos potwierdzi ?

Odnośnik do komentarza

 

BTW oglądając wczoraj streama z PC koleś mówił ze gral na ps3 i mozna podlaczyc klawe i myszke do USB (say wut?) , ktos potwierdzi ?

o (pipi)!

to by byla najlepsza wiadomosc odkad kupilem ps3 i zaczalem grac w fpp na konsoli!

do dziś caly czas sie dziwiłem dlaczego gry na ps3 nie wykorzystują myszki mimo że nawet niektore gierki na ps2 mialy taką opcje

 

gdyby to sie potwierdzilo to byl bym mega szczesliwy, co rpawda juz calkiem niezle ogarniam pada, ale mimo wszystko precyzja myszki jest wieksza

Odnośnik do komentarza

Jesli tak bedzie jak mowisz, a wydaje mi sie to jedyna rozsądną opcja, to takie serwery beda raczej w wiekszosci pustawe. Mimo ze precyzja jest wiadomo lepsza to nie widze tej masy ludzi, ktorzy nagle zaczynają podlączac swoje myszki i klawierki zastpując pady.

 

Z czystej ciekawosci- duzo osob szarpalo na k+m w ut3?

 

Odnośnik do komentarza

Jesli tak bedzie jak mowisz, a wydaje mi sie to jedyna rozsądną opcja, to takie serwery beda raczej w wiekszosci pustawe. Mimo ze precyzja jest wiadomo lepsza to nie widze tej masy ludzi, ktorzy nagle zaczynają podlączac swoje myszki i klawierki zastpując pady.

 

Z czystej ciekawosci- duzo osob szarpalo na k+m w ut3?

sporo ale w sumie ludzi grających myszą którzy cokolwiek sobą prezentowali spotkałem może kilku, nigdy nie miałem większego problemu żeby sobie poradzić z kimś kto gra myszą a wszystkie lepsze klany grały tylko na padach. Tyle że ze snajperki i shock rifle'a myszkowcy mieli dużą przewage i tak by było też w BFie, snajperzy na myszach by kosili.

 

Mam nadzieje jednak że to tylko jakaś nieprawdziwa plota :)

Odnośnik do komentarza

Jesli tak bedzie jak mowisz, a wydaje mi sie to jedyna rozsądną opcja, to takie serwery beda raczej w wiekszosci pustawe. Mimo ze precyzja jest wiadomo lepsza to nie widze tej masy ludzi, ktorzy nagle zaczynają podlączac swoje myszki i klawierki zastpując pady.

 

Z czystej ciekawosci- duzo osob szarpalo na k+m w ut3?

sporo ale w sumie ludzi grających myszą którzy cokolwiek sobą prezentowali spotkałem może kilku, nigdy nie miałem większego problemu żeby sobie poradzić z kimś kto gra myszą a wszystkie lepsze klany grały tylko na padach. Tyle że ze snajperki i shock rifle'a myszkowcy mieli dużą przewage i tak by było też w BFie, snajperzy na myszach by kosili.

 

Mam nadzieje jednak że to tylko jakaś nieprawdziwa plota :)

mysza i klawiatura nie działa, przed chwilą sprawdzałem:)

Odnośnik do komentarza

Trzecia jest taka ze na mapach bez pojazdow, powinno byc mniej rpg. Bo sa 4 strzaly i ludzie wala na oslep po infanterii. Co prawda Admini na PC mogą kickowac jak w BC2 ale wygodniejszy byl by limit na niektorych mapach/trybach bo na konsolach nikt nikogo z serwera nie kicknie.

Chodzi o to, że są 4 rakiety w inv?

wg mnie strzelanie z RPG to sama przyjemność. Jak w BC2 nie moglem znieść ludzi co biegali z CG tak tutaj, na tej jednej mapie, rpg sprawdza się znakomicie. Przy wyjściu z metra (sklepy) albo w maszynowni taka rakieta może ladnie przerzedzić szeregii posunąć grę do przodu.

Odnośnik do komentarza

oj trzeba sie szykowac na patch i to mocarny z pare giga :D

z ciekawszych bledów ktore sa w becie:

Postac jak czolga sie to czesto jest pod plansza i takiej osoby nie widac.

analogicznie jak kuca wystaje mu tylko glowa

 

po tym jak ktos Cie podniesie czesto zdarza sie ze nie mozesz strzelac nic. Dziala tylko kosa

czesto odbindowuja sie klawisze np przestaje dzialac zoom po smierci jest ok.

Ekran czasami robi sie rozowy lub niebieski.

Czasamni na ekranie pokazuje sie bialy prostokat, ktory zaslania obraz :D

 

Info dla Litwina i reszty.

Mozna sie stesknic za nozem z bc2. Jak sie centralnie nie stoi obok/nad gosciem to nozem chybia :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...