Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz na początku odblokowalem shotguna. Według battlelog jest to broń dla wszystkich klas a tymczasem mogę go wybrać tylko jako support. U Was tez tak jest?

 

Przegladnalem battlelog i muszę przyznać ze naprawdę sporo tego jest. Mogliby dodać jeszcze grafiki na fora aby się chwalić jacy jesteśmy najlepsi i jakie mamy wielkie e-penisy

Odnośnik do komentarza

Przecież to dwa kompletnie różne multi, raczej ciężko określić które jest lepsze bo i jedno i drugie ma rzesze zwolenników, z tym że Battlefield kładzie ogromny nacisk na wspaniały feeling pola walki. Gearsy pewnie też wciągają ale to tylko wyrzynka, BF3 oferuje doznania bliskie realnemu polu walki, jeśli tylko będziemy się zachowywać jak w prawdziwej wojnie a nie jak w bajkowym pod tym względem CoD, które z wojny czyni po prostu fun. BF3 oferuje realizm i jednocześnie satysfakcję z gry.

Odnośnik do komentarza
Czwarty dzień z betą i emocji zero, a zapuszczę Gearsy3 to aż siadam na samym końcu kanapy :unknown:

 

No i to jest właśnie piękno swiata gier - jeden woli gearsy inny bf3 a jeszcze inny i to i to. Cieszymy się Twoim szczęściem, pytanie tylko po co nam ta wiedza :)

Hola hola a czy ktoś powiedział że nie uwielbia BF ? Tylko jak narazie szału nie wywołał na mnie

Odnośnik do komentarza

A czy musi go wywoływać? Moje pierwsze zetknięcie z nim też nie należało do jakichś objawień w grach, jednak wystarczy pograć trochę i BF3 naprawdę wkręca, poza tym ktoś wcześniej słusznie wspomniał, że BF3 na tym etapie jest porównywany do BC2, które doczekało się niejednej łatki (ostatnio chciałem pograć online to musiałem pobrać patch ważący ponad 170mb).

 

Będzie to prawdopodobnie najlepszy FPS-owy mullti tej generacji (Halo nie liczę).

Odnośnik do komentarza

A czy musi go wywoływać? Moje pierwsze zetknięcie z nim też nie należało do jakichś objawień w grach, jednak wystarczy pograć trochę i BF3 naprawdę wkręca, poza tym ktoś wcześniej słusznie wspomniał, że BF3 na tym etapie jest porównywany do BC2, które doczekało się niejednej łatki (ostatnio chciałem pograć online to musiałem pobrać patch ważący ponad 170mb).

 

Będzie to prawdopodobnie najlepszy FPS-owy mullti tej generacji (Halo nie liczę).

 

Musssi ! Bo skoro ma mnie zachęcic do zakupu to musi mnie do niego przekonac a nie karmić tylko wygłodniałe oczy trailerami HD z peceta.W becie smęty, czekam na migi i pojazdy.Ma byc jeszcze w becie jakaś mapa ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Zauwazylem, ze ludziki nieobeznane w temacie robia nawiecej szumu (ile sie tu was nagle namnozylo!). Patrze na sygne, 30hrs na liczniku z BFBC2, grube posty jaka to beta jest choojowa oraz intensywne porownywanie oprawy do Uncharted, Crysis czy Killzone. :whistling:

Ja akurat mam za soba spędzone ponad 500 h z BC2 i niestety mam wygórowane wymagania :blum1:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ja tylko jestem ciekaw jak wrzask na forum się pojawi,jak np. tydzień po premierze BF3 będzie na store :P

maly.

watpie aby w psstore dawali te dodatki z preorderów, ktore trzeba bedzie dokupic.

I gra w pudelku wyglada o wiele ladniej, szczegolnia jak sie ma cala seria Bf'a ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko jestem ciekaw jak wrzask na forum się pojawi,jak np. tydzień po premierze BF3 będzie na store :P

maly.

watpie aby w psstore dawali te dodatki z preorderów, ktore trzeba bedzie dokupic.

I gra w pudelku wyglada o wiele ladniej, szczegolnia jak sie ma cala seria Bf'a ;)

 

Właśnie niech dumnie eksponuję się na półce. Powiem wam jedno żałuję że sprzedałem BC2 bo wróciłbym do gry.

Najbardziej mnie martwi że pogram parę meczy i wyłączam betę, w bc2 becie tego nie było mogłem grać co dziennie wiele godzin... WTF ?

Odnośnik do komentarza

Szanowna moderacjo ! (nie, nie do Ciebie @stona)

 

Czy jest gdzieś tam pomysł zrobienia działu Battlefield na wzór serii Killzone3? Pytam bo wyglada na to, ze sporo ludzi będzie grać i może będzie wreszcie konkretne wsparcie dla klanow. Do tego dobrze zrobiony battlelog z możliwością robienia zespołów, komentowania itp.

 

W związku z tym może się uda rozkręcić trochę formowa brać, zrobić jakieś małe turnieje lub wspólna napazanke 4fun. Podobne aktywności robiliśmy przy KZ2 i to było super. Pojawi się pewnie potrzeba pisania nowych tematów a jeden temat w dziale online może nie wystarczyć. Z reszta jak zaczną się komentarze o trybie online, do tego chęć wspólnego grania, zaproszenia do klanow czy zespołów przemieszaja się z komentarzami o mapach i będzie burdel jak przy BC2.

 

Nie wiem czy to dużo pracy, ale napewno tworzenie nowych tematów by pomogło w utrzymaniu porządku

 

EDIT: jak biegać z wyciagnietym nożem ?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Hmm wygląda na to że w grze są "prestże". Kumpel widzial kolesia z 23 lvl a zupełnie innym znaczkiem rangi. Narazie DICE nic nie potwierdzilo.

 

A tak wogóle to mało kto wie że można zmieniać tryby strzelania broni albo że można wyciągnąć nóż i z nim biegać.

 

CO do biegania z nożem to strzałka chyba w lewo ? a zmiana trybu strzelania to widać jaka jest po prawej stronie ale nie wiedziałem którym się to zmienia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...