Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

ps. dziękuję szanownej moderacji za nowe podforum o nazwie Battlefield. Będzie czytelniej

 

Prosze bardzo. W sumie to naprowadziles mnie na ten pomysl. Chwila gmerania w panelu i gotowe. Chcialem jeszcze dodac dedykowany skin dla tego podforum (jest taka opcja, aby dla danego dzialu ustawic domyslny skin). Dedykowany bo w grafice BF3 ale.. jest platny. Wiec jak ktos chce to niech lobbuje u Pereza aby nowy wydawca wyciagnal 15$ na taka w sumie (pipi)ke.

 

Aha.. pozostaje jeszcze opis dzialu ale.. nic mi do glowy nie przychodzilo.

 

W dziale ps3 jest tylko odnosnik. Przenosi do dzialu BF.

Odnośnik do komentarza

. Chcialem jeszcze dodac dedykowany skin dla tego podforum (jest taka opcja, aby dla danego dzialu ustawic domyslny skin). Dedykowany bo w grafice BF3 ale.. jest platny. Wiec jak ktos chce to niech lobbuje u Pereza aby nowy wydawca wyciagnal 15$ na taka w sumie (pipi)ke.

 

 

a moze samemu mozna by zrobic cos takiego? tzn pewnie to glownei tło sie zmienia? czy całosc?

jesli takie opcje sa dostepne to ja postuluje zeby zmienic skin w grupowcu monster huntera, moge go sam zrobic jesli sie dowiem jak ;p

Odnośnik do komentarza

ok a mam pytanie z tym że to troche offtop ale sorki za to z góry.Czy to dotyczy tylko graczy ps3 bo jest w temacie ps3? Ja mam zamiar grać na x360 i też chetnie szukam kogoś kto bedzie grał na premiere

 

nie mam pojęcia jak to ułoży moderacja - ich decyzja. może spróbuj założyć temat o BF3 tutaj:

http://www.psxextrem...rum/185-online/

 

 

Mi na Battlelogu pokazuje staty sprzed 2 dni... a miałem już 13 lvl...

 

o faktycznie - jestem 50 killi plecy. nie no proszę tylko nie to, ja wszystko przeżyję, ale nie to, że 3 dni grania idą w d.upę. mnie nabijanie różnych medali i killi cieszy, więc lipne statsy to dla mnie spory problem. oby w fullu nie było problemów

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

ok a mam pytanie z tym że to troche offtop ale sorki za to z góry.Czy to dotyczy tylko graczy ps3 bo jest w temacie ps3? Ja mam zamiar grać na x360 i też chetnie szukam kogoś kto bedzie grał na premiere

 

nie mam pojęcia jak to ułoży moderacja - ich decyzja. może spróbuj założyć temat o BF3 tutaj:

http://www.psxextrem...rum/185-online/

 

 

Mi na Battlelogu pokazuje staty sprzed 2 dni... a miałem już 13 lvl...

 

o faktycznie - jestem 50 killi plecy. nie no proszę tylko nie to, ja wszystko przeżyję, ale nie to, że 3 dni grania idą w d.upę. mnie nabijanie różnych medali i killi cieszy, więc lipne statsy to dla mnie spory problem. oby w fullu nie było problemów

Coś im się zepsuło, ten celownik termowizyjny do m248 odblokowałe wczoraj, a według battle loga brakuje mi do niego 6 killi...
Odnośnik do komentarza

Kolejne rozmowy z ważną osobą z DICE

 

In a new interview with the official PlayStation Blog, DICE producer Patrick Liu spoke about the PlayStation 3 version of Battlefield 3, and how the team at DICE are handling the game. Liu said that, with Frostbite 2.0, DICE is pushing the PlayStation 3 hardware “big time”.

“We’re pushing the hardware big-time. Of course, we have a performance budget that we have to hit. Everything counts into that: the scale costs performance, destruction, animation, special effects…those are all the things we cram in there. I feel really good about where we ended up with on the PS3.”

Odnośnik do komentarza

Kolejne rozmowy z ważną osobą z DICE

 

In a new interview with the official PlayStation Blog, DICE producer Patrick Liu spoke about the PlayStation 3 version of Battlefield 3, and how the team at DICE are handling the game. Liu said that, with Frostbite 2.0, DICE is pushing the PlayStation 3 hardware “big time”.

“We’re pushing the hardware big-time
. Of course, we have a performance budget that we have to hit. Everything counts into that: the scale costs performance, destruction, animation, special effects…those are all the things we cram in there. I feel really good about where we ended up with on the PS3.”

 

To jest zdanie kluczowe. Chca wycisnac z maszynki, co sie da. Beta tego nie potwierdza (dla mnie to troche lepszy poziom bc2- w kwesti technicznych), no ale to podobno stary kod. Zobaczymy w finalnej wersji.

 

we have a performance budget that we have to hit

 

 

Kazdy developer ma taki "ustalony budzet" (w tym kontekscie nie chodzi o kase). Pytanie tylko, jak wysoko chca uderzyc? Jesli o mnie chodzi, to jak walna lepsze tekstury (podloze, krzaki, kamienice, schody etc) na wiekoszosci obiektow oraz wyeliminuja tearing, to bedzie wypas. Ni i swiatlo. Mysalem, ze bedzie lepsze :(

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

ej o co tu (pipi)a mać chodzi. mam jak byk 37 killi z AK47

http://battlelog.bat.../180782105/ps3/

 

no przecież nim grałem do cholery.

 

wchodzę teraz w grę i nie mam tego sprzęta do wyboru w ogóle - tylko (pipi) M16 i shotgun. wtf?????

 

edit: ale ubaw. po obu stronach konfliktu mam kałacha i jeszcze zabrali mi optykę :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

jedyne co mi pozostało,to zostawianie radio na tyłach i nabijanie ratio.

 

radio(resp point) = recon tak? szkoda, bo to jedyna klasa którą naprawdę szczerze nie chce mi się grać

 

ciekawie - pierwsza gwiazdka za broń to dopiero 100 killi (w BC to chyba było 25). każda gwiazdka to nowy gadżet do broni.

 

eh a mój ukochany abakan to dopiero za 300k assault points... (nota bene nigdzie w battlelog nie widzę jak sprawdzić ile mam punktów konkretnej klasy - są wykresy progresu, czyli na oko gdzie jestem, ale nie widzę dokładnych punktów)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ja tylko jestem ciekaw jak wrzask na forum się pojawi,jak np. tydzień po premierze BF3 będzie na store :P

maly.

watpie aby w psstore dawali te dodatki z preorderów, ktore trzeba bedzie dokupic.

I gra w pudelku wyglada o wiele ladniej, szczegolnia jak sie ma cala seria Bf'a ;)

 

Właśnie niech dumnie eksponuję się na półce. Powiem wam jedno żałuję że sprzedałem BC2 bo wróciłbym do gry.

Najbardziej mnie martwi że pogram parę meczy i wyłączam betę, w bc2 becie tego nie było mogłem grać co dziennie wiele godzin... WTF ?

 

Mam podobnie też sprzedałem i też mogłem młócić BC2 codziennie.A tutaj jest różnie ale wczorajsza rozgrywka z fumflami zmieniła znacznie do niej podejście

Odnośnik do komentarza
w usa nic się nie zmienia choć dziwi fakt tak niskiej oceny BF3. Nie lubią tam Szwedów

To nie dowodzi, że Amerykanie nie lubią Szwedów, tylko że BF3 cholernie zawiodło oczekiwania. Mówiłem, że tak będzie, to i tak każdy wyjeżdżał z Acti srającym po gaciach. Na chwilą obecną, to paryska mapka z MW3 wygląda lepiej, niż ta sama lokacja w becie BF3 - przynajmniej nie ma rozpaćkanych tekstur i aliasingu o który można sobie oko wybić.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurcze a ja mam wręcz odwrotne wrażenia. Paryż z MW3 wygląda jak z innej epoki... bardzo sterylnie (nie to co w B3 gdzie ściany się walą, jest dym, kurz i śmieci latają). Ogólnie moje wrażenia po becie B3 są bardzo pozytywne. Grafika mnie zadowala, do małej ilości hp jakoś się przyzwyczaiłem i ogólnie wypas. Szczególnie spodobało mi sie kombinowanie z ulepszeniem broni (masa kombinacji) i samo czołganie się też jest git, nawet z kamperami jakoś idze sobie poradzić...

Odnośnik do komentarza

Mnie wkurzają że RPG taki mały damage robi w otoczeniu.Mnie wkurza już trochę gra reconem,bo nikt z drużyny nie chce poitów rozstawiać,a zaczynać za każdym razem z bazy jest bez sensu.Walduś tutaj są konkretne liczny do klas:

 

 

http://battlelog.bat...it/soldier/4/1/

 

 

A tutaj masz rozpisane co się odblokowuje w kolejności:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Litwin_PL/weapons/179749130/ps3/

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

 

Walduś tutaj są konkretne liczny do klas:

http://battlelog.bat...it/soldier/4/1/

 

@Litwin - ale to by oznaczało, że mam 152 punkty Assaultem, którym gram najwięcej a przeciez odblokowałem broń która się odblokowuje powyżej 10000...na oko po tych wykresach mam assaultem jakies 30 parę tysięcy. tylko pytanie ile dokładnie :-)

 

 

czy ktoś z Was znalazł gdzieś ile będzie jakiś gwiazdek za bronie (srebra, platyny, ile killi jakie gwiazdki po kolei) oraz ile jest service stars za granie poszczególną klasą? to nam pokaże ile godzin będzie potrzebne na oko na osiągnięcie max poziomu

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...