Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Wbicie kosy reckon'owi, ktory kampi za swoim m-com'em daje piekielna satysfakcje (czuje, ze po takie akcji koles zmieni klase na inna) :yahoo: W ogole kosy sa piekne, tylko brakuje im tego dzwieku "ciach" jak w BFBC2.

 

Czy w becie nasz zolnierzyk sie meczy, czy mamy bug w postaci nie dzialajacego (tymczasowo) sprintu?. Czesto biegne, zatrzymuje sie, potem znowu odpalam bieg... i lipa, spaceruje (spuchl czy co?).

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj właśnie dojechałem tam(people who think they can snipe) wkurzającego mnie kolesia :P Zabijał mnie i za każdym razem robił pompowanie,wiec zakończyło się blachowaniem :P W kosach jestem 33,coś czuję ze są zbyt trudne i ludzie ich nie wbijają.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

uzywal ktos granatnika assaulta? wlasnie go odblokowalem, i nie dosc ze zajmuyje slot apteczki to jeszcze dupy nie urywa ;p wydaje sie dosyc sredni

podobno jak sie zabije nim 20 ludzi to sie odblokowują granaty dymne, mimo ze w grze i na battlelogu nie ma on unlocków, ktos juz ma te granaty? na jakiej zasadzie sie je włacza? tzn wybiera w menu zamiast zwyklych? czy mozne zmienia sie je tak jak sie zmienia tryby broni (strzałką)?

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie, że jeszcze z 1-2 miesiące od premiery banda debili bedzie uczyła się podstaw, które wszędzie i kazdy pisze, a niesamowicie denerwują ludzi z którymi sie gra.

Czyli między innymi

- brak spotowania

- nie wyłączanie latarki/lasera

- nie rzucanie apteczek / ammo

- nie wskrzeszanie

- nie rozkładanie Mobile Spawnów

- podkradanie pojazdów podczas ich naprawy

 

To tylko czubek góry lodowej, bo w BFie duzo czasu spędzam na wkurzaniu się na teammates. W BC2 jakos se ludzie po jakims czasie wyrobili, ale czy to taki problem rzucic ammo lub zrobic cos innego niz strzelanie a pomoze wszystkim?

Odnośnik do komentarza

 

haha, Serdżu - właśnie to samo pisałem teraz!!!

 

Widać, że to open beta i że każdy za darmochę może w to pograć. Ja gram Supportem i ciąglę cierpnię na brak amunicji w metrze (na zewnątrz szybko ginę :D) idę, widze leży dwóch kolesi co mogą rzucić ammo i nikt się nie pofatyguje.

 

@walek - ja Select wciskam jak np. zczaję się gdzieś na chwilkę. mam np. broń krótką, więc wiem że nie sięgnę ale zawsze zaspotuję.

 

I jeszcze jedna kwestia: nie spodziewałem się, że to powiem, ale wkurza mnie to, że po kilku sekundach widać kamperów. Głównie dlatego, że nie po to idę z jednej flanki na drugą, na trzecią, na środek, na osiemnastą flankę, dołem, górą, drzewem, kiblem i ch.uj wie czym jeszcze, aby mnie zdjęci jak się zatrzymam na 10 sekund aby spotować wszystkich przeciwników. jak widze zadymę to kitram się na chwilę, dzięki czemu potem cały skłąd jest za mną w 3 sekundy a tymczasem pewnie świecę się jak psu jajca.

Odnośnik do komentarza

Na szczescie oprawa dzwiekowa nie bedzie sie roznila od wersji PeCetowej (chyba). Nie wiem co jest, ale ja mam wiekszosc glosow stlumionych... kurcze nie wiem co jest?

 

Spotujecie na mapce? Ja rzadko kiedy, szkoda cennego czasu na wciskanie selectu. :)

 

Jeśli się nie mylę jeśli dostatecznie długo trzymasz na kimś celownik to koleś jest spotowany automatycznie. Przynajmniej tak mi się wydaje bo nieraz dostałem asystę za spota a na 100% żadnego nie robiłem.

 

Najgorsi są supporci - zero paczek z amunicją (nie rzucają bo zanim im się skończy ammo giną), ogień zaporowy nie istnieje (a są za to dodatkowe punkty!), leżą po krzakach i bawią się w snajperów... To co mi się podoba to punktacja za team work - dodatkowe punkty za ogień zaporowy, za osłanianie tyłów, za spotowanie - dosłownie za wszystko. A już mnie rozwaliło jak miałem 10 killi i 5000 punktów na leaderboardsie i byłem pierwszy na serwie :D.

 

Podobno beta to stary build i sporo rzeczy wygląda lepiej w obecnej wersji, fajnie gdyby okazało się to prawdą, bo chyba się skusze.

Odnośnik do komentarza

pisolety rzeczywiscie bardzo szybko zabijają, nie tylko przez lagi, ze 3 kulki chyba wustarczą , ostatnio gralem duzo assaultem i wielokrotnie skonczyla mi sie amunicja w karabinie (oczywiscie zaden suport nie pofatygowal dupy nawet jak stalem obok) i musialem biegaz z pistoletem, to calkiem skutecznie sie z niego zabija, trzxeba miec tylko pol sekundy przewagi , bo jednak serie z karabinu trudno wyprzedzic

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zestawionko celowników. Nie widział ktoś podobnego zestawienia samych podstawowych celowników.

 

Widać, że to open beta i że każdy za darmochę może w to pograć. Ja gram Supportem i ciąglę cierpnię na brak amunicji w metrze (na zewnątrz szybko ginę :D) idę, widze leży dwóch kolesi co mogą rzucić ammo i nikt się nie pofatyguje.

Kozbinio, o ile pamięć mnie nie myli, to grając supportem sam możesz sobie rzucać amunicję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...