Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, co do wspomnianych wcześniej claymor'ów mogą być utrapieniem. Pamiętam jak w Delta Force eXtreme był to obowiązek dla camper'ów. Widzisz kampę, podbiegasz a nagle je.b i nie dość że nadal campi gdzie campił, to zbiera kill'a.

 

 

Tak było w BF2 :D Z tym że wtedy się szło z medykiem, ktoś wbiegał na jana na kleja, med podnosił i po akcji.

Inna opcja to rzut granatem w kampera i olanie kleja , niech sobie stoi :)

Odnośnik do komentarza

Na blogu jest napisane, ze usuneli dla open bety bug zwiazany z zapadaniem sie pod ziemie. I sprint naprawili. (full lista w linku)

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/10/06/246-dfj-246-dfj.aspx

 

5. Issues with terrain stability and “falling into the map” on Operation Métro

This has been fixed for the beta via a server side update.

 

7. A bug that sometimes keeps some players from being able to sprint

This has been fixed for the launch of the retail game.

Odnośnik do komentarza

Peter Bach na gameplay'u z PS3 mowi, ze squad leader moze wydawac rozkazy. Cos w rodzaju OctoCamo? Bo nie sadze, zeby headset dzialal tylko dla dowodcy druzyny. :)

W becie jest tak, że jak jesteś leaderem to możesz selectem zaznaczać mcomy (w ataku i w obronie). Jak członkowie drużyny robią coś pożytecznego przy tym mcomie to jako leader dostajesz 20 punktów za "orders followed". Pewnie członkowie drużyny też dostają, nie wiem, bo żaden mój leader nie był na tyle kumaty, aby zaznaczać.

Podobnie będzie pewnie z flagami w cq.

 

edit: W filmach czołg ma 3 miejsca, ciekawe co będzie robił ten trzeci pasażer. Druga sprawa - pojazdy będą miały sprint :)

Edytowane przez oTOMo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

edit: W filmach czołg ma 3 miejsca, ciekawe co będzie robił ten trzeci pasażer. Druga sprawa - pojazdy będą miały sprint :)

wspominali że w czołgu bedzie meijsce dla dowódcy , nie wiem czy to może byc tylko lider czy kotokolwiek kto jako trzeci wsiądzie, ale mowili ze dowdca ani nie kieruje anie nie obsługuje działa, tylko pełni inną funkcje dodająca wiele korzysci, ale nie zdradzili co dokladnie robi

Odnośnik do komentarza

heh, upodobałem sobie pływanie bokiem. mało ludzi to robi, więc z reguły na spokojnie mogę po cichu dostać się na tyły atakujących i kosić z kałacha (nie lubię noża). więc tradycyjnie ładuję się do wody płynę środkiem a tu zdziwko bo z drugiej strony też płynie koleś. i tak zaczęły się wyścigi pływackie kto pierwszy na brzeg i wyjmie broń. :D

 

ogólnie szkoda, że beta zbiegła się z moimi wyjazdami w Polskę i synem bo okrutnie mam mało czasu na granie.

ale liczę, że na premierę będzie czas

Odnośnik do komentarza

PS3 też pewnie dostanie te lepsze tekstury, bo niby czemu nie.

 

Tutaj porównanie z X360, jak dla mnie to samo tylko na PS3 trochę jaśniej i tyle:

http://www.lensoftru...-beta-analysis/

 

Wersja na PS3 ma lepsze tekstury na pukawkach.

 

Nie bardzo rozumiem co ma oznaczać, że będzie można doinstalować sobie lepsze tekstury... Albo lepszy framerate albo lepsze tekstury? Bo nie wyobrażam sobie doinstalowywania czegokolwiek na konsoli.

Odnośnik do komentarza

PS3 też pewnie dostanie te lepsze tekstury, bo niby czemu nie.

 

Tutaj porównanie z X360, jak dla mnie to samo tylko na PS3 trochę jaśniej i tyle:

http://www.lensoftru...-beta-analysis/

 

Wersja na PS3 ma lepsze tekstury na pukawkach.

 

Nie bardzo rozumiem co ma oznaczać, że będzie można doinstalować sobie lepsze tekstury... Albo lepszy framerate albo lepsze tekstury? Bo nie wyobrażam sobie doinstalowywania czegokolwiek na konsoli.

Może DVD nie wyrabia i przez to ten kto zainstaluje będzie mógł cieszyć się lepszymi teksturami? Nie rozumiem tej logiki. Pewnie nie wspominają też o tym gdyż po prostu będzie instalka na PS3 tak jak większość gier ma.

 

ED.:

Zagwozdka rozwiązana:

http://uk.xbox360.ign.com/articles/119/1198976p1.html

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

ED.:

Zagwozdka rozwiązana:

http://uk.xbox360.ig.../1198976p1.html

 

fajny pierwszy komentarz:

"For MW3 you can just reuse the Black Ops file if you have it installed." :D

 

ciekaw jestem czy instalka będzie obowiązkowa, czy też będzie trzeba wejść gdzieś w opcje żeby ją odnaleźć

Odnośnik do komentarza

PS3 też pewnie dostanie te lepsze tekstury, bo niby czemu nie.

 

Tutaj porównanie z X360, jak dla mnie to samo tylko na PS3 trochę jaśniej i tyle:

http://www.lensoftru...-beta-analysis/

 

Wersja na PS3 ma lepsze tekstury na pukawkach.

 

Nie bardzo rozumiem co ma oznaczać, że będzie można doinstalować sobie lepsze tekstury... Albo lepszy framerate albo lepsze tekstury? Bo nie wyobrażam sobie doinstalowywania czegokolwiek na konsoli.

 

Odczyt danych z dysku jest szybszy aniżeli z płyty, czego tu nie rozumieć? Gra na obojętnie jakich texturach ma działać tak samo więc framerate identyczny.

Odnośnik do komentarza

Odczyt danych z dysku jest szybszy aniżeli z płyty, czego tu nie rozumieć? Gra na obojętnie jakich texturach ma działać tak samo więc framerate identyczny.

 

Jedno co wiem to to, że w branży gier elektronicznych ludzie kłamią więcej niż politycy. Wiem jak to działa, ale nie rozumiem jak oni to sobie wyobrażają. Teraz poważnie się zastanawiam czy nie wstrzymać się do premiery z zakupem, bo czuje tu jakiś podstęp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...