Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły twojego zamówienia:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 24.10.2011
:yahoo:

EDIT

Wszystkim innym też życzę zobaczyć dziś taką informację

 

Farciarz :P

Ja cały czas czekam.

 

Swoją drogą, to są gdzieś gameplay-e z Caspiana na konsolach?

 

 

 

 

No to sobie koleś polatał... Kurna niech takie cielaki się nie zabierają za filmiki, ja chcę widzieć ile trzeba w pojazdy wpakować by się ich pozbyć itp.

Odnośnik do komentarza

Jutro i pojutrze mam wolne :D. Muszę tylko dziewczynie znaleźć zajęcie ;).

 

problem bedzie jak sie okaże że jutro bedzie działał tylko single bo servery i online passy zadziałają dopiero w dniu europejskiej premiery :confused:

 

 

To jak kolesie grają w multi na konsolach i wrzucają filmiki na YT? Zresztą nawet jeśli zawsze można klepną singla w ramach tutorialu :D.

EDIT: Serwery Battleloga działają tylko nie wpuszczają zwykłych śmiertelników.

 

No to sobie koleś polatał... Kurna niech takie cielaki się nie zabierają za filmiki, ja chcę widzieć ile trzeba w pojazdy wpakować by się ich pozbyć itp.

 

 

Takie rzeczy to po premierze. Jedyne co wiem to czołg musi dostać 4x z frontala albo 1-2x od tylca z granatnika/czołgu.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze niektorzy zagraja juz jutro, ja niestety zlozylem preorder (niewazne gdzie, nie chce robic antyreklamy) po 10.10.11 i jak dzisiaj sie dowiedzialem to jak dobrze pojdzie to swoja kopie dostane w piatek, co prawda skladajac zamowienie widzialem date wydania jako 27.10 i od tego czasu liczyli wysylke... ale mialem nadzieje, ze jak wszyscy z listy ktora przedstawil Fenix (lista sklepow) wszyscy otrzymaja egzemplarze w jednym czasie i wysylka bedzie jak najszybsza, ale coz... najgorsze jest tez to, ze nie maja pojecia w jakiej postaci bedzie DLC czy w pudelku czy doslane mailem zostanie.

Odnośnik do komentarza

Jutro i pojutrze mam wolne :D. Muszę tylko dziewczynie znaleźć zajęcie ;).

problem bedzie jak sie okaże że jutro bedzie działał tylko single bo servery i online passy zadziałają dopiero w dniu europejskiej premiery :confused:

 

To jak kolesie grają w multi na konsolach i wrzucają filmiki na YT? Zresztą nawet jeśli zawsze można klepną singla w ramach tutorialu :D.

EDIT: Serwery Battleloga działają tylko nie wpuszczają zwykłych śmiertelników.

 

No to sobie koleś polatał... Kurna niech takie cielaki się nie zabierają za filmiki, ja chcę widzieć ile trzeba w pojazdy wpakować by się ich pozbyć itp.

 

Takie rzeczy to po premierze. Jedyne co wiem to czołg musi dostać 4x z frontala albo 1-2x od tylca z granatnika/czołgu.

Dobrze że jest różnica że jak walisz z przodu to 4 a jak z tyłu to 2,bo w BC2 to większej różnicy nie robiło.

Odnośnik do komentarza

Dobrze że jest różnica że jak walisz z przodu to 4 a jak z tyłu to 2,bo w BC2 to większej różnicy nie robiło.

robiło robiło, często z przodu prawie nie bylo efektu (ze 20% albo mniej) , z tyłu za to ponad połowe zycia potrafilo zabrac

Uav w silnik niszczyl czolg 1 pociskiem

w bok lub w przód minimum 2 pociski

Odnośnik do komentarza

Oceny:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

można już logować się na battleloga i tworzyć plutony?

 

pytam bo pojawia mi się info "Your account is not allowed to login" biorę "Forgot password?" bo może głupi jestem,oczywiście bez problemu konto odzyskuję,zmieniam hasło,loguje się na Origin,mam swój profil,pokazuje w jakie gry grałem itd itd,no ale na battleloga zalogować się nie mogę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...