Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

co do tego filmiku z metra (multi) powyzej - zobaczcie ze w niektorych miejscach sa beznadziejne tekstury, np na poczatku autobus, zaraz po wejsciu do metra po prawej stronie na scianie plakat z komórką to same pixele, worki z piaskiem przy fladze praktycznie nie mają tekstur tylko niby cienie, a w okolocy 3:34 nawet broń przyłożona do oka ma jakies rozmazy, to nawet w bacie takich rzeczy nie widziałem (chyba że sie oglądało coś z daleka przez lunete snajperki)

 

hmmmm

 

Filmik jest z X360. Możliwe, że tekstury nie są zainstalowane albo nie zmieniło się nic od bety czyli wersja X360 to najsłabsze ogniowo albo tekstury HD dotyczą podłoża i "ścian" albo (:D) tylko broni, postaci i pojazdów. Gdybać można cały dzień ;)

Odnośnik do komentarza

chyba dosłownie "bez zainstalowanych textur" a nie tylko bez textur HD xD i chyba też bez zainstalowanych modeli postaci :D kurde jak to wygląda, jak BF2 :D

 

 

na szczescie na ps3 wszystko wyglada jak trzeba :D

Odnośnik do komentarza

http://www.gamezone....-graphics-to-pc

 

Mniej ruchome porównanie. Największa różnica jest na broni i braku drabinki :D. Widać, że brak tekstur HD wygląda gorzej niż beta, więc w ostatecznej wersji nie liczyłbym na jakiś drastyczny skok jakości - raczej kosmetyczną, aczkolwiek zauważalną poprawę.

 

Z wypowiedzi w sieci wynika, że kampania jest na ~7h. Największy plus to grafa i filmowe zagrywki, największe minusy to tragiczne AI i liczne QTE.

 

EDIT: Coś dla kolegi walek

ibakf8YfbP3KE.gif

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Ktoś pytał o limitki na gram.pl poproszono o wpłaty za grę i potwierdzenia do poniedziałku jak nie to będą zamówienia anulowane więc w ty jeszcze można upatrywać nadziei ;)

 

Na twiterze kampanie ktoś ocenił na 9,5/10 i tego się trzymam nie jakiś pismaków. Opinia graczy jest więcej warta ;)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

ale czego walek współczujesz ? Żebyś nie pisał ze jestem fanboyem bo jak paru z Was wie od dnia premiery europejskiej posiadam ps3 ( to już trzecia moja) i z tego co pamiętam to zazwyczaj multiplatformy wyglądały ciut lepiej na x360 taka niestety jest prawda.Nie ma co współczuć itd bo napewno posiadacze ps3 czy x360 będą się świetnie bawić w multi.Grałem na ps3 w parę gier :) korzystałem z usługi psn i jedynie czego można współczuć to właśnie ludziom którzy korzystają z całej infrastruktury Sony ale to oczywiście rozmowa nie na miejscu oby do wtorku :)

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...