Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Głupie pytanie: EA Online Pass jest przypisany do konta, czy konsoli? Coś mi się kojarzy, że do konta, ale proszę o odpowiedź.

 

Konsoli. Wszyscy użytkownicy mogą grać bez problemu.

ale na innej konsoli działa już tylko na koncie na którym został aktywowany

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze niektorzy zagraja juz jutro, ja niestety zlozylem preorder (niewazne gdzie, nie chce robic antyreklamy) po 10.10.11 i jak dzisiaj sie dowiedzialem to jak dobrze pojdzie to swoja kopie dostane w piatek, co prawda skladajac zamowienie widzialem date wydania jako 27.10 i od tego czasu liczyli wysylke... ale mialem nadzieje, ze jak wszyscy z listy ktora przedstawil Fenix (lista sklepow) wszyscy otrzymaja egzemplarze w jednym czasie i wysylka bedzie jak najszybsza, ale coz... najgorsze jest tez to, ze nie maja pojecia w jakiej postaci bedzie DLC czy w pudelku czy doslane mailem zostanie.

 

DLC we wszystkich sklepach jest w formie osobnych kodów. Limitowanka oprócz okładki i nadruku na płycie nie różni się niczym od zwykłej wersji.

 

A wiadomo czy bedzie mozna dokupic DLC, ktore sa w limitce w PSS?

 

Karkand jeszcze nie wyszedł i będzie do kupienia jako zwykłe DLC (nie będzie go na premierę nawet w limitkach). Spectact to tylko kolor camo, a nie inny wygląd munduru, bronie będą do odblokowania w grze (był cały raban kilka miesięcy temu o to), a dog tagi to już chyba najmniejsze zmartwienie.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

ok,nie doczytałem :)

 

liczę że sprzedawcy ze sklepu psx wejdą po 12 i napiszą jakieś wrażenia ;) przecież nie uwierzę że nikt kopii nie wziął sobie do domku i nie pyka teraz....

 

Nie mozna. Zreszta po 24tej to kazdy juz bedzie w objeciach Morfeusza. To byl ciezki dzien a jutro kolejny z tzw. "odbiorami osobistymi". Czas na rozrywke dopiero bedzie za jakis czas.

 

 

To żeby nie robić reklamy u mnie powiedzieli że DLC będą wysyłać jutro w postaci maila ;)

 

W naszym sklepie kody sa wydrukowane i przyczepione do specyfikacji (3 odrebne kody). Oprocz kodow jest tam jeszcze paragon fiskalny ewentualnie faktura VAT. Czyli w momencie gdy paczka dotrze bedziesz mial komplet. Aha.. w srodku macie jeszcze indywidualny kod do "przepustki sieciowej" (tak to opisali; kod bedzie tez dostepem do Powrotu do Karkand), opis jak dostac M1911 i informacja o wczesniejszym dostepie do Mass Effect 3.

Odnośnik do komentarza

http://translate.google.com/translate?sl=de&tl=en&js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.pcgames.de%2FBattlefield-3-PC-221396%2FNews%2FBattlefield-3-Frostbite-2-Engine-Test-Ultra-vs-Low-Die-Grafikeinstellungen-im-grossen-Vergleich-850714%2F

 

Ok tylko ja uważam, że różnica rozbija się o jakość cieni, SSAO, AA i nieco słabsze tekstury? Czyli na upartego konsole, aż tak tragicznie nie wypadają. Sądzę też, że konsolom udało się załapać na kilka efektów, których na low nie ma. No i ten BLUR na Ultra... Jeśli nie da się tego wyłączyć to nie wiem czy to ULTRA takie świetne jest...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Blur da się wyłączyć.

A do reszty posta nawet się nie ustosunkuję, bo żałością zalatuje to co tam wypisujesz ;)

No ale ważne że sam siebie potrafisz przekonać że PS3 ma jeszcze zapas mocy XD

 

Nie twierdzę, że ma zapasy mocy czy jest prawie to samo tylko, że nie ma takiej tragedii jak co niektórzy zwiastowali wersji konsolowej.

Odnośnik do komentarza

Widziałem recenzję wersji konsolowej i grafika była na plus a na minus jedynie słabe tekstury.Dużo ludzi porównuje ją do ślicznego Crysisa 2 więc o grafikę nie ma co się bać.Bardziej boję się 24 graczy na większych mapach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o single player to faktycznie pomiędzy konsolami a PC ULTRA aż takiej tragedii nie ma. Sorki za takie różnice wolę pograć z padem w łapie na sprzęcie za 1000zł :)

 

Wiem, że nie powinno się porównywać filmików z neta, ale w HD można obejrzeć i porównać ps3 i PC Ultra

 

http://www.youtube.com/watch?v=K8dEfA-ChIY

Edytowane przez rela2
Odnośnik do komentarza

Widziałem recenzję wersji konsolowej i grafika była na plus a na minus jedynie słabe tekstury.Dużo ludzi porównuje ją do ślicznego Crysisa 2 więc o grafikę nie ma co się bać.Bardziej boję się 24 graczy na większych mapach.

No wlasnie widzialem gameplay na Caspianie i Firestorm. Nie chce krakac, ale zabawa polegala glownie na znalezieniu wroga ("where is enemy!!??). Rozumie doskonale, ze CQ jest klasycznym, popularnym trybem w serii Battlefield, ale Rush koncetruje 24 graczy w dwoch punktach. To gwarantuje intensywna, efektowna rozwalke. Na duzych mapach CQ to jest nuda, zabawa w szukanego i niska zdobycz punktowa. Nie wiem po ci DCE zdecydowalo sie na tak duze mapy... zeby po prostu byly?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...