Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm........ Zastanawiać mnie zaczęła "wysokość" map w BF3. Te screeny odnośnie pory dnia prezentują dachy itp. Czy to zwiastun tego, że budynki z map multi będą miały więcej niż jedno piętro (np te na SaK)? Choć to pewnie widok miasta z kampanii od góry i tyle.

 

@Stona:

Ja bym się tak bardzo nie przejmował rozmiarami map w tej kwestii. Albo gra będzie ładnie Ci/nam chodzić albo nie - rozmiar mapy nie będzie miał pewnie wielkiego znaczenia. Pamiętasz jak było w BF2. Duża mapa (Gulf of Oman) była w miarę pustawa, a taki Karkand miał nasrane budyneczków - wszystko zbalansowane odpowiednio by gra hulała ;) Podejrzewam że teraz będzie podobnie.

 

 

 

 

 

(co nie zmienia faktu że mój portfel już nerwowo przełyka ślinę ze stresu jaki go czeka ;p)

Odnośnik do komentarza

na takie mapy konsole mają za mało ramu, coś czuje że będą naprawdę mocno okrojone

 

nowa generacja już się zaczyna, ale tylko na PC... mogliby w 2012 wydać nowe konsole, na PC nie lubię grać w strzelanki (w sumie to gram tylko w strategie i w WoW) a w nowego BF-da w takiej jakości chętnie bym zobaczył na moim HDTV

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ale mnie tak jakoś naszły dziś trochę pewne obawy,

 

Przypomniały mi się słowa DICE, że chcą aby multi w BF3 było wypadkową BF: BC2 oraz MoH.

MoH mi się nie podobał, bo czułem w nim zbyt wiele CoD'a. Ten feeling. Podejrzewam, że gracze BFowi się w miarę poznali i woleli zostać przy Bad Company 2, a pozostali wrócili do Modern Warfare 2/Black Ops.

 

Oby poszli w mix BF2 i BF: BC2 ;)

Odnośnik do komentarza

 

Battlefield 3 z systemem walki wręcz

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58010

 

[...]kontrolowany przez nas żołnierz wyposażony zostanie w umiejętności walki wręcz. Na jednym z pokazów DICE ujawniło odpowiedzialny za to system i o dziwo jest on całkiem rozbudowany. Gracze będą mogli uderzać którąkolwiek z rąk, wyprowadzać kontry oraz wykonywać rzuty przeciwnikami. Większości współczesnych FPS-ów oferuje jedynie proste ciosy nożem, więc tym bardziej cieszy fakt, że twórcy Battlefielda 3 postanowili być w tej kwestii bardziej ambitni niż konkurencja.

 

Ciekawe, ciekawe... zobaczymy jak się to sprawdzi, i czy w ogóle trafi do multi.

Odnośnik do komentarza

IMHO takie rozwiązanie można zastosować jeśli wyjdziemy z założenia że nóż jest osobną bronią. Wtedy mamy 2 akcje LPM i RPM [lewa prawa łapa] plus wariacje z np kucaniem [rzut]. Proste, nie wymaga dodatkowych klawiszy i jest bardziej realistyczne niż bieganie z kałachem i ciachanie oponenta 3 ręką z nożem :D

Odnośnik do komentarza

Taaaaaaa, teraz to już nie będzie Doktor Lubicz robiący ciach ciach, tylko (pipi)ony Jackie Jet Li Chan :P

 

 

Ja jestem obecnie sceptyczny trochę nastawiony do tego pomysłu. Wydaje mi się, że w multi nie ma zbytnio czasu na takie zabawy. Możliwe też że system ten zostanie zaimplementowany jedynie w singlu, a multi dostanie uproszczoną wersję.

Nigdy tez nie lubiłem, gdy atak melee i rzut granatem były jako "osobne bronie" na liście uzbrojenia (if you know what I mean). Lubie takie rozwiązanie jak ma BF: BC2.

 

 

 

Co to jest nóż balistyczny ? ;p To takie coś co tak śmiesznie szczela w CoD: Blak Ops?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...