Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się już samym dźwiękiem przy logu BF3 _excited__revamp_by_brokenboulevard.gif

 

@kazuja

 

Masz tutaj przedstawione jak będzie [?] wyglądał system walki wręcz. Lewy prawy guzik [tak jak mówiłem]. Zawsze to jakiś plus. FCK, to chyba jednak QTE ;/

No i będą szczury XD

Szczury + c4 = fun XDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Nie widzę tego systemu walki w multi tbh. Poza tym. O ile się nie mylę to nie da się przyczepić C4 do kogoś. Próbowałem z ako i przeleciał przez niego ładunek, niczym (pipi)zka, i upadł za nim :P

 

 

 

 

PS: logo BFa (ta muzyczka itp) zawsze wrzucały ciary na plecy - już od lat!

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

A w BF2 szuo :( Muszą to naprawić.

 

No zobaczymy czy w multi będzie ten system walki, czy też nie. Ja bym to przyjął, zważywszy że aktualnie przed nożem NIE MOŻNA się obronić.

 

Dziś grałem sobie chwilę softa [lol, wiem głupie to było], wywaliłem cały magazynek w kolesia, a ten sobie zwyczajnie podszedł i mi kosę założył. Fuuuuuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Przedstawiciele EA DICE poinformowali, że kolejny zwiastun trzeciego Battlefielda – a konkretnie dwie jego wersje – ujrzy światło dzienne, gdy liczba osób „lubiących” stronę gry na Facebooku przekroczy million. Na filmie zaprezentowana zostanie właściwa rozgrywka na silniku Frostbite 2.0.

 

Jak macie pejsbuka, to walczcie :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ta gra to MULTIPLAYER.

Yep, dokładnie.

 

DICE może twierdzić co sobie tam chce, ale seria Battlefield od zawsze skupiała się głównie na trybie multi. Doskonałym przykładem tego jest fakt, że starsze części nie miały wcale trybu singleplayer. I tak jak doskonale o tym wiem (co nie znaczy że rozumiem), że są ludzie którzy odpalą BF3, zaliczą kampanię, a multi już nie odpalą bo ich nie ciekawi, tak nie mają prawa po premierze wypowiadać się czy to faktycznie FPS roku itp.

Bo to jak kupić drogiego Forda GT i marudzić, że jednak do dupy samochód, bo ciężko zakupy załadować itp :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam z chęcią singla zaliczę przy okazji, tak jak to zrobiłem z BC2.

^ this

 

 

Wolę od dopracowanego singla przy którym spędzę 5h dopracowane multi, przy którym spędzę kilkaset h

...and ^ this!

 

 

 

 

http://www.geforce.c...ield3-interview

.....aaaaaaaaaand ^ this!! xD

Edytowane przez Kazuun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

KcjMp.jpg

 

7JHsa.jpg

 

zgadnijcie co to za mapa :D

Się wie kurfa jego brać, że Square + Train (okolice) z za(pipi)istego SaK! :)

 

Screeny pochodzące z filmiku który znajduje się na PPE, na głównej (http://www.ppe.pl/ne..._od_kuchni.html)

Tylko ja podszedłem do fragmentu o starych mapach i o developingu SaK emocjonalnie? Moje serce łka na myśl o tej mapie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

z(pipi)ali troche na e3, dali nudne 10 minutowe gówienko, kogo obchodzą czołgi?

 

 

 

Nudne? Ja już sobie wyobrażam jak siedzę w tym czołgu, dźwięk podkręcony tak żeby ściany drżały i napierdalam do arabusów :wub:

 

 

 

A co do multi, jest inne niż w CoD. I to wie każdy kto grał w obie gry. I mimo wszystko jest podstawą BFa. A BF3 jest następcą BF2, nie BC. I to mnie też jara :D

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...