Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam sobie EA conference z E3..... i jedno mi się podoba - OPEN BETA we Wrześniu!

O, dobra wiadomość. Miło z ich strony.

 

PS:

25 października premiera gry.....

24 października Edek i Kazimierz mają imieniny.....

To żebyś Ty się obudził na tego 25'tego po takiej podwójnej imprezie :potter:

Odnośnik do komentarza

Wszystko co widomo o BF3 :)

 

[11:27:01] <@Stadler_> <gerv> Will attack helicopters regain the agility and control they had in BF2, as opposed to the flying whales of BC2?

[11:27:39] <@DICE_zh1nt0> Oh plz. People complaining about choppers in BC2..

[11:28:04] <@DICE_zh1nt0> If you´re good at flying a chopper you should really feel invincible in the air

[11:28:31] <@DICE_zh1nt0> BF2 didn´t have the best setup when it comes to helicopters and jets. BF3 is going to emphasize on the fact that if you´ve trained to become good at flying you´re gonna be good.

 

:geek:

Odnośnik do komentarza

Chyba niektórym chodzi o to, że heliki w BC2 były nieporównywalnie łatwiejsze do opanowania niż w BF2. Za to z drugiej strony dobre opanowanie helika w BF2 dawało profity, za to w BC2 praktycznie każdy mógł ciebie zestrzelić.

 

W końcu jakiś sensowny gameplay, aczkolwiek słaba jakość

 

10 min

 

Odnośnik do komentarza

Chyba niektórym chodzi o to, że heliki w BC2 były nieporównywalnie łatwiejsze do opanowania niż w BF2. Za to z drugiej strony dobre opanowanie helika w BF2 dawało profity, za to w BC2 praktycznie każdy mógł ciebie zestrzelić.

 

 

Powiem Ci tak, w BC2 też daje profity[szczególnie na Raszu w Oazie ;D ] ale o WIIIIIIIIIILE łatwiej dostać z lucky shoota z czołgu. W BF2 jednak tego typu akcje to był totalny margines, choć też nie było łatwo kiedy np. dopadłem się do Tunguski na Dalian Plant'cie ;)

Odnośnik do komentarza

Powinna być jakaś szpilka za rozwalanie heli z czołgu, dużo bym miał :P To też chyba skill jest, jak się ustawiam pod górkę by ładować w wysoko latającego apacza, co? xD

 

 

 

 

A na 100% coś powinno być za trafienie kiermana ze snajpy. Ale to taka dygresja do tematu tylko.

 

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to spore znaczenie ma też fakt, że mapy na których był dostępny Heli były większe (nie było tylu ludzi i pojazdów w jednym miejscu) i trochę inaczej zbudowane. Pilot nie musiał latać tak nisko jak latają obecnie. Wydaje mi się też, że było mniej pojazdów per strona. Atacama ma chyba więcej ciężkiego sprzętu niż taki Gulf of Oman.

Odnośnik do komentarza

Niom, dopiero ta mapa od intela przyniosła bitwy na czołgi.

 

Na takim dalian plant były chyba 2 czołg, 3 apc (+ 1AA Type 95 (lofciam), 2 helki(+1 ale to była krowa z miniganami tylko) i 2 samoloty. A mapa była o wiele większa i nie była takim korytkiem jak mapy w BC2. Nie mówiąc już o innych mapkach. Ogólnie mapy z BC to koryta gdzie helki nie bardzo mają pole do manewru. Mam nadzieję, że BF3 wróci do wielkich, KWADRATOWYCH map ;)

Odnośnik do komentarza

Dokłądnie to miałem na myśli. BC2 ma strasznie "wąskie" mapy. BF2 miał bardziej kwadratowe co zmienia dość sporo w wyglądzie rozgrywki. W BC2 możesz jechać w linii prostej, w BF2 trzeba było pomyśleć gdzie iść. Przypomnij sobie Stona jak długo wracałeś z takiego Warehouse do Hotelu na Strike at Karkand a jak długo idziesz z A do C na Arica Harbor...

Odnośnik do komentarza

Dokłądnie to miałem na myśli. BC2 ma strasznie "wąskie" mapy. BF2 miał bardziej kwadratowe co zmienia dość sporo w wyglądzie rozgrywki. W BC2 możesz jechać w linii prostej, w BF2 trzeba było pomyśleć gdzie iść. Przypomnij sobie Stona jak długo wracałeś z takiego Warehouse do Hotelu na Strike at Karkand a jak długo idziesz z A do C na Arica Harbor...

 

 

Ta, nie przypominaj mi. Jeszcze przeprawa przez wodę gdy przy wagonach czają się snajperzy :F

 

Z tego co czytałem, powraca sapwning w bazie i TYLKO na dowódcy teamu. IMHO to dobre , ciekawe czy znowu będą wałki "fck umarłem, zmieniamy dowódcę!" itp. akcje :)

Odnośnik do komentarza

http://gry.polygamia.pl/graj/gatunek-Strzelanki/156220773/Battlefield+3/p/

 

 

Wymagania sprzętowe Battlefield 3

Minimalne wymagania sprzętowe: - System: Windows Vista lub Windows 7 - Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2.0GHz lub odpowiednik AMD - Pamięć: 2GB RAM - Karta graficzna: DirectX 10 lub 11, Nvidia lub AMD ATI z 512MB RAM - Miejsce na dysku: 15 GB (wersja sklepowa) / 10 GB (wersja cyfrowa) Rekomendowana konfiguracja sprzętowa: - System: Windows 7 64-bit - Procesor: Intel Quad-core Intel lub AMD Phenom X4 - Pamięć: 4GB RAM - Karta graficzna: DirectX 11 Nvidia GeForce GTX 460 lub AMD ATI Radeon Radeon HD6850 z 1 GB RAM - Miejsce na dysku: 15 GB (wersja sklepowa) / 10 GB (wersja cyfrowa)

 

Mam pytanie w zwiazku z tymi wymaganiami rekomendowanymi. Podane karty graficzne, to cena rzedu 500-800 zeta. Nie jest strasznie, myslaem ze trzeba karty za conajmniej 2 tys. zl, aby Bf3 chodzil plynnie. Jak myslicie, na jakich ustwieniach bedzie chodzil Bf3, z podanymi wyzej kartami? Rouzmiem, ze im najdrozsza tym lepiej, ale mi wystraczy 30-40 fps'ow z polowa detali na srednich, a z polowa na max (ewentualnie wszystko na srednie)

Odnośnik do komentarza

No to daj mi znac, kiedy ja odbierzesz. Ale najlepiej napisz, ze nie potrafisz poslugiwac sie krysztalowa kula, i nie masz kwalifikacji na wrozke. Proste. <_<

 

Kiedys zapytalem sie czy laptop za 3 tys odpali Bf3. Ktos odpowiedzial stawnoczo, ze NIE! Ktos tu jednak wrozyl z krysztalowej kuli, majac (podobno) kwalifikacje. :ermm:

Odnośnik do komentarza

Gra jest w takiej fazie produkcji, że wszystko dotyczące performance może ulec zmianie. Twoje pytanie jest trochę zadane na wyrost. Nie da się ocenić czy gra będzie wyciągała 31 klatek, czy 36 klatek na takim i takim kompie. Chcesz kupić sobie sprzęt do BFa? To włóż pieniądze na konto/do skarpetki/czy gdzie tam trzymasz, poczekaj do września, ściągnij open betę, odpal i się wszystkiego dowiesz bez wydawania żadnych pieniędzy :)

 

 

PS:

"karta za CONAJMNIEJ 2k zł" ciutkę sugeruje, że niespecjalnie masz pojęcie o cenach kart graficznych na dzisiejszym rynku ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

No to daj mi znac, kiedy ja odbierzesz. Ale najlepiej napisz, ze nie potrafisz poslugiwac sie krysztalowa kula, i nie masz kwalifikacji na wrozke. Proste. <_<

 

Kiedys zapytalem sie czy laptop za 3 tys odpali Bf3. Ktos odpowiedzial stawnoczo, ze NIE! Ktos tu jednak wrozyl z krysztalowej kuli, majac (podobno) kwalifikacje. :ermm:

Co innego pytać czy coś odpali na danym sprzęcie (zwłaszcza że z laptopami raczej historia jest znana, tym bardziej w tej cenie), a co innego próbować dowiedzieć się, czy jak ustawię coś na max coś na średnie to czy będę miał 30-40 fps, nie?

 

"karta za CONAJMNIEJ 2k zł" ciutkę sugeruje, że niespecjalnie masz pojęcie o cenach kart graficznych na dzisiejszym rynku ;)

Może chciał pograć na takiej http://www.komputron...0_PCI_Ex16.html :potter:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...