Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

...i królować będą servery inf. only :)

I tak ma być kwa jego brać! ;p

 

 

 

Co do inf.only, ja po prostu tylko to praktycznie grałem na BF2 , bo CQ był zbyt nudny i randomowy. No i w BF2 był SaK który pod inf. wciąga taką AH nosem ,a sam sobie sprawdź ile na AH "straciłeś" czasu ;)

Strike at Karkand for live!

Ahhh te impasy na moście, to było coś! :(

 

 

 

No niestety domyślam się, że w BF3 nie ma co liczyć na Commandera, zrzuty, skończone ammo w pojazdach itp "przeszkadzajki" :(

Dobry, rozsądny commander, słuchajacy się (no w miare) team, strategiczne Arty rzucane w dobre miejsce i momentami nie było mocnych.

 

 

 

Bedzie mozna sie kłaść, jakby snajperzy nie byli dosc upierdliwi.

Mówisz, że nie grałeś w BC2. Leżacy sniper to akurat był najmniejszy problem tam, więc i tu się nei spodziewam niczego złego. Znacznie gorszy był dolphin diving i barrel roll (skok+leżenie w locie LUB strafe, skok+ leżenie). O snajpe się nie martwcie - i tak 85% ludzi nie umie grać tą klasą ;p:)

 

 

 

Chodziło mi raczej o tryb CQ + jego wariacja, np taka jak w chyba w PR, gdzie ważna jest też KOLEJNOŚĆ zdobywania flag, wtedy potyczki nawet na dużych mapach rozgrywają się raczej w kilku punktach, a nie randomowo na całej szerokości pola bitwy.

Czyli najpierw dajmy na to musisz zdobyć przyczółek w porcie, a dopiero będąc w jego posiadaniu możesz myśleć o przejmowaniu np 2 równoległych baz, a dopiero kiedy je masz, możesz atakować ostatnią bazę [przeciwnik ma drogą w drugą stronę ;) ].

 

Mam nadzieję że wiecie ocebe :)

 

Z resztą, w BF2 tak właśnie na ogół się ludzie umawiali [lub takie były rulsy na serwie], że mapy trzeba było zdobywać po kolei [or kick :D ].

Nevah! Takie sztuczne zasady psują totalnie rozgrywkę. Podobnie ludzie (pipi)ą się z ilością sniper kitów per team - bullshiiiiet! Nienawidzę tego. Koniecznośc przejmowania baz w kolejności imho eliminuje w dużej mierze działania dywersyjne, sneaking na plecy itp. Wpieprzasz się do budynku w 30 osób by go bronić i masz w (pipi)e resztę mapy. Obecnie nie raz i nie dwa z ako np zapierdzielalismy bokiem do ostatniej flagi. Przejmujesz... i się organizacja wroga sypie co pomaga w tym by popchnąć (w sensie 'push') flagę przy której był impas :)

 

 

 

Co do SQDM, to naprawdę mi się podoba ten tryb [szczególnie inf.only] ale spawnpointy trzeba dopracować. Niby są ok, bo randomy i nie ma campy na spawnie ale jak się rodzisz plecami do przeciwnika 2 metry od niego, to cholery można dostać ;) Jakiś lepszy algorytm wyliczający bezpieczne miejsce i będzie si.

Nic dodać, nic ująć ;) No mo0że bym usunął czołg z SQDM inf only (chyba że już usunęli ale nie trafilem na taki serv nigdy - coś tam niby było wspominane w którychś patch notesach)

 

 

 

Czy kupujac laptopa za 2.500zl w okolicach premiery BF3, bede mogl grac na wysokich ustwieniach?

Prawdopodobnie nie. Chyba że pomnożysz kwotę jakieś 2x, to może na średnio-wysokich pograsz, ale to też pewne nie jest (bo zakładam, że nie chcesz grać w 800x600 na laptopie z ekranem 1920x1080 albo podobnym?)

Tylko stacjonarka <hejter laptopów>.

/Agreed. Ja sam planuję sprzedać matkę, zlikwidować polisę dziadka co by kupić jakąś mocarną kartę graficzną bo GTX 285 bankowo nie wyrobi się z BF3 :/

<zwolennik ako!> xD

 

 

 

Oby gra okazała się tego warta ;)

Nie bluźnij, żołnierzu bo w japę! xD

 

 

 

 

 

 

 

 

Note to self: STONę się fajnie cytuje, bo rzeczowo prawi xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tam sie akurat lubie w singlu pobawić... ot tak raz na szybko przejść na rozgrzewke przed multi, a potem 'jak najdzie ochota' albo odejdą pingi, to czasem odpalić jakąś misję na hardzie ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Hungry_hungry_LA_by_hungrylaplz.gif

 

 

 

To jak, jakie są szanse, że ściąganie za fraki kumpla zostanie zastosowane w multi? ;>

Ja jakoś nie widzę za bardzo racji bytu dla czegoś takiego, no chyba że pójdą po bandzie i zamiast znanego z serii defi które od razu reanimuje, zrobią coś na wzór masażu serca z PR, gdzie potrzeba kilku sekund żeby podnieść chłopka.

 

 

I z twitta:

Random #BF3 Fact: Sadly, there is no wall run.

 

 

Szkoda :(

 

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza

Odpowiem Ci na przykładzie BF2.

Jechałem wtedy chyba na Radku 9250. Minimalne detale i w ogóle zero wodotrysków, a i tak fun był na 102.

Bo liczy się gejmplej, nie grafika :sweat:

Gdybym miał grać teraz w BC2 na minimalnych lub średnich, to też pewnie bym grał. Przynajmniej bym więcej widział :D

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał grać teraz w BC2 na minimalnych lub średnich, to też pewnie bym grał. Przynajmniej bym więcej widział :D

True story: w BF2 miałem KOMPLETNIE wyłączone cienie. Dlaczego spytacie? Przykład pierwszy z brzegu - SaK, ciasna alejka pomiędzy Hotelem, a Square.

 

 

Nie jestem w żadnym wypadku graphic-whore ani nic z tych rzeczy, ale pamiętam że jak odpaliłem BF: BC2 pierwszy raz w full detalu (kompa zmieniłem właśnie dla BC2 i StarCrafta 2 ;p), jak zobaczyłem kurz na Arice, rozpadające się ściany to czułem jak zachwyt złapał mnie za jaja i nie chciał puścić pierwsze paręnaście minut ;)

Odnośnik do komentarza

Opad szczeny :woot: Sprzedam nerkę, chce ktoś? ;)

 

Dorzucę jeszcze screenik, szczegółowość dosłownie każdego obiektu zabija:

20110302094125.jpg

Jeżeli to faktycznie tak będzie wyglądało w praniu, a na to się zanosi, to chyba nadchodzi nowy król oprawy audiowizualnej na PC. Nieźle.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

OGŁOSZENIE PARAFIALNE:

 

Sprzedam matkę i psa - zbieram na kartę graficzną xD

Oferty kierować na PW :P

 

 

Czuję, że multi będzie mocarne. Oby tylko bardziej przypominało BF: BC2 niż MoH.

 

 

 

 

 

 

BTW: Widzieliście? ZAWSZE znajdzie się jakiś noob z Carlem lub z Gustavem który napierdziela w piechotę :P

Odnośnik do komentarza

Kurde jako wielki fan konsol boli mnie to że będę musiał kupić grę dwa razy bo nie podaruję sobie przejścia tylko na konsoli.Jak oglądam ten gameplay aż nie mogę się doczekać kiedy zacznie się ostre granie.Tylko oby mój komp to uciągnął...:( chociaż na razie wszystko na nim sprawnie działa

Odnośnik do komentarza

Kurde jako wielki fan konsol boli mnie to że będę musiał kupić grę dwa razy bo nie podaruję sobie przejścia tylko na konsoli.Jak oglądam ten gameplay aż nie mogę się doczekać kiedy zacznie się ostre granie.Tylko oby mój komp to uciągnął...:( chociaż na razie wszystko na nim sprawnie działa

Nie mam nic złego na myśli i nie chcę źle zabrzmieć, ale czy kupowanie tej samej gry w wersji na konsole i PC (dowolna kolejność) to nie jest trochę głupota i marnowanie kasy? Nawet jak zaliczysz singla na konsoli i grę sprzedaż to wciąż będzie to strata kasy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...