Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a) ile palców potrzebujesz do obsługi WSADu w trakcie grania, a ile do obsługi gałki?

b) Wsad pozwala Ci się przemieszczać w 8 kierunkach/osiach. Gałka ma ich znaaaaaaacznie więcej.

c) Gałka pozwala płynnie przechodzić z chodu w bieg WCIĄŻ używając jednego i tego samego palca. Jak chcesz to zrobić na WSADzie?

a) do WSADu 3 palce, do gałki... całą rękę?

b) jak dla mnie to zaleta WSADu, bo doskonale wiem że jak klepnę A/D to zrobię DOKŁADNIE strafe w lewo/prawo, a jak W/S to pójdę do przodu/tyłu, a nie coś po środku, bo mi się o milimetr gałka ruszyła w inną stronę

c) płynne dodawanie gazu w ścigałkach to rozumiem, ale z chodu do biegu w FPSa przechodzi się zazwyczaj... kolejnym klawiszem, nie?

 

No proszzzzzz, już nie szukajmy na siłę wad konsol :)

Nie szukam, po prostu pady/gałki/analogowe przyciski to dla mnie osobiście (podkreslam) gorszy sposób na sterowanie w FPSie i nigdy nie zastąpi precyzji i przewidywalności klawiatury/mychy. Grałem w wiele FPSów na PS2 i zabij mnie, ale gałki to nie był wygodny sposób sterowania.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

a) do WSADu 3 palce, do gałki... całą rękę?

b) jak dla mnie to zaleta WSADu, bo doskonale wiem że jak klepnę A/D to zrobię DOKŁADNIE strafe w lewo/prawo, a jak W/S to pójdę do przodu/tyłu, a nie coś po środku, bo mi się o milimetr gałka ruszyła w inną stronę

c) płynne dodawanie gazu w ścigałkach to rozumiem, ale z chodu do biegu w FPSa przechodzi się zazwyczaj... kolejnym klawiszem, nie?

a) Ty całą rękę a ja jeden palec.

b) to nie zaleta WSADU a jedynie faktu że "nie umiesz" grac gałka bo jak ja chcę iśc w bok to idę z bok - nigdy nie miałem problemów że mi się poszło na ukos czy coś.

c) no właśnie, kolejny przycisk do czegoś co możesz zrobić jednym palcem.

 

Mów co chcesz ale sterowanie postacią w postaci gałki + celowanie mychą to było by ultimate combo jednak. Powiedziałem to ja, Jarząbek grający na konsolach od czasów PSXa :P

 

Im dłużej gram tym mam coraz bardziej mieszane odczucia co do tej gry...............................................................................................

Odnośnik do komentarza

nie masz kciuka czy cos ze cala reka robisz ?

a) Ty całą rękę a ja jeden palec.

A pada to w zebach trzymacie, czy na biurku lezy... no to to dopiero wygodne xD

 

c) no właśnie, kolejny przycisk do czegoś co możesz zrobić jednym palcem.

No nie możesz, bo gdzie Ty widziałes FPSa który ma sprint/chód pod gałką i zalezy to od jej wychylenia? Nawet na padzie jest przycisk do sprintu, czy nie?

 

Mów co chcesz ale sterowanie postacią w postaci gałki + celowanie mychą to było by ultimate combo jednak. Powiedziałem to ja, Jarząbek grający na konsolach od czasów PSXa :P

Gusta i guściki, siła przyzwyczajeń, nie wiem - dla mnie to nie brzmi jak ultimate combo ;) To prawie tak jakby grać w fps na wii, nie? Oj dzięki, postoję.

Też grałem na PSXie, PS2, dużo fpsów, i nadal nie wiem o jakiej wygodzie sterowania mowa. Nie sadzę żeby przy okazji PS3 nastąpił jakiś przełom?

 

 

Przez co można pobrać klienta do Bety ??

Origin, a pewnie na torrentach też już znajdziesz...

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...