Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@ako

kupiłeś go w pierwszej fazie kryzysu co widać po cenie 6950

tym niemniej i tak Ci się udało - jakieś 200pln zostało w kieszeni

 

 

@Stona

teraz to ja sępię na betę DIII - nawet interwał w kliencie zmieniłem żeby mi co chwile pocztę sprawdzał. Cały hype na BF3 jakoś mi się przejadł, pewnie z racji tego lecenia w kule, robiena trailerów do trailerów etc

 

 

 

btw

ako, zamówiłem :devil:

Odnośnik do komentarza

Mówisz o Crysisie czy FarCry? Bo IMHO Crysis nie był aż takim potworem pod względem wymagań jak swego czasy FarCry.

 

Choć może tylko tak mi się wydaje, bo wtedy miałem relatywnie słabszy sprzęt.

 

Nie przypominam sobie by Far Cry miał wyższe wymagania niż Doom 3 czy HL2.

Odnośnik do komentarza

No to jednak się myliłem ako ;)

 

 

 

BTW:

"Pierwsze DLC, które pojawi się „ekskluzywnie” na PlayStation 3, to Back to Karkand, czyli zestaw map z drugiej odsłony serii (przerobionych pod kątem nowej gry)." - taka kurfa ekskluzywność, że dostaniesz je w dniu premiery xD

Jak głupim trza być by nie wziąć pre-ordera BFa tylko kupić w dniu premiery a potem - BAM - 30zł/40zł za dodatek w tym samym dniu? xD

Odnośnik do komentarza

Niestety Edziu, Stonka ma rację, ja też nie kojarzę coby kiedykolwiek DICE zapowiadało, że ten dodatek będzie od premiery. Preorder daje tyle, że sobie go po prostu ściągniesz bez płacenia jak już wyjdzie. Od premiery będą dostępne tylko bzdurki typu niesmiertelniki, pakiet uzbrojenia, specact (?).

Odnośnik do komentarza

say wha?

 

@ako, po proszę dokładne źródło do cytatu gdzie jest powiedziane, że EK nie da Ci SaK w dniu kupna, a jedynie PÓŹNIEJSZY DOSTĘP do niego w chwili jego premiery. Angielski cytat, nie polskie tłumaczenia, bo te są z dupy. Ja nigdzie nie widzę wzmianki o późniejszym dostępie/premierze. Wszędzie napisane, ze dostajesz +4 mapy (aka zakładam że od razu).

 

Jeżeli takiego nie ma to wychodzi na to że nikt z naszej 3 nie ma racji :>

Odnośnik do komentarza

The Back 2 Karkand pack takes you back to four classic Battlefield 2 maps: Gulf Of Oman, Strike At Karkand, Sharqi Peninsula and the famous Wake Island. These maps were remade with all the glory of the Frostbite 2 engine. The pack also features weapons and vehicles from Battlefield 2. To get your hands on this Battlefield 3 DLC for free all you have to do is pre-order the game. It will also be available later for purchase. DICE has confirmed this DLC pack won't be available on release date of Battlefield 3.

 

Masz po angielsku ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...