Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Conquest jest dla kamperow? Lolwut.

 

Mnie to denerwuje w Raszu, ze jak nie ma dobrego tima i jeszcze druga druzyna sie zabunkruje to nie ma (pipi)a. Bedzie sie walilo jak w sciane. W Conquescie tez moga sie zabunkrowac, wiadomka, ale znacznie czesciej jest rowna wymianka punktow i caly czas sie zasuwa no i jest zabawowo.

Odnośnik do komentarza

Rush jest fajny, jak sie ma dobry squad. A my debile ani razu w BC2 w Squad Rusha nie gralismy ;p

Sam sobie odpowiedziałeś xD

 

A tak serio. Nie wiem jak ten Battle log ma działać etc, ale........ chciałbym coś takiego jak w Crysis 2. Odpalasz Main Menu, klikasz Multiplayer, klikasz Friend List, invitujesz kumpli ilu chcesz. potem lider Party szuka serwera i zawsze jesteście razem. Jak byś chciał w BC2 zagrać Squad Rusha z 3 kolegami to byś sie musiał napocić w uj. bo co, masz serwer z 4/8 - i lądujesz po 2 kumpli na team. Za dużo (pipi)ania się z tym. znacznie łatwiej być razem w takim Conquescie na 32 graczy.

Odnośnik do komentarza

Piszecie o grafie i że wam nie ruszy na full a ja i tak mp odpalę na low-med albo low. Tak samo miałem z BC2 - odpaliłem na ultra i co? Jakieś cienie, światełka, rozmycia, dodatkowy dym, hdri. Podziekowałem i zmieniłem wszystko na minimum zostawiając tylko AA na full aby mi krawędzie oczu nie powybijały. high czy tam ultra odpalę tylko dla sp aby popatrzeć jak to może wyglądać natomiast w mp wolę korzystać z ulatwień jakie daje prosta grafika bez fajerwerków.

A już myślałem, że jestem jedną z niewielu osób która gra na low+AA. Liczę, że ten B3 pójdzie choćby w 30fps'ach na tym low, choć jakoś w to wątpię.

Odnośnik do komentarza

Zh1nt0 (head community manager for Battlefield 3) sat down with the German Battlefield community to discuss questions concerning the beta. A lot of valuable information was revealed during the conversation. You can read all of it below.

 

Battlefield 3 Beta:

 

  • The beta will not start at midnight or 00:00 GMT
  • The download size will be 2 - 3gb
  • Those who had the alpha must download the beta client, the alpha client can not be updated.
  • No game rank limit during beta (go all the way to 50!)
  • Pre-load information coming soon
  • The beta was not delayed

 

Battlefield 3 General:

 

  • The netcode is completely new and rewritten
  • Players can not join a squad if their team is full (to prevent Battlelog groups from getting split)
  • Vehicles will begin to heal themselves after 10 - 15 seconds (this is a server setting)
  • Vehicles will only begin to regenerate if their health is under 75%
  • Unlocks are class restrictive, can't put a sniper scope on a support gun
  • Operation Metro has been better balanced
  • Two knife animations (behind and on the ground)
  • A knife attack on your player can not be countered
  • Throwing a grenade will still prompt enemy players to yell (Bad Company 2 similar)
  • Hand grenades can not be held to make the detonation time quicker (known as cooking)
  • You can join a server that a friend is on via Origin
  • Friendly Fire is set to "on" by default. It can be turned off in the server settings
  • Caspian Border is not the biggest map
  • Jets do not have bombs (wtf?)
  • If you are kicked from a server, Battlelog will prompt you with the reason (ping, server settings, or server admin reasoning)
  • A ranked server can be turned into an unranked server (for practice, etc.)
  • No weather or time change during a multiplayer game
  • e-sports are the focus of Battlefield 3
  • No word on Battlerecorder/Game recorder

 

Misc. Battlefield 3 Information:

 

  • You can use three screens with the game
  • Next 1 - 3 weeks will bring more information about maps
  • Battlelog application for iPhone/iOS (free). No word on Android.
  • Battlelog is updated separately to allow game updating to be a bit more flawless
  • More community events in the works (some happening here on enterbf3!)
  • Mod tools are still a possibility
  • Two nVidia GTX 580's can run the game on ultra
  • Battlefield 3 may be available on the Xbox marketplace
  • Some 300 employees at DICE

Odnośnik do komentarza

Nie najnowszy news, ale nie przypominam go sobie tutaj:

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/09/15/battleblog-11-every-battlefield-3-multiplayer-game-mode-explained.aspx

 

 

 

 

Szczegóły o Becie:

 

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

 

 

 

 

 

Na koniec dziwna propaganda, szerzona w newsach na PPE:

Ktoś stwierdził, że REKOMENDOWANE wymagania pozwolą jedynie grę odpalić w jakości Medium. A do czegokolwiek wyższego trza będzie 2x GTX 560 xD

Odnośnik do komentarza

To z tymi 2x580 to chyba po prostu wyciągnięte jako zestaw, który ciągnął gre na GC czy innych targach. Czyli mozna chyba spokojnie zalozyć, że 2x580 = ultra, 60fps, full hd, max aa. Co jednoczesnie znaczy, że pewnie na 1x580 też pójdzie na ultra, ale może bez kosmicznego aa w full hd ;) Come on, to przeciez nie Crysis swego czasu ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Bedę 100% siur jak zobaczę betę, ale na chwilę obecną wydaje mi się że to jeszcze nie ta liga co Crysis, który technologicznie mocno wyprzedzał swoje czasy, i wydaje się nawet że to było głównym celem Cryteka, a nie stworzenie świetnej gry. W przypadku BF3, wnioskuję, że jest na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Nie pamietam już nawet jak to było w przypadku FarCry, wtedy nie sledziłem testów w sieci. Ale pierwszy Crysis do dzisiaj stanowi wyzwanie w benchmarkach, i sukcesem jest jak się uda przebić stałe 40fps (chyba 6990 wyciąga 40-67 fps)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...