Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem co za silne leki brali ci z DICE żeby wpaść na pomysł odpalania gry przez przeglądarkę i to jeszcze nie byle jaką bo np opera nie w pełni funkcjonuje z grą WTF? porąbało ich do reszty a ten battlelog niech se wsadza gdzieś głęboko w d*** . już 10 min próbuję się dołączyć do jakiegoś serwa i co ? i kupa ....człowiek nawet nie wie czy coś się dzieje czy nie tylko jakiś napis "joining server" i se tak może pisać do usranej śmierci. bad company odpalam w kilkanaście sekund a bf3 to trza się modlić i czasem 5 min to za mało ....spier**** totalnie... człowiek zamiast się bawić to się irytuje tylko ...i nawet nie ma na kogo pobluzgać...

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem co za silne leki brali ci z DICE żeby wpaść na pomysł odpalania gry przez przeglądarkę i to jeszcze nie byle jaką bo np opera nie w pełni funkcjonuje z grą WTF? porąbało ich do reszty a ten battlelog niech se wsadza gdzieś głęboko w d*** . już 10 min próbuję się dołączyć do jakiegoś serwa i co ? i kupa ....człowiek nawet nie wie czy coś się dzieje czy nie tylko jakiś napis "joining server" i se tak może pisać do usranej śmierci. bad company odpalam w kilkanaście sekund a bf3 to trza się modlić i czasem 5 min to za mało ....spier**** totalnie... człowiek zamiast się bawić to się irytuje tylko ...i nawet nie ma na kogo pobluzgać...

 

 

Proponuję zacząć od samego siebie.

 

A z opery korzysta aktualnie ok 1,7% internautów. Sam przyznasz, że to trochę niszowa aplikacja.

Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadza. Człowiek do każdego gówna się przyzwyczai.

Możesz sobie zrobić battleloga jako aplikację w chrome.

 

Wtedy będziesz miał to o czym marzysz i śnisz po nocach. A nie, sorry, Ty nie grasz więc Ciebie to nie dotyczy.

 

edit

@ Trochę na tym forumingu jestem i wiem czego się można po Tobie spodziewać Yacku- nerwusku ;)

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

W Battlelogu ssie brak supportu da 64bit przeglądarek. Dopóki tego nie dodadzą, będę twierdził że całość ssie pałę - potem przyznam że ssie pałę nieco mniej :D

 

Playing with friends was never so easy! ®

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Gdzie sięęęęęę podziaaaaaaaaaaaaały..... tamte prywatkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(

 

 

 

 

Nagroda pocieszenia za ostatnie miejsce jest? Można się zapisać xD

 

 

Ja bym się zapisał, gdyby za ostatnie miejsce był taki medalik:

 

Dinfa.png

 

Awarded to any member of the armed forces who has been killed in any action with an opposing armed force of a foreign country

  • IAR: A K:D ratio of 1:4 with a minimum of 5 kills/20 deaths
 

Pamiętam jak bardzo bałem się że go dostanę w BF2 :D

 

 

Po patchowaniu poprawili parę błędów w battlelogu.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...