Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Pogralem w singla. W lamaczu mieczy w czasie tej najwiekszej zadymy na bazarku mialem miedzy 40-50fps a jak dam 2aa to 45-60fps.

bedzie sie dalo grac w multi ?

o ile gdzies to spadnie w dol?

 

btw po 3 latach grania na padzie ciezko jest na myszce w cos trafic xD

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Pogralem w singla. W lamaczu mieczy w czasie tej najwiekszej zadymy na bazarku mialem miedzy 40-50fps a jak dam 2aa to 45-60fps.

Masz więcej FPS mając włączony AA niż jak go wyłączysz? xD

cos sie zjadlo

40-50 oczywiscie z 4AA

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, gdzie i w jaki sposob kupowaliscie swojego bf3 plus ewentualnie premium ?

Bo widze, ze na forum battleloga jest niezly hejt na wszystkie klucze z allegro, ze niby kazda sa banowane, ze na allegro spsrzedaja sami oszusci, nawet sklepu typu inexus, keye.pl to oszusci i zlodzieje bo tez sprzedaja na allegro. Jedyna sluszna forma kupna jest zakup via origin. No niby spoko ale no placic 100zl za bf + 170 za premium mi sie srednio usmiecha jak moge za 200zl kupic caly pakiet na np keye.pl czy wlasnie inexus..

Kupowal ktos tam i mu zbanowali ?

Jakies opinie ? Komentarze ?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem problemów z Keyami z Inexusa czy keye.pl. Fakt faktem, zę nei kupowałem tam BF3 Premium (ba, ogólnie go nie posiadam obecnie).

 

 

 

Allegro było dla mnie zawsze miejscem w którym nieuczciwi szukają frajerów. Widać nie byłem w błędzie.

Rozsądek zawsze mówi czy dana cena jest w miarę prawdziwa, czy coś jest z nią nie tak. Jeżeli content BF3 premium jest wyceniony na te +/- 160 zł to nie ma bata, zęby nagle ktoś gdzieś sprzedawał za połowę tej ceny. Tak po prostu się nei dzieje. Jakiś haczyk musi być. I to jest dobra kara dla cwaniaków, którzy kombinują jak najbardziej się da.

 

Jak bym miał brać to bym brał z Originu.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Policzmy co daje BF3 Premium (poza pierdółkami)

 

Back to Karkand

Close Quarters

Armored Killed

Aftermath

End Game

+ chyba jeszcze jedno dodatkowe, nie określone jeszcze, DLC na zakończenie, mam racje?

 

Więc jest to 5x 50 zł lub 6x 50 zł. 250 lub 300 zł. Ktoś sprzedaje Ci to za 120.... hmm...... mnie to śmierdzi. I tak jak nigdy się na owych sklepach nie zawiodłem a kupowałem tam masę razy, tak za tę cenę bym nie kupował BF3 premiuma u nich.

Cztery dychy na ziemi nie leżą, ale wolę je wydać i mieć daną rzec na stałe niż wydac mniej i mieć bana na produkt/konto po tygodniu - bo to by była ujowa oszczędność, nie?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...