Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie o grafie i że wam nie ruszy na full a ja i tak mp odpalę na low-med albo low. Tak samo miałem z BC2 - odpaliłem na ultra i co? Jakieś cienie, światełka, rozmycia, dodatkowy dym, hdri. Podziekowałem i zmieniłem wszystko na minimum zostawiając tylko AA na full aby mi krawędzie oczu nie powybijały. high czy tam ultra odpalę tylko dla sp aby popatrzeć jak to może wyglądać natomiast w mp wolę korzystać z ulatwień jakie daje prosta grafika bez fajerwerków.

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mówiąc robiłem tak za czasów BF2 i grania w clanbase i esl czy jak to tam się nazywało. W BC2 grałem już na haj, bo hmmmmmmmm, mimo tych wszystkich rejdż kłitów, noży kubiczowych i innych pier@#$%%^ akcji które mnie wkur@#% grałem w to w 100% for fun :)

Gdybym grał na low, to byłbym za dobry ;)

Tak to widzę.

 

Ofkoz skromność przede wszystkim :D

Odnośnik do komentarza

@stona do postu z poprzedniej strony to widze to tak

Myszka+klawa mi lata za długo nie grałem na kompie i nie wiem czy bym się przyzwyczaił na padzie jest git(dla konsolowców)

Z liczbą graczy się zgadzam bo choć bardzo czekam na tego bf-a to mam czarne myśli,bo mapy na pewno wielkością przebiją heavy metal,co w 24 graczy nie ma sensu,ale raczej obetną część mapek.

Odnośnik do komentarza

@pawcio, przede wszystkim spójrz na to tak.

 

taki przykład zakładamy:

 

Wersja PC:

- 8 kolegów lata w jetach i helkach

- 8 kolegów rozbija się czołgami, APC i jeepami

- 16 kolegów biega jako piechota i strzela do wszystkiego co się rusza

 

Mamy feeling pola bitwy?

 

 

Wersja konsolowa:

- 4 kolegów lata

- 4 się wozi w opancerzonych furach

- 4 biega wkoło i nie ma do czego strzelać xD

 

 

 

 

 

 

 

Co do grafiki: ja grałem w BF2 na medium.high ale cienie miałem OFF.

BC2 grałem na ultra duper high zawsze

BF3 będę grał na mediumish-highish pewnie bo na tyle sprzęt pozwoli ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@stona do postu z poprzedniej strony to widze to tak

Myszka+klawa mi lata za długo nie grałem na kompie i nie wiem czy bym się przyzwyczaił na padzie jest git(dla konsolowców)

 

No to prosty przykład.

 

Komunikacja miejska vs samochód.

Ja jeżdżę tramwajami, bo się przyzwyczaiłem i do pracy wsiadam na pętli, a wysiadam jakieś 5 minut z buta od drzwi do biurowca. Pasuje mi to, ma to swoje plusy ALE...

No właśnie, nikt normalny nie powie, że to lepsze rozwiązanie od samochodu :)

 

Proste? Proste.

 

PS. Możesz mówić o korkach, benzynie itp. ale to wciąż jest WYGODNIEJSZE i PROSTSZE rozwiązanie niż tramwaj ;)

 

Mówimy tutaj o graniu w BFa, żebyś nie wyjeżdżał zaraz że w NFS gram myszką [bo gram padem ;P ].

Odnośnik do komentarza

Co niby jest? Wchodzę na stronę BF3 i nic nie widzę, wchodzę na Origin i nic nie widzę, wchodzę na maila i nie ma info na ten temat.

Przez te ich zagrywki i podchody przestałem się tym ekscytować, zwłaszcza że to końca tygodnia i tak nie będę miał czasu na odpalenie więc te "ekskluzywne 48h" za MoHa mogą sobie wsadzić w nos.

Odnośnik do komentarza

Co niby jest? Wchodzę na stronę BF3 i nic nie widzę, wchodzę na Origin i nic nie widzę, wchodzę na maila i nie ma info na ten temat.

Przez te ich zagrywki i podchody przestałem się tym ekscytować, zwłaszcza że to końca tygodnia i tak nie będę miał czasu na odpalenie więc te "ekskluzywne 48h" za MoHa mogą sobie wsadzić w nos.

Możesz mi oddać kod, ja mam czas na granie ;p

Odnośnik do komentarza

Oficjalne wymagania sprzętowe

 

Minimalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3:

  1. System operacyjny: Windows Vista, Service Pack 2 32-bit
  2. Procesor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2,4 GHz lub Athlon x2 2,7 GHz)
  3. Pamięć: 2 GB RAM
  4. HDD: 20 GB
  5. Karta graficzna AMD: kompatybilna z DirextX 10.1, z 512MB RAM (ATI Radion, serie 3000, 4000, 5000 lub 6000, z wydajnością ATI Radion 3870)
  6. Karta graficzna Nvidia: kompatybilna z DirextX 10.1, z 512MB RAM (Nvidia GeForce, serie 8, 9, 200, 300, 400 lub 500, z wydajnością Nvidia GeForce 8800 GT lub wyższą)
  7. Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
  8. Klawiatura i mysz
  9. DVD ROM

Zalecane wymagania sprzętowe Battlefielda 3:

  1. System operacyjny: Windows 7 64-bit
  2. Procesor: Quad Core
  3. Pamięć: 4 GB RAM
  4. HDD: 20 GB
  5. Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 11, z 1024MB RAM (Nvidia GeForce GTX 560, ATI Radeon 6950)
  6. Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
  7. Klawiatura i mysz
  8. DVD ROM

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza
HDD: 20 GB
mogłem kupić większy dysk, bo jak jeszcze dojdą dodatki to się to rozrośnie do 30GB :confused:

 

a wymagania z lekka zmyślone, bo 560 != 6950. Nawet cenowo widać, że to dwie zupełnie odległe klasy kart.

 

 

 

@Ruther

nic dziwnego - w przypadku PC zwyczajnie pisali grę a później ją optymalizowali pod najpopularniejsze karty. Z tego co zostało wycięli upiększacze i sprawdzili na czym chodzi - wyszło, że znośnie dopier/już od 8800GT więc taką podali za minimum. W przypadku x360 mieli podaną jedną architekturę i się jej trzymali - tam gdzie dali lepszą teksturę odjęli trochę kamieni, tam gdzie dym usunęli np. ślady po pociskach etc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...