Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że coraz więcej wiary dołącza do plutonu.

Mniej fajnie, że się nie integrujecie ;P My nie gryziemy. Fakt, jesteśmy za(pipi)iści i wymiatamy ale nawet jeśli jesteście lamkami to wbijajcie na TSa, przyjemniej się gra kiedy się słucha jak Ako się drzaźni a Kruhol jara super akcjami ;) Serio serio.

 

Niestety gracie na HC.

Odnośnik do komentarza

Origin mi nie dziala. Wywalil sie przy ostatnim updatecie, reinstallowac sie cholerstwo nie chce.

W BF3 gram dzieki RAZOR911 i ich non-origin exe. Inaczej w ogole bym nie mogl grac.

Probowalem pare razy to g.... odinstalowac i na nowo - nic nie chcialo dzialac.

Origin to taki syf, ze ja pierdziele.

Gram w okienku, bo lepiej cwiczy oko.

Odnośnik do komentarza

1:14, frame stop, czytać czat, płakac nad wiochą.

Może i wiocha, ale często mam podobne myśli. Z resztą słyszycie na TSie, jak leci rejdż za rejdżem. Ajm sorry :D

 

Fajnie że coraz więcej wiary dołącza do plutonu.

Mniej fajnie, że się nie integrujecie ;P My nie gryziemy. Fakt, jesteśmy za(pipi)iści i wymiatamy ale nawet jeśli jesteście lamkami to wbijajcie na TSa, przyjemniej się gra kiedy się słucha jak Ako się drzaźni a Kruhol jara super akcjami ;) Serio serio.

Dobrze prawi, polać mu wutki!

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ten HC to niezłe jaja są , ostatnio siedział znajomy dałem mu zagrać na Kharg Island i na pierwszym skrzyżowaniu zblokował się z innym friendly czołgiem (bo droga była za mała dla nich dwóch heh) , panowie szybko przeszli od słów do czynów ... Po respawnie zaraz się "znaleźli" ponownie i tak kilka razy , ależ wcurviony wychodził hehe

Odnośnik do komentarza

@Stona

Ależ oczywiście, że tak.

 

http://img190.imageshack.us/img190/2307/60886675.jpg

 

Tutaj są widoczne wszelakie ustawienia serwera. Wystarczy wyłączyć spotting do minimapy (mam nadzieję, że to działa również na mortar i jego operator będzie ślepy). Mapa powinna byc "pusta" i pokazywać jedynie kolesia strzelającego z mortaru. To by odstraszyło jego użytkowników od spamu i sprawiło, zę ludzie robili by to tylko w kluczowych momentach jak obrona danego pkt w konkretnej chwili: jak np plantujemy M-Coma i wtedy nasz kumpel strzela w to miejsce kilka razy. Kolejną sprawą jest to że mortar powinien mieć znacznie mniejsza celność. Bo obecnie mam wrażenie że jest to kółeczko o rozpiętości metra, bo zawsze trafiam 100% nieruchomych Mortarowców.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio specjalnie nawet szukalem takiego, który miałby zmienione kilka opcji - respawn nie tylko na SL, 50% energii, brak minimapy, może nawet brak pojazdów - nie znalazłem :(

Też pamiętam że dołączyłem do Ciebie i nie było mapki, ale to jedyny raz wtedy takie coś widziałem.

 

@Edziu: no opcji jest mase, pytanie jaką swobodę w ich zmianie ma admin serwera, a ile to po prostu dany preset dostarczony przez DICE.

Bo dziwnym jest że po dziś dzień nie ma InfOnly HC, skoro wystarczy zmienić pare opcji...

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Bo obecnie mam wrażenie że jest to kółeczko o rozpiętości metra, bo zawsze trafiam 100% nieruchomych Mortarowców.

 

 

Akurat sprawa wygląda tak, że jak celujesz w mortara, to za 1-2 razem trafiasz. Jest to raczej specjalnie tak zrobione. Mi to pasuje, łatwo się pozbyć spamerów. Gorzej że samemu wtedy się jest celem, bo jak zauważyłeś, mortar pojawia się na mapce od razu po rozłożeniu, a nie dopiero po pierwszym wystrzale ;/

Odnośnik do komentarza

Szczególnie na Twoja wczorajsza runda na bazarze, w połowie tabeli, 2 kille, 9 zgonów - az na TS mówiliśmy jak to narzekałeś że łatwe kille na HC ;p

Tak, a potem magicznie poszedlem na +pare doslownie w chwile.

Krotki byl wasz smiech :P.

Stonka: Ty sie odpierdziel od "kodow" lol. To tylko... piwo/wodka ;D

 

Jasne, ze nie jest "az tak" wazne..., ale jest integralna czescia gry i waznym elementem. Teraz bardzo rzadko zdaza sie, ze jestem na 0 lub minus, a zawsze mam duzo PKT.

Zreszta co po kims kto ma duzo pkt a ratio ma 0:40, a gre wrabaliscie bo mogl grac rozwazniej i nie padac jak mucha co zaowocowalo przegrana (chyba, ze mowa o RUSH).

 

@Szczurek: No ja od takiego wlasnie zaczynalem i budowalem sobie ostro do gory juz pozniej.

Odnośnik do komentarza

Widziałem już grając w tę serię takich "miszczuf" co to siedzi w krzaku/garażu/śmietniku obok flagi/M-coma i nie przejmie/nie uzbroi/nie rozbroi bo straci spota i go zabiją. Dlatego wolę kolesia z K/D 0.8 niż takiego z 2.5 co tylko myśli o swoim wyniku. A zdarzają się tacy nader często. Na tyle często że granie w RUSH nie ma sensu.

 

 

 

PS:

Twoja taktyka na tanie punkty medykowe jest MEGA W(pipi)IAJĄCA, więc jak byś jej mógł zaprzestać byłbym wielce zobowiązany.

Odnośnik do komentarza

No właśnie przez to BF3 jest gorszy niż mógłby być. Bo wiara patrzy na punkty i jara się K/D. Później Jany zabijają swoich żeby dostać darmowe pkt za podniesienie [ ssij kule teamkillerze ;P ].

 

Dla mnie ideałem jeśli chodzi o system jest TF2

To chyba jedyna gra która ma wy(pipi)ane na deady i 90% grających ma wy(pipi)ane czy mają ratio 5.0 czy 0.5

Tam się gra żeby wygrać rundę, a nie żeby być MVP

 

PS. Żeby nie było, fajnie jest mieć dużo punktów i dobre k/d ale jeszcze fajniej jest bawić się w team work. Przynajmniej DLA MNIE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...