Jump to content

DiRT 3


januszxp

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no to raczej się rozczarujesz. wątpię by to było samo/w większości wrc. zapewne będzie to podrasowana dwójka z nowymi bajerami. nie zdziwiłbym się też gdyby z nazwy zniknęło CMR a gra będzie sygnowana Kenem Blockiem (w sumie dwójka już powinna być).

Link to comment

2 już była wystarczającym hołdem. tribute w formie rajdu, filmik, trophy/achiv, auta i parę innych rzeczy. myślę że właśnie tyle tego dali żeby pożegnać się z nim. zresztą gdyby chcieli zostawić Colina w nazwie to musieliby stworzyć grę z zupełnie innej bajki. wygląda na to, że D3 jeszcze bardziej będzie się kręcił wokół Kena więc CMR w nazwie nie ma żadnego sensu (tym bardziej że sama gra praktycznie nie ma już nic wspólnego z Colinem).

Link to comment

http://www.gram.pl/news_8QfeGei5_DiRT_3_pierwsze_szczegoly.html

 

Pierwsze informacje na temat DiRT 3 ujawnił magazyn EDGE. Czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie?

 

1. Nowy tryb kariery, skupiający się na pracy w zespole wyścigowym. Zaczniemy jako niezależny kierowca, który na

początku może pozwolić sobie tylko na samochody z lat 90., dopiero później trafimy do profesjonalnych teamów

2. 100 tras: między innymi Norwegia, Monaco, Aspen czy Afryka

3. Sporo nowych samochodów: klasyki oraz nowości, a także ciężarówki czy buggie

4. Zmieniająca się pogoda, w tym zimowe scenerie

5. Splitscreen

6. Otwarty świat

7. Możliwość wysyłania powtórek na YouTube

8. Nowe tryby

Edited by Wooyek
Link to comment

ja nie wiem co ci amerykanie widzą w tych pajacach i pojazdach ,rodem z cyrkowej areny, przeciez na dobra sprawa tym sie nie da jezdzic(grac) w dircie2.colin powinien byc colinem ,a jak chcą robic cyrk na kólkach, to niech zrobia KEN BLOCK RALLY :),albo juz niech nie mydlą ,ludziom oczu i dirt3 bedzie ken block:dirt .

Link to comment

sęk w tym że obecnie oficjalna nazwa gry to po prostu DiRT 3. CM dodawany jest do nazwy chyba z przyzwyczajenia i jako nazwa potoczna. jeżeli jednak będą sygnować grę czyimś nazwiskiem to obstawiam Blocka. zresztą poczytaj posty wyżej bo już poruszaliśmy ten temat.

Link to comment

Tak czy siak Dirt 2 był jak dla mnie świetnym kawałkiem softu i bawiłem się przy przednio przez dłuższy czas (wrażenia potęgowała dobra kierownica). Z tego co widzę po trailerze i zapowiedziach będzie to kontynuacja na zasadzie wszystko co stare zostaje odmłodzone + dodamy zmienne warunki, więcej fur, tras oraz ciekawszy (bardziej rozbudowany) tryb online.

 

PS: Jeszcze tylko Grid 2 i znikam na amen :P

Link to comment

nic tylko czekac na nowego WRC...

 

sądząc po zapowiedziach niestety nie ma na co czekać ;/ materiały nie napawają optymizmem. chyba że pisząc nowe, masz na myśli jeszcze nowsze, przyszłe WRC stworzone przez jakieś dobre i doświadczone studio. gra od Milestone raczej dołączy do ligi Race Pro i V8. obym się mylił.

 

 

PS: Jeszcze tylko Grid 2 i znikam na amen :P

 

G2 się robi ponoć. dziwi tylko brak informacji. Codies kiedyś zadeklarowało że DiRT i Grid będą wychodzić na zmianę więc teraz pora Grida. a tu cisza...

Link to comment

Ojej, świetne arty.... aż się zamyśliłem i powróciłem do tych czasów jak się na kompie ciupało w takie gry Jak Colin 2, Rally Championship czy Rally Trophy.

Zapewne pierwsze trzy screeny mogą obrazować takie europejskie kraje jak Wielka Brytania lub Finlandia. Najbardziej cieszy mnie powrót do motoryzacyjnych legend (zdj 2 i 3) bo tego od jakiegoś czasu mi brakuje, a takie kultowe fury jak Audi Quattro czy Mini Cooper to już wisienka na torcie.

 

Coś czuję po kościach, że będzie to gra zrobiona z takim rozmachem jakiego jeszcze nie widzieliśmy wcześniej w tej tematyce.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.