Skocz do zawartości

DiRT 3


januszxp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 już była wystarczającym hołdem. tribute w formie rajdu, filmik, trophy/achiv, auta i parę innych rzeczy. myślę że właśnie tyle tego dali żeby pożegnać się z nim. zresztą gdyby chcieli zostawić Colina w nazwie to musieliby stworzyć grę z zupełnie innej bajki. wygląda na to, że D3 jeszcze bardziej będzie się kręcił wokół Kena więc CMR w nazwie nie ma żadnego sensu (tym bardziej że sama gra praktycznie nie ma już nic wspólnego z Colinem).

Odnośnik do komentarza

http://www.gram.pl/news_8QfeGei5_DiRT_3_pierwsze_szczegoly.html

 

Pierwsze informacje na temat DiRT 3 ujawnił magazyn EDGE. Czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie?

 

1. Nowy tryb kariery, skupiający się na pracy w zespole wyścigowym. Zaczniemy jako niezależny kierowca, który na

początku może pozwolić sobie tylko na samochody z lat 90., dopiero później trafimy do profesjonalnych teamów

2. 100 tras: między innymi Norwegia, Monaco, Aspen czy Afryka

3. Sporo nowych samochodów: klasyki oraz nowości, a także ciężarówki czy buggie

4. Zmieniająca się pogoda, w tym zimowe scenerie

5. Splitscreen

6. Otwarty świat

7. Możliwość wysyłania powtórek na YouTube

8. Nowe tryby

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

ja nie wiem co ci amerykanie widzą w tych pajacach i pojazdach ,rodem z cyrkowej areny, przeciez na dobra sprawa tym sie nie da jezdzic(grac) w dircie2.colin powinien byc colinem ,a jak chcą robic cyrk na kólkach, to niech zrobia KEN BLOCK RALLY :),albo juz niech nie mydlą ,ludziom oczu i dirt3 bedzie ken block:dirt .

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak Dirt 2 był jak dla mnie świetnym kawałkiem softu i bawiłem się przy przednio przez dłuższy czas (wrażenia potęgowała dobra kierownica). Z tego co widzę po trailerze i zapowiedziach będzie to kontynuacja na zasadzie wszystko co stare zostaje odmłodzone + dodamy zmienne warunki, więcej fur, tras oraz ciekawszy (bardziej rozbudowany) tryb online.

 

PS: Jeszcze tylko Grid 2 i znikam na amen :P

Odnośnik do komentarza

nic tylko czekac na nowego WRC...

 

sądząc po zapowiedziach niestety nie ma na co czekać ;/ materiały nie napawają optymizmem. chyba że pisząc nowe, masz na myśli jeszcze nowsze, przyszłe WRC stworzone przez jakieś dobre i doświadczone studio. gra od Milestone raczej dołączy do ligi Race Pro i V8. obym się mylił.

 

 

PS: Jeszcze tylko Grid 2 i znikam na amen :P

 

G2 się robi ponoć. dziwi tylko brak informacji. Codies kiedyś zadeklarowało że DiRT i Grid będą wychodzić na zmianę więc teraz pora Grida. a tu cisza...

Odnośnik do komentarza

Ojej, świetne arty.... aż się zamyśliłem i powróciłem do tych czasów jak się na kompie ciupało w takie gry Jak Colin 2, Rally Championship czy Rally Trophy.

Zapewne pierwsze trzy screeny mogą obrazować takie europejskie kraje jak Wielka Brytania lub Finlandia. Najbardziej cieszy mnie powrót do motoryzacyjnych legend (zdj 2 i 3) bo tego od jakiegoś czasu mi brakuje, a takie kultowe fury jak Audi Quattro czy Mini Cooper to już wisienka na torcie.

 

Coś czuję po kościach, że będzie to gra zrobiona z takim rozmachem jakiego jeszcze nie widzieliśmy wcześniej w tej tematyce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...