Skocz do zawartości

DiRT 3


januszxp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam platynę w N4S, ale w sequelu chyba odpuszczę. Podobnie jest u mnie m.in. z Dead Space, czy PES 2010, a jej kontynuacją. Przy DiRT2 bawiłem się wybornie, zdobyłem tam także 100%.

Nieźle sobie tam przyczyniałem. Zobaczymy jak to z najnowszą odsłoną będzie. Gra już zakupiona. Póki co, robi niemałe wrażenie jeśli chodzi o grafikę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyznam, iż niektóre wyzwania w konkurencjach DC, mogą przysporzyć niemałych problemów przy próbie zaliczania na platynę. Poziom jest faktycznie wygórowany (może nie wszystkich wyzwań, ale zdecydowana większość to niemała zagwozdka). Platyna na pewno nie jest tak łatwa i przyjemna jak w Dircie 3. Widać postęp i faktycznie jest pewne wyzwanie bo o ile wyścigi w Dirt Tour można zaliczać na poziomie trudności 1/6 z zamkniętymi oczami wygrywając, tak właśnie DC dają popalić. Porównałbym je poziomem licencji z GT5 - chocdzi oczywiście o merytoryczne porównanie trudności, a nie rzeczywistą zawartość wyzwań. Osobiście, grając na DFP z FF ustawionym na max, wibracje na 50% (domownicy skarżą się, że im sufit w pokoju niżej podskakuje :P ), muszę się ostro namachać przy niektórych wyzwaniach, ale to tylko in plus bo lubię rywalizację i wyzwania :).

 

PS: W piątek ma ruszyć PSS to chłopaki łupiemy na multi - wysyłać zaproszenia na PSN.

Odnośnik do komentarza

No wkońcu PSStore działa! Jestem po krótkiej sesji online i jestem podjarany:) tryb hardcore wymiata na maxa ! Zero asyst, zero HUD'a a do tego wymuszona kamera ze środka - ODLOT !! Każdy tutaj znajdzie cos dla siebie, w zwyklym PRO Tour można jeździć z asystami (z automatycznym hamowaniem również...). Ktoś chętny pograć to wysyłać invite.

Odnośnik do komentarza

Gra ktos na padzie? Warto brac giere, jak sie nie ma kierownicy?

 

Edit:

Nie gralem w GT5 ani Shifta 2. Nie majac kiery, ktora gra bylaby najlepszym wyborem?

 

gram w Dirt 3 i GT5 na padzie i jest dobrze, tylko można se odpuścić najcięższe zadania typu złote medale itp,itd

Odnośnik do komentarza

Jak skończę się bawić nowym lapkiem i w międzyczasie znajdę trochę czasu to postaram się oblookać jak tam Dirt 3 się na multi prezentuje. Proponuję dzisiaj ustawić się koło 21-22 na wspólne oranie :).

 

PS: Dirt 3 to najlepszy wybór z pośród tych 3 gier jesli nie posiada się kierownicy. W GT5 gra się źle, a Shift 2 jest praktycznie niegrywalny. Dirt 3 to czysta zręcznościówka, więc nada się idealnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Online jest jak dla mnie o wiele lepszy od singla. W ostaniej piramidzie właśnie mi sie zaczal nudzic singiel i odpalilem z ciekawosci online, teraz juz od kilku dni nie moge sie zabrac za kampanie bo tylko multi cisne ;].

 

Ogolnie online ma mase trybow ( wszystkie z singla + pare dodatkowych jak zombie czy capture the flag, dodatkowo kazdy tryb ma wersje wszyscy vs wszyscy albo team vs team). Zrazić czasem moga długie loadingi. Sporym minusem jest dla mnie też to że w menu w ktorym wybiera się serwer nie ma możliwosci sprawdzenie kiedy zacznie sie nowa runda gdyż podczas trwania rundy nie można dołączyc do gry. Pomijajac te kilka minusów to multi jest 9/10. Gdy zostałeś sam w zombie i goni cie 5 graczy to czuć moc :D .

 

jakby ktoś chciał pograć to PSN - Maldok31

Edytowane przez Maldo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...